Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2010 o 08:44, Isilothar napisał:

Witam,

Kinectów zapewne nie starczy dla wszystkich na dzień premiery, ale mamy zapewnienie od
polskiego Microsoftu, że będą sukcesywnie dosyłali kolejne partie Kinectów, tak, że oczekiwanie
nie powinno być długie.


Dzięki. Będa wysyłane wg kolejności składania pre-orderów (kto pierwszy ten lepszy), czy jakaś sierotka będzie losować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, dziwne...

W moim zamówieniu jest "zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 17.11.2010) ",a przecież CoD miał być wysyłany 9.11. O co chodzi? Błąd czy coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 22:24, akne napisał:

Na razie nic nie wiem od dodawaniu kodu na Arlekina do pre-orderów na Limited Codex.

Bo wszystkie edycje już zostały wyprzedane, a Arlekin to najfajniejsza postać w grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nowy plan gramu to strzelanie sobie w stopę. Nie macie kodów na golda na 12 miechów macie ich pre-order za 219 zł. Obecnie sklepy zamawiają i sprzedają je na pniu za 140-150 zł. Wiadomość o cenie golda była znana, więc trochę szkoda że nie zrobiliście wcześniej większego zamówienia i korzystać z tego że ludzie będą chcieli kupić kody przed podwyżką cen.

http://www.gram.pl/sk4_9QflG,4_4200_Microsoft_Points_dla_Xbox_Live_EU.html można dostać 30zł taniej i nie martwić się że się skończą.
http://www.gram.pl/sk6_9Q7rJ,2_Abonament_Xbox_Live_GOLD_12_miesiecy_EU_US.html jak wcześniej nie macie ich, konkurencja je ma i sprzedaje więcej bo o... 60zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 15:53, Radekl2 napisał:

W moim zamówieniu jest "zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 17.11.2010)
",a przecież CoD miał być wysyłany 9.11. O co chodzi? Błąd czy coś jest nie tak?

Bo wcześniej w tym zamówieniu miałeś ACB na PC, a on miał datę wysyłki na 17.11. Potem został przesunięty na 2011, poprosiłeś o wydzielenie go do nowego zamówienia, ale data wysyłki zamówienia została taka, jak w momencie jego składania. Czasami tak się dzieje.
CoDa wysyłamy w poniedziałek 08.11.2010, Twoje zamówienie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 14:38, Robertson250 napisał:

Dziwne skoro była dostępna i kody wnioskuję że też jeszcze były (skoro była taka informacja)
to czemu ja nie dostałem.... wybaczcie ale czuję się lekko oszukany.... :( I tak to zamówienie
szło długo, no ale rozumiem weekend świąteczny. Zaczynam się zastanawiać czy nie zostało
one wysłane dopiero 2 listopada gdy pewnie kodów już nie było......

Informacja o kodach nie znika automatycznie po wyczerpaniu się ilości kodów. Kodów do ME2 mieliśmy tyle, że wystarczyło od stycznia do końca października. W przypadku gier EA dostajemy dużo kodów - prędzej wyczerpuje się nakład wydania premierowego niż ilość kodów, więc nie monitorowałam tego codziennie.
Oferta zniżki na DA 2 aktualna.
Zamówienie potwierdziłeś w piątek 29.10.2010 o 18:39. Nie było szans, żeby je wysłać w piątek, bo ostatnia partia zamówień idzie do spakowania o 18:00. W poniedziałek było święto, zamówienie zostało wysłane we wtorek 02.11.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2010 o 08:43, akne napisał:

Oferta zniżki na DA 2 aktualna.



A mówiłaś także o zniżce w przyszłości na ME3 :P Mogła by być takowa, czy nie da rady? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 22:31, akne napisał:

zniżkę na Dragon Age II lub Mass Effect 3 :)


Hoho Akne :)
Czyżbyś miała jakieś tajne (łamane przez) poufne informacje na temat premiery ME3? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 08:37, akne napisał:

Bo wcześniej w tym zamówieniu miałeś ACB na PC, a on miał datę wysyłki na 17.11. Potem
został przesunięty na 2011, poprosiłeś o wydzielenie go do nowego zamówienia, ale data
wysyłki zamówienia została taka, jak w momencie jego składania. Czasami tak się dzieje.
CoDa wysyłamy w poniedziałek 08.11.2010, Twoje zamówienie również.


Czyli na 100% dojdzie tego 9.11? Nie mam co sugerować się tym 17.11 w informacji? Tak też myślałem, że może coś być z AC i dlatego, ale się zapytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2010 o 09:17, Robertson250 napisał:

A mówiłaś także o zniżce w przyszłości na ME3 :P Mogła by być takowa, czy nie da rady?
:)

Ależ oczywiście, może być na ME 3 :)
Przypomnij się, jak będzie pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 11:40, Obradovic napisał:

Chcialbym zapytac jak duze szanse sa na jutrzejsza premiere Divinity 2: The Knight Saga
?

Informacja z 14:30: towar jeszcze nie dotarł do magazynu Cenegi, czyli szanse na wysyłkę jutro maleją do 10%.
Wszystkie te opóźnienia (dziś wjechał FM 2011) wynikają z wolnego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 12:11, Phobos_s napisał:

Czyżbyś miała jakieś tajne (łamane przez) poufne informacje na temat premiery ME3? ;P

No że będzie w 2011, wrzuć w Google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 14:47, Radekl2 napisał:

Czyli na 100% dojdzie tego 9.11? Nie mam co sugerować się tym 17.11 w informacji? Tak
też myślałem, że może coś być z AC i dlatego, ale się zapytałem :)

Na 100% to umrzemy kiedyś: i Ty, i ja :)
CoD ma wjechać do nas 08.11, wyślemy go na 09.11. Ale do poniedziałku może się wiele rzeczy wydarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 14:56, akne napisał:

Na 100% to umrzemy kiedyś: i Ty, i ja :)
CoD ma wjechać do nas 08.11, wyślemy go na 09.11. Ale do poniedziałku może się wiele
rzeczy wydarzyć :)



Prawda :) A mi chodziło, o to czy dostanę grę tak jak inni, a nie tydzień później :) Wszystko już wiem, dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 15:47, tomicki napisał:

Czy jest szansa że FM 2011 pojawi się dziś w punkcie odbioru Sony (Galeria Mokotów Warszawa)?


Odsyłam do Akne- nie wiem nic na temat odbiorów osobistych, bo jestem zwykłym, szarym klientem.
Poczekaj na Akne właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 15:58, Radekl2 napisał:

Odsyłam do Akne- nie wiem nic na temat odbiorów osobistych, bo jestem zwykłym, szarym
klientem.
Poczekaj na Akne właśnie.


no to czekam, bo nie wiem czy wracając z roboty zahaczyć o ten punkt czy sobie na dziś darować. (choć wolał bym mieć już ta gierkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 14:53, akne napisał:

Ależ oczywiście, może być na ME 3 :)
Przypomnij się, jak będzie pre-order.


Dobra przypomnę się nie ma sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preorder Two Worlds 2 - planowana wysyłka to 10.11.10 - gra dojdzie w piątek (premiera w sklepach) czyli jaki sens ma preorder ? Kiedyś zamawiając u was można było liczyć na wcześniejszą wysyłkę i zabawę dwa czy jeden dzień przed premierą. Czemu ten system zanikł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować