Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2010 o 11:35, lis_23 napisał:

Podobno edycji kolekcjonerskiej " Two Worlds II " nie będzie w Polsce w ogóle?


Nie pracuje w sklepie gram.pl, ale ta informacja kompletnie mnie wkurrrzyla. A Akne jak sie dowie to ja jasny szlag trafi. Prywatnie zadzwonie do CD Projektu i wyjasnie te sprawe. I dam ci znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 11:35, lis_23 napisał:

Podobno edycji kolekcjonerskiej " Two Worlds II " nie będzie w Polsce w ogóle?


Tak, zgadza się. Informacja z godz. 11:00.
[ocenzurowano]

Dziś nasi Klienci, którzy zamówili EK, otrzymają maila o tym fakcie.


Jeśli chcesz dostać zwykłą edycję na piątek 12.11.2010, to złóż i potwierdź do 16:00 zamówienie pobraniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 11:58, Wojman napisał:

Nie pracuje w sklepie gram.pl, ale ta informacja kompletnie mnie wkurrrzyla. A Akne jak
sie dowie to ja jasny szlag trafi. Prywatnie zadzwonie do CD Projektu i wyjasnie te sprawe.
I dam ci znac co i jak.

Po wczorajszej awarii szafy z kinektem chyba nic nie jest w stanie mnie wytrącić z równowagi w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 09:52, Harrolfo napisał:

Powinienem potwierdzić jutro zamówienie AC Brotherhood EK na PS3 i: czy w związku z tym,
że jest święto, to mail informujący nie dojdzie, czy nie ma to wpływu na Wasz system
informujący o potwierdzeniu zamówień przedpremierowych?

System wysyłania maili z prośbą o potwierdzenie działa niezależnie od polskich świąt itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,nie wiem co zrobić ... najpierw sprawdzę czy gra nie pojawi się dzis w Empiku,MM lub w Saturnie - w Empiku mam zniżkę 10% więc zwykłej edycji nie opłaca mi się chyba kupować na gramie ... ale jeszcze zobaczę

ludzie z CDP napisali tylko że: " To bardzo skomplikowana sprawa, której publiczne wyjaśnienie jest niemożliwe z wielu względów. CD Projekt nie ponosi winy za zaistniałą sytuację, a przyczyny takiego obrotu sprawy są całkowicie niezależne od nas. "
http://www.cdprojekt.pl/board/topic/2624-Premiera_Two_Worlds_II_juz_w_piatek_12_listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może sklep gram,pl dałby w ramach rekompensaty darmową dostawę kurierską,wtedy zmieniłbym zamówienie na wersję zwyczajną i zamiast odbioru osobistego,dałbym kuriera
ale,z drugiej strony ... to nie jest wina gram.pl tylko CDP ...

przedzwonię jeszcze do MM i do Saturna,bo w Empikach / oprócz Warszawy / gry jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga!
Jutro, czyli 11.11.2010, wszystkie punkty odbioru osobistego zamówień ze sklepu gram.pl są nieczynne!
Nie śmiejcie się, nie wszyscy wiedzą, że jest zakaz handlu w związku z ustawą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 14:51, akne napisał:

Uwaga, uwaga!
Jutro, czyli 11.11.2010, wszystkie punkty odbioru osobistego zamówień ze sklepu gram.pl
są nieczynne!

Nie śmiejcie się, nie wszyscy wiedzą, że jest zakaz handlu w związku z ustawą itp.



Nie wiem jak inni ale ja przez ta premiere Two Worlds 2 rozczarowalem sie jeba... Nie dosc, ze nie dostane EK to wersje zwykla ktora zamowilem dostane w piatek zamiast jutro. Jakby dali chociaz cynk wczesniej zeby zamowic gre w srode i dostac ją dzisiaj. Polska gra bez wersji EK.
Kop w krok i to dosłownie dla Polskich graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:28, Javier66 napisał:

Nie wiem jak inni ale ja przez ta premiere Two Worlds 2 rozczarowalem sie jeba... Nie
dosc, ze nie dostane EK to wersje zwykla ktora zamowilem dostane w piatek zamiast jutro.


Dobrze, że miałeś intuicję i złożyłeś zamówienie na zwykłą dziś rano, jeszcze przed komunikatem, że EK nie będzie.

Dnia 10.11.2010 o 18:28, Javier66 napisał:

Jakby dali chociaz cynk wczesniej zeby zamowic gre w srode i dostac ją dzisiaj. Polska
gra bez wersji EK.
Kop w krok i to dosłownie dla Polskich graczy...


Nie będę bronić CDP, chociaż mam do tego podstawy (nieemocjonalne, ale wymierne). Branża gier nieprzewidywalną jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:47, Harrolfo napisał:

OK. Dzięki za odpowiedź i sorki za pytania :)

Łojezu, jeszcze jeden post przepraszający za pytania, a dam bana na konsulat ;)
Od tego jestem, żeby Wam odpowiadać na pytania. Nie zawsze mam czas w ciągu dnia, ale staram się, żebyście odpowiedź dostali jak najszybciej. Przyznaję się, że na konsulat wchodzę w ciągu dnia roboczego (średnio 8-17) tylko wtedy, jeśli jest jakaś duża premiera albo obsuwa albo ważny pre-order.
Maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia wysyła skrypt między 2:00 a 4:00 7 dni przed datą planowanej wysyłki.
Jeśli złożyłeś zamówienie pobraniowe, to masz 7 dni na jego potwierdzenie od daty pierwszego maila (po 5 dniach dostajesz drugi mail z przypomnieniem, a po dwóch kolejnych dniach zamówienie zostaje automatycznie anulowane).
W przypadku płatności z góry czekamy 10 dni na przelew, licząc od pierwszego maila z prośbą o opłacenie zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 14:51, akne napisał:

Uwaga, uwaga!
Jutro, czyli 11.11.2010, wszystkie punkty odbioru osobistego zamówień ze sklepu gram.pl
są nieczynne!

Nie śmiejcie się, nie wszyscy wiedzą, że jest zakaz handlu w związku z ustawą itp.


I bardzo dobrze. Jest święto, to się nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:09, Piotrbov napisał:

I bardzo dobrze. Jest święto, to się nie pracuje.


Ci powiem, że niekoniecznie. Bo po pierwsze: naród robi zwiększone zakupy dzień przed (idź do jakiegoś marketu teraz, w moim osiedlowym były godzinę temu takie kolejki jak w Sylwestra lub w Wigilię, a w Tesco 30 kwietnia o 23:00 stałam w kolejce ponad godzinę), więc pracownicy sklepów mają wycisk i sajgon dzień wcześniej. A po drugie: mnóstwo osób nie wie o zakazie handlu w pewne święta, więc jutro pocałuje klamkę w Arkadii itp. Punkty odbioru osobistego odebrały dziś mnóstwo telefonów, czy są otwarte jutro - stąd ten mój "gópi" komunikat :)
Na tym zakazie handlu zarabiają markety (bo ludzie robią zapasy jak na wojnę) i stacje benzynowe (bo mogą handlować w święto - i ich pracownicy muszą nawalać mocniej niż zwykle, podobno znaczna część zysków stacji benzynowych pochodzi ze sklepu, a na paliwie zarabiają symbolicznie).

Mnie takie święta w środku tygodnia wkurzają, bo mi się dostawy kumulują, a wysyłki mogą się opóźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:23, akne napisał:

Na tym zakazie handlu zarabiają markety (bo ludzie robią zapasy jak na wojnę) i stacje
benzynowe (bo mogą handlować w święto - i ich pracownicy muszą nawalać mocniej niż zwykle,
podobno znaczna część zysków stacji benzynowych pochodzi ze sklepu, a na paliwie zarabiają
symbolicznie).


Nie podobno, tylko tak jest. Ze sklepów stacje mają spore zyski, bo marzę dają wysoką.

Dnia 10.11.2010 o 19:23, akne napisał:

Mnie takie święta w środku tygodnia wkurzają, bo mi się dostawy kumulują, a wysyłki mogą
się opóźnić.


No cóż tak to bywa. Kalendarza się nie wybiera. Ja jednak z tego dnia wolnego jestem zadowolony, bo mogę spokojnie się przygotować do kolokwium, z Analizy Matematycznej, która mam w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:23, Zatha napisał:

Buuuu... Arma 2 Operation Arrowhead mial byc we wtorek a nie ma ;(

Jutro będzie dostępna (dopiero dziś dostawa została zaksięgowana, bo były w niej niezgodności), jutro uwidoczni się w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:09, akne napisał:

Łojezu, jeszcze jeden post przepraszający za pytania, a dam bana na konsulat ;)

Heh, lepiej nie :)

Dnia 10.11.2010 o 19:09, akne napisał:

Od tego jestem, żeby Wam odpowiadać na pytania. Nie zawsze mam czas w ciągu dnia, ale
staram się, żebyście odpowiedź dostali jak najszybciej.

Ale jesteś też człowiekiem i rozumiem, ze czasem masz dość. Dlatego jak są głupie pytania, to przepraszam ;)

Dnia 10.11.2010 o 19:09, akne napisał:

Maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia wysyła skrypt między 2:00 a 4:00 7 dni przed
datą planowanej wysyłki.

So it was, today exactly at 2 o''clock :)

Dnia 10.11.2010 o 19:09, akne napisał:

Jeśli złożyłeś zamówienie pobraniowe, to masz 7 dni na jego potwierdzenie od daty pierwszego
maila (po 5 dniach dostajesz drugi mail z przypomnieniem, a po dwóch kolejnych dniach
zamówienie zostaje automatycznie anulowane).

Wystarczył pierwszy mail, tak się palę na tego AC :)

Dzięki za odpowiedzi i...a, co tam. Nie będę przepraszał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu z tą EK " Two Worlds II " jest?
niby wycofana a ja nadal nie dostałem żadnego maila o tym ... nie wiem czy mam anulować zamówienie czy też nie a jutro chcę sobie grę normalnie kupić w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować