Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

są jakieś szanse na to, że jeszcze dziś wyślą CE Brotherhood na ps3?
Czy po prostu mogli statusu nie zaktualizować (w co wątpie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj jaki masz status. Bo jak "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki" i masz odbiór w salonie, to zmieni się dopiero, jak gra będzie do odbioru w punkcie docelowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:49, Harrolfo napisał:

Podaj jaki masz status. Bo jak "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki" i masz odbiór
w salonie, to zmieni się dopiero, jak gra będzie do odbioru w punkcie docelowym.

pakowanie, a wysyłka kurierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem.
Ale i tak akne pisała, że dzisiaj wysłali, więc jutro powinieneś mieć, według mnie masz po prostu nieaktualny statss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:53, Harrolfo napisał:

No to nie wiem.
Ale i tak akne pisała, że dzisiaj wysłali, więc jutro powinieneś mieć, według mnie masz
po prostu nieaktualny statss :)

też mam taką nadzieję, oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 18:18, fifomaniak napisał:

> Mamy takiego buga jeszcze w systemie, że data wysyłki nie zawsze się aktualizuje
w zamówieniu
> - u Ciebie jest data z momentu, kiedy złożyłeś zamówienie.

Czyli rozumiem, że mogę być spokojny i o ramkę, i o datę wysyłki? :) To dobrze.


Tak, bądź spokojny. Po prostu Tobie się wyświetla stara data wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz w stanie za (przykładowo) tydzień podać nam ilość złożonych zamówień na wersję premium? Ciekawi mnie, jakich ilości mogło to sięgnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:00, noobie napisał:

Jest jaka kolwiek możliwośc, że pojawią się jeszcze EK ACII:Brotherhood?

UbiSoft nam zrobił ała, i nie dostaliśmy takich ilości, jakie zamawialiśmy we wrześniu.
Pozostaje Ci poczekać, aż ktoś nie anuluje zamówienia itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:24, Citkowsky napisał:

Przeczytałem maila o uruchomieniu preorderu Wiedźmina 2, wszedłem na odpowiednią stronę.
Licznik wskazywał ok 300 zamówionych sztuk a doczytałem potem, że pierwszy 1tyś egzemplarzy
będzie numerowany. No więc zamówiłem jako ok 340 osoba o ile licznik nie kłamał. Przeczytałem
również, że wchodząc w szczególy zamówienia dowiem się jaki numer będzie nosił mój egzemplarz.
Wchodzę i nic nie widzę. O co chodzi? Możesz to sprawdzić? Gra zamawiana z tego nicka
z którego piszę ten post.


Spoko, spoko, numerki się uwidocznią jutro po 12:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:32, Robertson250 napisał:

Jak to jest z zamówieniem Kolekcji Edycjonerskiej Wieśka2? Jeżeli zamówię i wybiorę odbiór
osobisty to prędzej dostaną ci co wzięli kuriera tak? ;P

Nie. Nie ma różnicy w dacie odbioru między wysyłką "do domu" a datą dostarczenia do punktu odbioru.
Wysyłamy grę w dniu X, a dostarczamy ją do klientów w dniu (x+1) - do klientów albo do punktów odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:39, NikiNicoo napisał:

Mogłabyś Akne sprawdzić do której godziny zamówienia zostały zrealizowane przez pierwsze
1000 osób?
I czy ja również znajduję się w tym zaszczytnym gronie ;>?

Ojej, nie dam rady sprawdzić. Jeśli po złożeniu zamówienia na stronie wiedźmin2.gram.pl zobaczyłeś, że liczba zamówień < 1000, to masz konkretny numer przydzielony.
Numerki jutro po 12:00 przydzieli skrypt wg kolejności składania zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:54, kindziukxxx napisał:

Witajcie zadam takie pytanie, czy jak się zamawia prerder to jest jakaś graniczna data
do zapłacenia? bo jak wiadomo chodzi o Wiedźmina, ale nie wiem czy zamawiać bo jakby
trzeba było od razu to trochę dziwnie zwłaszcza że do premiery naprawdę dużo czasu zostało.


Jeśli zamawiasz grę w pre-orderze w sklepie gram.pl, to 7 dni przed datą jej wysyłki poprosimy Cię o dokonanie płatności (jeśli wybrałeś płatność z góry) lub o potwierdzenie zamówienie (jeśli wolisz zapłacić przy odbiorze).

Czyli prosto z mostu: jeśli składasz teraz zamówienie na Wieśka 2, to najwcześniej w maju 2011 będziesz musiał za nie zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:44, JaN-J napisał:

są jakieś szanse na to, że jeszcze dziś wyślą CE Brotherhood na ps3?
Czy po prostu mogli statusu nie zaktualizować (w co wątpie).

o 17: 36 Twoje zamówienie pomyślnie zostało przekazane do realizacji do magazynu.
Nie widzisz numeru przesyłki, ale tym się nie przejmuj - na 99% jutro dostaniesz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować