Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2011 o 19:56, akne napisał:

Dostałam odpowiedź z Cenegi. Nie mogę zdradzić szczegółów, mogę tylko napisać: trochę
cierpliwości, raczej będzie dostępna bardziej wypasiona edycja na PC.


To świetne wiadomości.Jeszcze raz dziekuje.Naprawdę jestem wdzięczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 19:55, akne napisał:

Te 3 itemy dostaną też osoby, które zamówiły BSE.


Zapomniałaś zastrzec, że nie dotyczy to zamawiających na PS3. Niestety :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 19:56, akne napisał:

Dostałam odpowiedź z Cenegi. Nie mogę zdradzić szczegółów, mogę tylko napisać: trochę
cierpliwości, raczej będzie dostępna bardziej wypasiona edycja na PC.

Z ego co wiem to na rynku są obecne 3 bardziej wypasione wersje. Pełna i dwie specjalne (chyba dla konkretnych sklepów) z wyborem dodatków. Czyli i tak nam za dużo nie powiedziałaś :) Możesz zdradzić datę kiedy będziesz mogła nam o tym powiedzieć? I tak trochę poza tematem, czy ta gra wymaga Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze znalezieniem gry na PS3, "Tales Of Vesperia", nie jestem też pewien czy gra wyszła na rynku europejskim (różne źródła podają rożne plotki). Na Xboxa 360 wyszła na 100%, ale teraz jak zmieniłem konsole to chciałbym ją zakupić, czy jest szansa że macie dostęp do tej gry i czy będzie ona w sprzedaży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kiedy będzie dostępna gra Disciples III: Odrodzenie ? Daliście niezłą zniżkę ale niestety nie zdążyłem kupić. Jeśli gra pojawi się w sklepie to nadal będzie w promocyjnej cenie 50 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Vesperia na PS3 nie została wydana w angielskiej wersji ani w USA, ani w Europie. I wg Namco (wydawcy) nie pojawi się w takim wydaniu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 22:21, Lex napisał:

/ciach/
Vesperia na PS3 nie została wydana w angielskiej wersji ani w USA, ani w Europie. I wg
Namco (wydawcy) nie pojawi się w takim wydaniu. :(


To straszna lipa :/ nie dość że wydali poprawioną wersje na PS3 (xboxa olali) to jeszcze tylko w krajach kwitnących wiśnia :/ Namco dale czadu i d..., a ja kupiłem PS3 miedzy innymi właśnie dla tej gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 12:55, Piotrbov napisał:

Aniu, kiedy będzie można się spodziewać, by za zakupy w sklepie gramu płacić opcją "Płacę
z Alior Bankiem"?

To zależy, czy i kiedy platnosci.pl wprowadzą obsługę tego przelewu, bo nas obsługują właśnie platnosci.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 19:08, Kurigazlu napisał:

Kiedy będzie dostępna gra Disciples III: Odrodzenie ? Daliście niezłą zniżkę ale niestety
nie zdążyłem kupić. Jeśli gra pojawi się w sklepie to nadal będzie w promocyjnej cenie
50 zł ?

Resztkę towaru wzięłam z CD Projekt w zeszłym tygodniu i chyba małe szanse, żeby mieli to na stanie w przyszłym tygodniu, ale będę się dopytywać.
Wyprzedaż trwa do 14.02.2011, jeśli przed tym terminem będzie nowa dostawa, się załapiesz na grę w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 14:15, akne napisał:

> Aniu, kiedy będzie można się spodziewać, by za zakupy w sklepie gramu płacić opcją "Płacę z Alior Bankiem"?
To zależy, czy i kiedy platnosci.pl wprowadzą obsługę tego przelewu, bo nas obsługują właśnie platnosci.pl.

Jeżeli istnieje możliwość wpłynięcia na decyzję płatności.pl, to zgłaszam, że jest zapotrzebowanie na taką opcję płatności i mój głos jest jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 16:58, karvaialka napisał:

Jeżeli istnieje możliwość wpłynięcia na decyzję płatności.pl, to zgłaszam, że jest zapotrzebowanie
na taką opcję płatności i mój głos jest jak najbardziej za.

Załóż konto na PayPalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej co jest z moim zamówieniem :/ Zamówiłem Alpha Protocol, Darksiders i STALKER w piątek i przez cały czas w moich zamówieniach był a dzisiaj jak patrzę na zamówienia które wysłaliście to już nie ma w nich STALKERA którego zamówiłem w piątek. Fakt cenę mi obniżyliście ale nie o to mi chodzi bo w takim razie paczkę zamówiłbym sobie na Gry Online a nie na gram.pl :/ Co to za robienie w balona?

Dodam też, że znikną z zimowej wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 14:52, SimplyLucas napisał:

(...) nic mi nie wiadomo o tym żeby DX:HR
wymagał steam, nie ma żadnej wzmianki na stronie Deus ani na forum eidosu.

Plotka wyczytana tutaj:
http://www.gamespot.com/pc/action/deusex3/show_msgs.php?topic_id=m-1-57332124&pid=944090
"All recent Eidos games use Steamworks." To by się nawet zgadzało.


Akne możesz przerobić metodę odbioru zamówień: PE01661040, FN05091005 tak aby dostawa była do Sferis (adres jak w zamówieniu: QE00221199?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK pisałem do obsługi klienta i sprawa została niby rozwiązana. Niby bo czuję się przez gram.pl zrobiony w konia, w ostatni dzień zamówienia zmieniliście je (gdy nie można już anulować) nawet nie racząc powiadomić mnie o zmianie . Gdybym np. nie spojrzał na zamówienie i nie zobaczyłbym, że usunęliście mi STALKERA a odbiór paczki zleciłbym innej osobie to ta by szukała na pewno 3 gier i widząc tylko 2 pudełka pewnie próbowała by odmówić przyjęcia paczki (zresztą sam bym tak zrobił gdybym nie wiedział). Na Stalkerze mi dość zależało a ograniczać się do zamówienia jednej gry się nie opłaca bo cena przesyłki wtedy jest droższa. Gdybym dostał ostrzeżenie o usunięciu STALKERA z mojego zamówienia wcześniej pewnie po prostu anulowałbym zamówienie i gry kupił gdzie indziej, w tym wypadku po prostu gram.pl zrobiło mnie w konia :/ Nie jest to miłe i zbudowało nieufność do was, teraz zamawiając cokolwiek w waszym sklepie będę się zastanawiał czy aby na pewno wszystko dostanę tak jak zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK przykład podany przeze mnie o odebraniu paczki przez kogo innego jest trochę zły (bo w końcu odbiór powinien być osobisty) ale to tylko przykład w dodatku pisany pod wpływem nerwów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować