Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2011 o 22:26, donard napisał:

Aniu, nie wiesz czy będzie EK Duka Nukema? I kiedy będą koszulki Śledzia?

Cenega pewnie na dniach coś obwieści (o ile taka EK w ogóle będzie dostępna), najpóźniej w marcu ;)
Koszulki w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 18:26, TheGeralt napisał:

Przez przypadek anulowałem zamówienie. Było to Dragon Age II BioWare Signature Edition.
Czy można cofnąć tą operację. Bardzo zależy mi na tej grze.

Przywróciłam to zamówienie, sprawdź teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 16:07, Net_com napisał:

Czy gram.pl całkowicie już zrezygnowało z przesyłania paczek pocztą polską ?

Sklep gram.pl nie wysyła paczek pocztą od sierpnia 2009. I w najbliższym czasie to się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 16:28, barsum napisał:

Czy jest jeszcze szansa na to, aby w sklepie pojawiła się kolekcjonerka Dead Space 2
na Xboxa? :>

Niewielka, bo mało tego dostaliśmy i cały towar został dziś wysłany do klientów. Może ktoś nie odbierze zamówienia i wtedy ta sztuka wróci - najwcześniej za tydzień, a z punktów odbioru osobistego najwcześniej za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanko do Akne. Czy posiadacie może jeszcze na magazynach edycję Universe gier Gothic? O ile pamiętam to była Złota Edycja, takie grubaśne wydanie. W skład wchodziły gry: Gothic, Gothic II + dodatek oraz Gothic III. Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź! Pozdrawiam! :)

Edit:
Chodzi o tą edycję:

http://www.youtube.com/watch?v=0_XX-XRkmvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis dotarł do mnie moj dead space 2,
tyle ze nie kompletny brakuje 2 litografii dodam tylko ze nie tylko mi tego brakuje z tego co sie zoorientowałem
co dalej?

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze brakuje tego :
Kod pozwalający na pobranie dodatkowej zawartości – DLC. Pozwala na pobranie specjalnej zbroji: Isaac Unitology Suit oraz broni: Force Gun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 13:47, massive-77 napisał:

Witam dzis dotarł do mnie moj dead space 2,
tyle ze nie kompletny brakuje 2 litografii dodam tylko ze nie tylko mi tego brakuje z
tego co sie zoorientowałem

Nie masz w pudełku żadnej litografii czy masz tylko jedną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 13:19, wawrzyniak40 napisał:

Witam, mam małe pytanko do Akne. Czy posiadacie może jeszcze na magazynach edycję Universe
gier Gothic? O ile pamiętam to była Złota Edycja, takie grubaśne wydanie. W skład wchodziły
gry: Gothic, Gothic II + dodatek oraz Gothic III. Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź!

My tego nie mamy na stanie i CDP też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Chciałbym wyjaśnić pewną sprawę dotyczącą gry Dead Space 2 (X360). Grę zamówiłem w niedzielę tj.23.10.11r. W poniedziałek ukazała się news, że sklep gram.pl zaczyna wysyłkę gry. Będąc pełnym wiary, że gra dojdzie do mnie jak najszybciej, wszedłem w menu Moje Zamówienia na stronie sklepu. Co tam się okazało ? Cyt: zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 26.1.2011)
O co chodzi ? Mogę dostać jakieś wyjaśnienia ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 13:47, massive-77 napisał:

/ciach/


Hmm... Ciekawe. NA stronie gramu jest napisane, że w pudełku są 3 litografie.
A na pudełku z grą "Litografia z grafiką koncepcyjną"...
To ja już nie rozumiem ile tych litografii ma być. Ja też mam tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 16:26, pawelck91 napisał:

Chciałbym wyjaśnić pewną sprawę dotyczącą gry Dead Space 2 (X360). Grę zamówiłem w niedzielę
tj.23.10.11r. W poniedziałek ukazała się news, że sklep gram.pl zaczyna wysyłkę gry.
Będąc pełnym wiary, że gra dojdzie do mnie jak najszybciej, wszedłem w menu Moje Zamówienia
na stronie sklepu. Co tam się okazało ? Cyt: zamówienie oczekuje na dostępność towaru
(zostanie wysłane 26.1.2011)

Zamówienie zostało wysłane 25.01.2011, czyli dziś. Wybrałeś opcję płatności "przelew bankowy/przekaz pocztowy", czyli ręcznie zrobiłeś przelew sam (nie korzystając z tzw. szybkich przelewów).
To niestety najmniej wygodna i "najwolniejsza" metoda regulowania płatności, ponieważ przelewy "ręczne" są wczytywane do naszego systemu raz dziennie (rano przelewy zaksięgowane na naszym koncie w poprzednim dniu roboczym). Nie ma możliwości szybszego ich zaciągania, ponieważ nasz bank tylko raz dziennie podstawia nam tzw. pliki smart collect (każde zamówienie ma swój własny numer konta).
Twój przelew został zaksięgowany w poniedziałek 24.01.2011, czyli wczytany do naszego systemu dziś rano.
A data wysyłki "26.01.2011" wzięła się stąd, że jeśli zamówienie z jakichś przyczyn nie trafi do magazynu przed 14:00, to system pokazuje klientowi datę wysyłki w kolejnym dniu, co zwykle jest pesymistycznym wariantem terminu realizacji.
Reasumując: jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia, wybierz płatność szybkim przelewem / kartą lub przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 17:56, Phobos_s napisał:

Hmm... Ciekawe. NA stronie gramu jest napisane, że w pudełku są 3 litografie.
A na pudełku z grą "Litografia z grafiką koncepcyjną"...
To ja już nie rozumiem ile tych litografii ma być. Ja też mam tylko jedną.

Właśnie koresponduję na ten temat z EA, jutro sprawa się powinna wyjaśnić.
A kartkę z kodem na kombinezon masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 19:03, akne napisał:

Właśnie koresponduję na ten temat z EA, jutro sprawa się powinna wyjaśnić.
A kartkę z kodem na kombinezon masz?


Na Unithology Suit i Force Gun? Nie mam.
Ale EA wtopiło. Choć oni chyba rzadko mają takie wpadki? :)
Tylko się Aniu nie denerwuj, bo już widzę jak tam gromami rzucasz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować