Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Tego typu bledy zazwyczaj sam wylapuje i zglaszam gdzie trzeba. :) Podelse linka z postem do Ekipy, dzieki za zwrocenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 14:58, Piotrbov napisał:

Czy w najbliższym czasie, w sklepie gramu włączy się pre-order gry na NDS''a Pokemon
White/Black?


Czekamy na informacje od firmy Stadlbauer, która jest dystrybutorem Nintendo w naszym kraju. Jak tylko będziemy znali cenę i przewidywany termin dostawy, na pewno odpalimy stosowny pre-order.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Zapytałem się, bo na przykład ultima.pl ta gra jest już w pre-orderze, lecz po takiej horrendalnej cenie i nie wiem czy to jest oficjalna ( 199 złotych ), czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa że będziecie wysyłać Test Drive Unlimited 2 przez 10.02 tak jak robią to już nie które inne sklepy? Chodzi mi o wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 17:43, Carnage13 napisał:

Czy jest szansa że będziecie wysyłać Test Drive Unlimited 2 przez 10.02 tak jak robią
to już nie które inne sklepy? Chodzi mi o wersję PC.

Data wysyłki zależy od dostawy towaru z Cenegi. A od nich zwykle dostajemy premiery dopiero w czwartek, inne sklepy też. No ale może się wyrobią z dostawą na wtorek albo środę, wtedy towar do Was wyślemy w tym samym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 14:35, massive-77 napisał:

Witam czy bedzie EK Battlefielda 3??

Ostatnie gry EA, jakie doczekały się edycji kolekcjonerskiej, to był Dragon Age, Mass Effect 2 i w marcu Crysis 2.
Na tej podstawie dedukuję, że szanse na EK BF3 są wysokie, bo BF 3 ma być równie porażający w swojej klasie jak Crysis 2 :)
Pewnie koło czerwca wyjaśni się, czy będzie taka EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 23:33, Harrolfo napisał:

Akne, czy jest możliwość, aby u Was w sklepie pojawiła się gra James Bond 007: Blood
Stone na PS3?

Tylko wtedy, jeśli spadnie do półki cenowej "platinum" (cena sugerowana 99,90 zł) albo niższej, bo w full price kompletnie się nie sprzedawał. Szanse na to oceniam jako niskie, prędzej tytuł wyląduje na śmietniku historii, całkiem niezasłużenie, ale takie są prawa rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 19:54, akne napisał:

Szanse na to oceniam jako niskie,
prędzej tytuł wyląduje na śmietniku historii, całkiem niezasłużenie, ale takie są prawa
rynku.


Niezasluzenie? Jedna z najgorszych gier o przygodach Bonda, na dodatek w ktorej nie ma kilku charakterystycznych elementow filmowej serii + masa niedorobek. No i mozna przejsc w 3 godziny. Moim zdaniem jest to slaba gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem niedawno (czwartek zeszły) Konto Gold xbox live 12+2 + bonus. Nie otrzymałem bonusu, albo nie umiem go uaktywnić... Kto wytłumaczy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 19:52, akne napisał:

> Witam czy bedzie EK Battlefielda 3??
Ostatnie gry EA, jakie doczekały się edycji kolekcjonerskiej, to był Dragon Age, Mass
Effect 2 i w marcu Crysis 2.
Na tej podstawie dedukuję, że szanse na EK BF3 są wysokie, bo BF 3 ma być równie porażający
w swojej klasie jak Crysis 2 :)
Pewnie koło czerwca wyjaśni się, czy będzie taka EK.

Super fajnie by było wreszcie swoja ulubiona gre mic w EK :D
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 20:29, noobie napisał:

Zamówiłem niedawno (czwartek zeszły) Konto Gold xbox live 12+2 + bonus. Nie otrzymałem
bonusu, albo nie umiem go uaktywnić... Kto wytłumaczy ? :)


Jeśli chodzi o grę The Beatles to proszę napisz do działu obsługi klienta. Prawdopodobnie promocja nie zaskoczyła - to się czasem niestety przydarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie co do pewnej gry, czy jest jakakolwiek szansa, że gra Ghostbusters The Video Game PC pojawi się kiedyś na gram.pl? Wyszła już dość dawno a nigdy edycji PC w waszym sklepie nie widziałem (choć podobno nie ma dystrybutora w Polsce, jednak przy recenzji w magazynie CD-ACTION pisało, że dystrybutorem jest CDP). Allegro jakoś nie ufam dla tego wolałbym kupić w zaufanym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 14:26, skodr napisał:

A mam pytanie co do pewnej gry, czy jest jakakolwiek szansa, że gra Ghostbusters The
Video Game PC pojawi się kiedyś na gram.pl?

CDP to miało wydać kiedyś, ale do tego nie doszło. Nie przewidujemy sprowadzenia tego tytułu z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :( No cóż, zaryzykuję i zamówię na Allegro bo po 2 latach po premierze raczej już nie ma co oczekiwać, że teraz wydadzą, dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kod na dodatkowe mapy z preorderu Killzone 3 będzie udostępniony na stronie, czy razem z przesyłką na karteczce? Chce wiedzieć czy mam tego szukać przy odbiorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować