Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2011 o 19:29, akne napisał:

Ha, ha jedno pudełko eka jest składowane w gramie :)
(...)*

*wycięto ciekawe informacje ze względu na wzmacnianie napięcia (U) i natężenia (I) pomimo
spodziewanego oporu (R) użytkowników ;)

Nie planujecie w gramie otworzyć muzeum z EK? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 19:29, akne napisał:

*wycięto ciekawe informacje ze względu na wzmacnianie napięcia (U) i natężenia (I) pomimo
spodziewanego oporu (R) użytkowników ;)


Taaa. A moc działania informacji to napięcie razy natężenie, albo natężenie danej informacji do kwadratu, pomnożone przez opór użytkowników.
No i dzięki temu można obliczyć ile taka informacja może sie mieścić. Wystarczy obliczyć całkę po natężeniu danej informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 22:06, donard napisał:

Zajeżdża mi to fizyką, a od fizycznych można sparszywieć. (sorry, że offtopię ;P)


Nie fizyka, tylko Teoria Obwodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ofercie sklepu gram pojawił się oficjalny poradnik do gry Wiedźmin 2. Czy ten sam poradnik będzie można znaleźć w pudełku z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 12:15, LoLo84 napisał:

W ofercie sklepu gram pojawił się oficjalny poradnik do gry Wiedźmin 2. Czy ten sam poradnik
będzie można znaleźć w pudełku z grą?


Wydaje mi sie, ze w pudelku z gra bedzie zupelnie inny poradnik niz ten "oficjalny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 12:15, LoLo84 napisał:

W ofercie sklepu gram pojawił się oficjalny poradnik do gry Wiedźmin 2. Czy ten sam poradnik
będzie można znaleźć w pudełku z grą?


Ten poradnik: http://www.gram.pl/sklep/pc/oficjalny-poradnik-do-gry-wiedzmin-2-zabojcy-krolow
to jest duży, solidny przewodnik po świecie gry - spójrz na format, twarda okładkę i ilość stron.

To, co jest w Premium lub EK, to podręczny mały przewodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 16:31, akne napisał:

Ten poradnik: http://www.gram.pl/sklep/pc/oficjalny-poradnik-do-gry-wiedzmin-2-zabojcy-krolow
to jest duży, solidny przewodnik po świecie gry - spójrz na format, twarda okładkę i
ilość stron.

To, co jest w Premium lub EK, to podręczny mały przewodnik.


Szkoda ze nie ma takiego w pudełku ale fajnie ze wychodzi 10 zł mniej jak zamawiasz z gra. A oprócz poradnika będą jakieś gadżety oddzielnie do kupienia, np. koszulka i inne ?


A jeszcze co do tamtego wcześniejszego pytania o te głośniki, nadal nie dostałem odpowiedzi, ile mam czekać jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można ten poradnik zamówić do już zamówionej kolekcjonerki ale na zasadzie odbioru wszystkiego razem ?
Tzn jak go zamówię poprzez kontakt z waszym BOKiem to dorzucą mi go razem do wspólnej wysyłki z zamówioną EK z dostawą kurierem ?

Nota bene.. nazwę 19zł za coś co powinno być w standardzie w EK to imho przesada =) [ale to już są żale do CDP oczywiście nie do gramu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam małą prośbę. Prosiłbym aby dodać mi jeden poradnik do Wiedźmina 2, do zamówienia ze wszystkimi wiedźminami : ), z góry dziękuję.

@EDIT
Przy okazji nie wiem czy coś mam z pamięcią, ale czy ceny jakoś się pozmieniały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 16:31, akne napisał:

Ten poradnik: http://www.gram.pl/sklep/pc/oficjalny-poradnik-do-gry-wiedzmin-2-zabojcy-krolow
to jest duży, solidny przewodnik po świecie gry - spójrz na format, twarda okładkę i
ilość stron.

To, co jest w Premium lub EK, to podręczny mały przewodnik.

Aniu, nie wiesz co będzie mniej więcej w małym przewodniku? Czy będzie to poradnik jak z jedynki czy coś ogólnie mówiące o cechach Gerwanta itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:
1. Jak wygląda kwestia odbioru osobistego w punkcie w przypadku EK z numerkiem z przedziału 0001-1000? Czy taki egzemplarz będzie jakoś oznaczony aby pracownik nie wydał go komuś innemu? Zależy mi aby odebrać egzemplarz z moim indywidualnym numerkiem.
2. Czy w przypadku edycji zamówienia z EK z numerkiem z przedziału 0001-1000 i dodaniem do niego poradnika numer zostanie taki sam jaki był czy zmieni się na taki z przedziału 1001-9999?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 18:25, Dobos napisał:

Mam 2 pytania:

1. Na fakturze będzie napisany dokładny numer kolekcjonerki, nie bój się.
2. Poproś panią Anie o dodanie poradnika do zamówienia podając jego nr. bądź napisz do DOKu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy poradnik ów będzie do kupienia,np.w Empiku,czy tu też Gram.pl ma wyłączność na sprzedaż?
czy jak zechcę dodać go do mojego zamówienia na EK to czy nic się z owym zamówieniem nie popląta i czy,np.na odbiór EK nie będę musiał czekać do momentu aż ów poradnik zostanie ukończony i dodany / fizycznie / do zamówienia?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 18:25, Dobos napisał:

1. Jak wygląda kwestia odbioru osobistego w punkcie w przypadku EK z numerkiem z przedziału
0001-1000? Czy taki egzemplarz będzie jakoś oznaczony aby pracownik nie wydał go komuś
innemu? Zależy mi aby odebrać egzemplarz z moim indywidualnym numerkiem.


Jesli masz EK o konretnym numerze z przedzialu od 0001 - 1000 to dostaniesz pudelko dokladnie z takim numerkiem.

Dnia 07.04.2011 o 18:25, Dobos napisał:

2. Czy w przypadku edycji zamówienia z EK z numerkiem z przedziału 0001-1000 i dodaniem
do niego poradnika numer zostanie taki sam jaki był czy zmieni się na taki z przedziału
1001-9999?


Ten poradnik nie jest numerowany z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 18:30, lis_23 napisał:

Czy poradnik ów będzie do kupienia,np.w Empiku,czy tu też Gram.pl ma wyłączność na sprzedaż?


Wydaje mi sie, ze bedzie do kupienia np. w Empiku, szczegolnie, ze wydawca jest Axel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie do kupienia i w innych miejscach ale za 20zł tylko w gram.pl ;)

Ten poradnik nie jest numerowany z tego co mi wiadomo.
Miałem na myśli czy numerek mojej EK się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 16:41, karolekx23x napisał:

Szkoda ze nie ma takiego w pudełku ale fajnie ze wychodzi 10 zł mniej jak zamawiasz z
gra. A oprócz poradnika będą jakieś gadżety oddzielnie do kupienia, np. koszulka i inne
?

Raczej nie będzie innych gadżetów - stan z dziś.

Dnia 07.04.2011 o 16:41, karolekx23x napisał:

A jeszcze co do tamtego wcześniejszego pytania o te głośniki, nadal nie dostałem odpowiedzi,
ile mam czekać jeszcze ?

Przekazałam wczoraj Twoje uwagi koledze od sprzętu, powiedział, że potrzebuje trochę czasu, żeby to posprawdzać itp. itd.
Czyli prosimy o cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 17:37, Pietro87 napisał:

Można ten poradnik zamówić do już zamówionej kolekcjonerki ale na zasadzie odbioru wszystkiego
razem ?
Tzn jak go zamówię poprzez kontakt z waszym BOKiem to dorzucą mi go razem do wspólnej
wysyłki z zamówioną EK z dostawą kurierem ?

Napisz do naszego Działu Obsługi Klienta, jeśli chcesz dołożyć ten duży drukowany poradnik Ringier Axel Springer Polska do swojego zamówienia na W2 EK.
Dorzucą Ci go do zamówienia i za całość zapłacisz 10 zł mniej, niż gdybyś kupował grę i poradnik osobno.

Dnia 07.04.2011 o 17:37, Pietro87 napisał:

Nota bene.. nazwę 19zł za coś co powinno być w standardzie w EK to imho przesada =) [ale
to już są żale do CDP oczywiście nie do gramu]

Te poradnik to inicjatywa wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska. To jest ich projekt, robiony we współpracy z CDP Red. To jest specjalny produkt.
W zwykłym i w kolekcjonerskim wydaniu W2 też masz poradnik, ale mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 18:01, Damianuss1 napisał:

Mam małą prośbę. Prosiłbym aby dodać mi jeden poradnik do Wiedźmina 2, do zamówienia
ze wszystkimi wiedźminami : ), z góry dziękuję.

Napisz do mnie maila. Albo do DOK:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=6703

Dnia 07.04.2011 o 18:01, Damianuss1 napisał:

@EDIT
Przy okazji nie wiem czy coś mam z pamięcią, ale czy ceny jakoś się pozmieniały?

Ceny W2 (zwykłej i EK) są takie same jak w dniu odpalenia pre-ordera.
Ale kupując pakiet gra + poradnik RASP (Ringier Axel Springer Polska - wydawca poradnika) płacisz o 10 zł mniej, niż gdybyś kupował te dwa produkty oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować