Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2011 o 17:20, BartexooN napisał:

Mam takie pytanie,otóż mam chrapkę na kupno Mythos z ciekawości i tak. W ogóle nie mam
pojęcia ,czy w dniu 21 Sferis jest otwarty. Kupując pre-order mam dostęp do gry o 48h
wcześniej,czyli 2 dni- 20 kwietnia. Niestety w tym dniu wracam bardzo późno i nie zdążę
zdobyć paczki. ALE czy przez przelew bankowy do was mogę zrobić tak,że przeleję i wolno
sobie odbiorę paczkę bez uiszczania jakikolwiek opłat?

Mythosa mamy dostać 21.04 lub 22.04, więc najwcześniej w punktach odbioru będzie 22.04.2011.
Dniem ustawowo wolnym w kwietniu jest niedziela 24.04 i poniedziałek 25.04.
W pozostałe dni punkty odbioru będą normalnie czynne, zgodnie z informacjami na naszej stronie.
Wg informacji z Techland premiera jest 28.04.2011, a wcześniejszy dostęp możliwy od 26.04.2011.
Lepiej nie rób przelewu, tylko wybierz pobranie. Będzie szybciej i sprawniej, bo jeśli wybierzesz ręczny przelew, to taki potrafi do nas iść parę dni. Szybki (mTransfer itp.) w ciągu kilku godzin:
http://serwis.platnosci.pl/platnosci/jak_to_dziala/metody_platnosci_i_czasy_realizacji/
Przy odbiorze osobistym nie ma różnicy w opłatach między płatnością z góry i pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 22:06, Unarmed napisał:

Jeszcze nie napisałem do nikogo, tylko tutaj

Właśnie Ci dodałam poradnik do zamówienia GQ03161041.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem e-maila, że poradnik dołożono i pojawi się w zamówieniu w ciągu 7 dni. Pozostaje czekać :).

Ps. To normalne, że przy odbiorze osobistym elementy zamówienia dostaje się luzem?. Bo na filmiku z magazynu jadą wielkie paczki a jak odbieram osobiście to dostaje same pudełka i papier do tego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kategoria EK W2 ZK :)
Czy planujecie w przyszłości sami lub z CDP jakieś promocje niespodzianki tylko dla nabywców EK? Czy też edycja kolekcjonerska to "tylko" to co ogłoszone i już niczego innego nie dostaną? Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na głównej stronie gram.pl pojawiła się informacja(podobno rewelacyjna) o tym że edycję kolekcjonerską Wiedźmina 2 będzie można odpalić aż jeden dzień wcześniej!, i tu nasuwa mi sie pytanie. Informacja podawana w waszym sklepie o tym że grę w edycji kolekcjonerskiej wysyłacie 12 maja a odpalić będzie można dopiero 16 ? gdzie tu sens?
pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 17:43, Pawel_F napisał:

Witam, na głównej stronie gram.pl pojawiła się informacja(podobno rewelacyjna) o tym
że edycję kolekcjonerską Wiedźmina 2 będzie można odpalić aż jeden dzień wcześniej!,
i tu nasuwa mi sie pytanie. Informacja podawana w waszym sklepie o tym że grę w edycji
kolekcjonerskiej wysyłacie 12 maja a odpalić będzie można dopiero 16 ? gdzie tu sens?
pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Może jakaś rekompensata? Bo weekend to nie w kij dmuchał, no lifić można dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam cię Aniu ;)

Mam takie pytanie dotyczące wcześniejszej wysyłki EK Wiedźmin 2. Otóż, jak poinformował dzisiaj na konferencji CDProjekt, gra będzie miała w sobie DRM, który uniemożliwi zagranie w Wieśka przed premierą.
Na stronie produktu jest napisane: "Wysyłka Edycji Kolekcjonerskiej nastąpi kilka dni przed wysyłką Edycji Premium (Standardowej).
Dzięki temu gracze będą mieli pewność, że Edycja Kolekcjonerska to nie tylko dodatkowe elementy - ale i przywilej!"

Można się dowiedzieć o jaki przywilej tutaj chodzi? Bo co to jest za przywilej, gdy tylko pudełko z gra przyjdzie wcześniej?
Czy może dla posiadaczy EK będzie specjalny kod umożliwiający zagranie wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 20:43, Piotrbov napisał:

Można się dowiedzieć o jaki przywilej tutaj chodzi? Bo co to jest za przywilej, gdy tylko
pudełko z gra przyjdzie wcześniej?
Czy może dla posiadaczy EK będzie specjalny kod umożliwiający zagranie wcześniej?

Można będzie zagrać 16 czyli w poniedziałek. 1 dzień przed premierą. Jeżeli liczysz na kod to możesz mieć na myśli jedynie cracka ;/ Rzadka k.pa nie przywilej ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inne pytanie (Wiedźmin zaraz cały temat opanuje :D)- czy sklep gram.pl planuje jakieś promocje związane z grami: Shogun 2: Total War i FIFA 11, (oczywiście na PC)? Tak zastanawiam się czy nie kupić, a może coś oszczędzę :)
EDIT: Nawias sobie dodałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 20:53, Wojman napisał:

http://www.gram.pl/news_8AvfH,y2_Polacy_odpala_Wiedzmina_2_dzien_wczesniej_niz_reszta_swiata.html

Po za tym EK to nie tylko pudelko, ale tez cala jego zawartosc.


Wiem, o tym. O tym newsie również, lecz co mi po pudełku, jak najważniejszą rzeczą jest gra? I gdzie tutaj widzisz przywilej?

Ja tam w ogóle nie narzekałem, gdy zawartość EK Wieśka 1 ( nie licząc pudełka z płytą ) przyszła ponad tydzień po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 20:58, Piotrbov napisał:

Wiem, o tym. O tym newsie również, lecz co mi po pudełku, jak najważniejszą rzeczą jest
gra? I gdzie tutaj widzisz przywilej?


Bedziesz mial kilka dni wczesniej, zagrasz wczesniej i bedziesz miec fajny zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 20:59, Wojman napisał:

Bedziesz mial kilka dni wczesniej, zagrasz wczesniej i bedziesz miec fajny zestaw.


Zagram wcześniej? Przecież, normalna edycja Wieśka 2, również gram.pl wysyła przed premierą. Więc to, że zamawiam EK nie jest żadnym "przywilejem", jak to jest napisane na karcie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Może jakaś rekompensata? Bo weekend to nie w kij dmuchał, no lifić można dłużej."

Jakaś powinna być. Wybór jest duży- obniżenie ceny, dodanie poradnika Axela gratis, dodanie jakiegoś gadżetu czy kolejnego unikalnego DLC. Pozostanie duży niesmak gdy nie otrzymamy nic w zamian za stratę 5 dni przedpremierowego grania, to miał być jeden z większych atutów EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 21:24, karolekx23x napisał:

Witam
Mam prośbę chciałbym do zamówienia FV03461066 doda© ten poradnik będę bardzo wdzięczny.


Napisz do DOK-u... to jest temat do rozwiewania wszelkich wątpliwości i zadawania pytań ;) nie do zaspokajania Twojego lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować