Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2011 o 17:47, bugs14 napisał:

Aniu, wiesz może czy po premierze będzie również dostępna "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
- Edycja Premium "?
Tak w okolicach lipiec-wrzesień...

Będzie, będzie. Zamówiłam dużo Premium, żeby nam nie zabrakło nagle towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 10:13, TobiAlex napisał:

Witam.
Czy już coś wiadomo w sprawie 3 DLC do Red Dead Redemption w wersji na PS3? To już tydzień...

Muszę się przypomnieć Cenedze jutro. Dokładnie jutro tydzień minie, kiedy wysłałam prośbę o kod dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Akne, czy dałabyś radę zdobyć informacje odnośnie masy EK Wiedźmina ? Wysyłam jedną sztukę za granicę i znajomość tego parametru jeszcze przed wysyłką z GRAMu bardzo ułatwiła by mi życie :P Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 00:31, Makintosh napisał:

Mam do Ciebie pytanie - kiedy w sklepie będzie dostępna gra Patapon 3?
Premiera w Polsce to, jak dobrze pamiętam, 15 kwietnia 2011 - a tu ni ma towaru...

Premiery z Sony dostajemy na bieżąco, albo data premiery się przesunęła bez poinformowania nas, albo nie wiem.
Isilothar (chłopak od gier konsolowych) rozezna się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 19:27, Morfieusz napisał:

Witaj Akne, czy dałabyś radę zdobyć informacje odnośnie masy EK Wiedźmina ?

Między 3 kg a 4 kg, jakiej dokładności potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 21:21, ww3pl napisał:

Pytanie - na sklepowej stronie Gears of War 3 widnieje napis głoszący, że /każdy/, kto
zamówi Gears of War 3 w pre-orderze otrzyma kod na betę. Czy dotyczy to również zamówień
płatnych przy odbiorze?

Tak, dotyczy.
Kody będą dostępne w ciągu 1-2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko znać górną granicę, żeby mi kalkulator poczty polskiej wyliczył koszt wysyłki :)

Dnia 17.04.2011 o 19:31, akne napisał:

> Witaj Akne, czy dałabyś radę zdobyć informacje odnośnie masy EK Wiedźmina
?
Między 3 kg a 4 kg, jakiej dokładności potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 21:33, Konrad512 napisał:

Zrobicie jakiś oficjalny unboxing EK Wiedźmina 2? Tak, żeby podsycić oczekiwanie :)

Mam w pracy pudełko EK W2 ostateczne*, w nim łeb Wieśka, oren, kości, karty. Czyli mocno niekompletne, do celów wewnętrznych. Magazyn na tym testował automatyczną wysyłkę (w roli wydania Premium, które wchodzi w skład EK, wystąpiła edycja rozszerzona pierwszego Wieśka - żeby zasymulować wagę całości, ale pierwsza ER jest cięższa o 40% od Premium W2).
Jeśli się będziemy nudzić ( ; ) , to zrobimy unboxing po dostawie.


* BTW: opis pudełka:
"Trwałe pudełko kolekcjonerskie - grube kartonowe pudełko z Wiedźmińskim Medalionem, w którym pomieścisz wszystkie elementy Edycji Kolekcjonerskiej."
Wiedźmiński medalion jest nadrukowany na pudełku, to nie jest taki element osobny, jak to było w przypadku EK pierwszego Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 19:33, Morfieusz napisał:

Chciałbym tylko znać górną granicę, żeby mi kalkulator poczty polskiej wyliczył koszt

Górna granica 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w sklepie gram.pl będzie możliwość zamówienia gry Cities in Motion: Symulator Transportu Miejskiego ?
Premiera tuż, tuż a sklepie puste półki :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 19:38, Vantor_Zorin napisał:

Kiedy wysyłka Mortal Kombat - Edycja Kolekcjonerska PS3?

W tym tygodniu dostaliśmy informację z Cenegi, że dostawa EK na PS3 opóźni się o tydzień (globalnie), czyli realny obecnie termin wysyłki to 27/28.04.2011.
Jeśli złożyłeś wcześniej zamówienie u nas na ten produkt, to w piątek 15.04.2011 powinieneś był otrzymać e-mail od nas o opóźnieniu wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 19:41, akne napisał:

> Kiedy wysyłka Mortal Kombat - Edycja Kolekcjonerska PS3?
W tym tygodniu dostaliśmy informację z Cenegi, że dostawa EK na PS3 opóźni się o tydzień
(globalnie), czyli realny obecnie termin wysyłki to 27/28.04.2011.
Jeśli złożyłeś wcześniej zamówienie u nas na ten produkt, to w piątek 15.04.2011 powinieneś
był otrzymać e-mail od nas o opóźnieniu wysyłki.

Dzięki a zwykła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 19:39, Bajuj napisał:

Czy w sklepie gram.pl będzie możliwość zamówienia gry Cities in Motion: Symulator Transportu
Miejskiego ?
Premiera tuż, tuż a sklepie puste półki :p.

Nie odpalam pre-orderów na "małe" premiery, kiedy dany produkt jest po macoszemu traktowany przez wydawcę. Jeśli wydawcy zależy na promowaniu danego produktu, wypuszcza jakieś pressy itp, to odpalam pre-order.
Jeśli wydawcy nie zależy, a zainteresowanie klientów jest spore, to odpalam pre-order.
Dostawa do nas w okolicach 19-21.04.2011.
Zajrzyj w tych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Aniu?

Coś mi się wydaje, że za słabo reklamuje tą Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2 na gramie. Widzę już na allegro 3 osoby, które kupiły tą wersję za 269 złotych, jak jeszcze w gramie jest dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Brałem udział w akcji gra za 1zł która odbyła się pierwszego kwietnia. Udało mi się złożyć zamówienie na grę Halo Reach. Okazało się jednak, że był to błąd systemu i moje zamówienie zostało anulowane przez pracowników sklepu. W ramach przeprosin otrzymałem maila z informacją, że dostane "gramowe gadżety" i prośbę o podanie adresu wysyłki. Do tej pory jednak niczego nie dostałem. Nie dostałem również odpowiedzi na mail z zapytaniem o skład owych gadżetów. Co możecie mi powiedzieć o tej sytuacji?
Numer anulowanego zamówienia: RJ00991190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 19:04, akne napisał:

Nie dam głowy na 100%. Często dostajemy raz towar w wersji premierowej, raz w platinum,
więc w magazynie może być wymieszany.
Isilothar (chłopak od gier konsolowych w sklepie gram.pl) wróci chyba ze zwolnienia lekarskiego
w poniedziałek i się rozezna dokładnie, jak to jest w tym przypadku.


I jak, Isilothar wrócił ze zwolnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować