Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2011 o 08:35, Radekl2 napisał:

Chcę sobie zamówić grę, w której opisie jest "Wersja językowa: dwie wersje: angielska
i polska"- jak to się wybiera? Chcę wersję polską, a nie wiem czy to chodzi o wybór w
menu gry, czy po prostu jaką chcemy dostać.


To zalezy od gry. Sa takie, w ktorych wersje jezykowa wybierasz przy instalacji sa i takie, ze w pudelku jest wersja angielska, a wersje PL trzeba sobie dociagnac z sieci. Podaj tytul gry, ktory chcesz kupic to moze bede w stanie cos wiecej powiedziec.

UPDATE: Jesli chodzi o ME 1 to z tego co pamietam wersje jezykowa wybieralo sie przy instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dzisiaj (przez to jakieś tam święto) normalnie dostarczane są paczki do ''Waszych odbiorców osobistych''?? Bo od wtorku czekam na Portal 2 i boję się, że w tym tygodniu już się nie doczekam. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 11:47, 4YoU napisał:

Czy dzisiaj (przez to jakieś tam święto) normalnie dostarczane są paczki do ''Waszych
odbiorców osobistych''?? Bo od wtorku czekam na Portal 2 i boję się, że w tym tygodniu
już się nie doczekam. Z góry dziękuję za odpowiedź.


Widzę, że masz w historii zamówień zrealizowanie zamówienie na PS3 Portal 2.
O tę grę chodziło?
Dziś między 12:00 a 18:00 odebrałeś swoje zamówienie?
Jakieś problemy były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na karcie produktu w sklepie gram.pl widnieje: "dwie wersje: angielska i polska" to oznacza, że kupujesz produkt, który możesz mieć w jednej z tych dwóch wersji, zależnie od tego, co wybierzesz w trakcie instalacji.
To oznacza, że my dostarczamy jeden produkt, który ma możliwość wyboru wersji językowej przy instalacji.
czyli wydawca był na tyle wspaniałomyślny, że wyprodukował grę z wolnością wyboru.
To nie oznacza, że wysyłamy albo produkt w wersji angielskiej, albo w w wersji polskiej, czyli losowo :D
To oznacza, że płyta daje możliwość wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 23:02, TobiAlex napisał:

> Dział Obsługi Klienta VIP właśnie wysłał Ci maila :)
>

Dziękuję za miłego maila :)))


Nie dostałam odpowiedzi od Ciebie. Daj znać, co wybierasz.
To niepilne, ale może mi umknąć.
Jeśli wybierzesz jakąś opcję, to w odpowiedzi zacytuj mojego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wolałem się upewnić, bo nie lubię grać w języku angielskim- nawet, gdy tłumaczenie na nasz rodowity język jest całkowicie popsute :) Taki leń jestem :D
Gra (a właściwie gry) zostały już zamówione i czekam na paczkę (w wtorek powinna być).
Dziękuję za odpowiedź- wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli robimy Świąteczny spam? Wybaczycie :p
Również życzę wszystkim zdrowych i wesołych Świąt, najlepiej spędzonych z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 15:56, NecroVisioneR napisał:

Witam mam pytanie czy ten poradnik do Wiedźmina 2 będzie miał premierę równo z grą?Czy
nie będzie tak ze będę musiał czekać na grę bo poradnik jeszcze nie wyszedł?


Z tego co pamietam to poradnik wychodzi chyba kilka dni przed premiera gry Wiedzmin 2. Jesli masz w jednym zamowieniu gre Wiedzmin 2 (niezaleznie od edycji) oraz poradnik to calosc zostanie dostarczona w jednej paczce. Jesli natomiast okaze sie, ze premiera poradnika bedzie miala obsuwe to dostaniesz gre, a poradnik zostanie doslany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 16:59, kindziukxxx napisał:

czy już można pisać maila o naliczenie zniżki na Wieśka, czy wstrzymać się do maja?


Ja tam dalbym odpoczac podczas swiat. :) A maila zawsze mozesz wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 17:47, Wojman napisał:

Ja tam dalbym odpoczac podczas swiat. :) A maila zawsze mozesz wyslac.

To spokojnie dam poczekać :), Zwłaszcza że pierwszego maila wysłałem w niecałe 24h po zamówieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 20:33, geralt150 napisał:

kiedy będzie wysyłana edycja premium wiedźmina 2 ? (Czy będzie wcześniej niż 17 maja.
)


Prawdopodobnie 16 maja z dostawa na dzien premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować