Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2011 o 11:33, akne napisał:

Po drugie: Edycję Kolekcjonerską jej nabywcy otrzymają kilka dni przed oficjalną premierą
(najpóźniej 13.05.2011).
Po trzecie: tylko nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej będą mogli zagrać w Wiedźmina 2
wcześniej niż przed oficjalną premierą, czyli od 16.05.2011.



Tzn że dostanę grę 13.05 a odpalić ją będę mógł dopiero 16.05 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 16:35, akne napisał:

Póki co ostrzegam, że najpóźniej w środę w naszym sklepie pojawią się tanie premierowe
wydania kilku innych gier + tanie wydania inne w cenie od 4,99 zł :)



Ooo, a mogłabyś zdradzić jakieś przykładowe tytuły czy to informacja Top Secret? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 12:42, TsTr napisał:

Tzn że dostanę grę 13.05 a odpalić ją będę mógł dopiero 16.05 ?

Tak, jeśli zamówiłeś EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie odnośnie odbioru osobistego w Sklepach "Selko". ;)
Jeżeli zamówiłem Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2 i dostawa będzie do nich 13.05.2011r. to muszę grę odebrać 13.05, czy mogę w dniach np. 14.05.2011r./16.05.2011r.?
Ponieważ w Piątek 13 prawdopodobnie wyjeżdżam na konkurs do Warszawy i nie zbyt będę mógł tam być tego dnia.
Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 17:39, barth89 napisał:

Czy Wiedźmin 2 będzie wymagał płyty w napędzie, czy nie będzie ona potrzebna do gry?
:)

Chyba ogłosili już przy okazji tego DRM, że nie będzie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i ja zapytam.
Jakie bonusy będą przewidziane po rejestracji gry.
Tylko proszę Aniu o konkrety bo ogóły znamy:
Dodatkowe pakiety językowe, małe dodatki, dlc.
Może uda Ci się wyciągnąć coś od wydawcy :) było by super ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy jeżeli mamy z bratem 2 komputery to będziemy mogli zainstalować na obu Wieśka ? będzie to działało? Czy musze mieć płytę w napędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 18:39, Gebells napisał:

Mnie ciekawi czy jeżeli mamy z bratem 2 komputery to będziemy mogli zainstalować na obu
Wieśka ? będzie to działało? Czy musze mieć płytę w napędzie?


Jeden egzemplarz gry będziesz mógł zainstalować i używać nawet na 5 komputerach na raz.
Każdy egzemplarz ma limit aktywacji więc Ty i brat będziecie w sumie mogli pograć na osobnych komputerach.
Ważne, żeby każdy z nich miał dostęp do sieci bo inaczej nie aktywujesz licencji a zarazem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 17:53, Ekonochrist napisał:

Jakie bonusy będą przewidziane po rejestracji gry.
Tylko proszę Aniu o konkrety bo ogóły znamy:
Dodatkowe pakiety językowe, małe dodatki, dlc.
Może uda Ci się wyciągnąć coś od wydawcy :) było by super ;]

Wiem tylko tyle, ile Tomek Gop powiedział na konferencji.
Poczekajcie na oficjalną informację prasową CD Projektu.
Nawet jeśli czegoś się nieoficjalnie dowiem wcześniej to i tak nie będę mogła nic powiedzieć. Porządek w komunikacji musi być.
Z wiedźmińskiego FAQ kwietniowego (pdf podlinkowany w jakimś presie CDP) wynika, że rejestracja przede wszystkim umożliwi ściąganie poprawek do gry i będzie to jedyny sposób na aktualizację gry (sic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 19:21, akne napisał:

Wiem tylko tyle, ile Tomek Gop powiedział na konferencji.
Poczekajcie na oficjalną informację prasową CD Projektu.
Nawet jeśli czegoś się nieoficjalnie dowiem wcześniej to i tak nie będę mogła nic powiedzieć.
Porządek w komunikacji musi być.
Z wiedźmińskiego FAQ kwietniowego (pdf podlinkowany w jakimś presie CDP) wynika, że rejestracja
przede wszystkim umożliwi ściąganie poprawek do gry i będzie to jedyny sposób na aktualizację
gry (sic!)


Wiesz, akurat moim skromnym zdaniem taki a nie inny sposób uaktualnienie gry jest akurat dobry.
Poza tym jest to całkiem niezły sposób na walkę z piratami. Rejestracja trwa kilka chwil a profity
z niej płynące są moim zdaniem bardzo wartościowe. Tak czy inaczej, czekamy na notkę prasową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, jeśli znalazłem na allegro gościa, który sprzedaje swój egzemplarz EK przed premierą (podał numer z zakresu 1-1000), to warto go do Ciebie zgłosić? Wkurzające jest po prostu takie zachowanie, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 19:29, Wrukos napisał:

Akne, jeśli znalazłem na allegro gościa, który sprzedaje swój egzemplarz EK przed premierą
(podał numer z zakresu 1-1000), to warto go do Ciebie zgłosić? Wkurzające jest po prostu
takie zachowanie, no...


A jak wyegzekwujesz u niego zakaz sprzedaży? Żyjemy w wolnym kraju.
Chyba, że liczy sobie za ten egzemplarz dużo więcej niż gram.pl. Poza tym powiedz,
kto będzie na tyle głupi i kupi nie dość drożej to jeszcze otrzyma swoją grę później?
Takie oferty na Allegro będą dobre jakiś czas po premierze gdy nakład się wyczerpie.
Notabene jest jeszcze trochę wolnych egzemplarzy więc na co czekać?

Dnia 26.04.2011 o 19:29, Wrukos napisał:

Mam pytanie jak zamówiłem Wiedźmina 2 za pobraniem (płatne przy odbiorze) to nie będę
musiał wpłacić 1 maja tylko 16 lub 17 jak gra przyjdzie??

Zapłacisz przy odbiorze. Ehh. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 11:33, akne napisał:

FAQ Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie
- wydanie 2 (26.04.2011)



Hej.

No to ja zadam kilka pytań:
1. Zamówiłem Wiedźmin EK i wybrałem płatność przy odbiorze w punkcie odbioru, czy będzie on zapakowany w karton, który będzie zaklejony, czy po prostu dostanę bez żadnego kartonu grę?
2. Czy np. jeżeli ja zamówiłem 2 edycje kolekcjonerskie i kolega zamówi jeszcze jedną (będzie wszystko OK - bo 1 osoba = 2 EK max.) i faktura będzie na taką samą osobę jak u mnie i u kolegi to będzie wszystko ok? (myślę, że tak, bo 1 osoba fizyczna nie zamawia więcej niż 2 sztuki - ale pytam dla potwierdzenia :)
3. Jak np. dostaniecie EK 11 maja i wyślecie je 12 maja kurierem do punktu odbioru to już po 13 będę mógł ją odebrać? Chodzi mi o to, że pisze na stronie sklepu, że potrzebujecie 1-7dni roboczych na skompletowanie zamówienia - ale w przypadku wiedźmina wyślecie go od razu, gdy będziecie mieli go "na stanie"?

Zależy mi na odpowiedzi - z góry dziękuje i życzę wszystkim miłego dnia ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 19:41, David741 napisał:

Mam pytanie jak zamówiłem Wiedźmina 2 za pobraniem (płatne przy odbiorze) to nie będę
musiał wpłacić 1 maja tylko 16 lub 17 jak gra przyjdzie??

OK anuluje pytanie wiem wszystko ok danke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować