Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Jak będzie z tą okładką w EK Wieśka 2? W newsie z 4 kwietnia było napisane
"Nowa twarz wyląduje tylko na opakowaniach wersji premium – okładka edycji kolekcjonerskiej, którą kupić można tylko u nas, także będzie zmieniona, ale motyw na niej umieszczony będzie inny, zaprezentujemy go Wam w ciągu kilku najbliższych dni. "

Jak więc. Chodziło okładkę EK, która jest podobna do tej z "jedynki" czy to będzie niespodzianka? :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 17:02, akne napisał:

Podaj mi numer swojego zamówienia tutaj albo napisz do DOK podając dane do wysyłki, imię
i nazwisko, jakie były podane w tym zamowieniu.
Bo widzę, że je złożyłeś jako gość albo pod innym kontem (nie BomBol).
Albo po prostu złóż nowe zamówienie.


Napiszę numer zamówienia tutaj dziś do 22 albo jutro na pewno. Jeżeli będzie ktoś z obsługi sklepu, to byłbym wdzięczny za wyszukanie tego zamówienia i wysłanie na ten mail potwierdzenia. Dodatkowo proszę o dodanie do zamówienia oficjalnego poradnika RASP. Szczególnie proszę o ten poradnik. Pisałem Już do DOK, ale nie było odpowiedzi :(.
Tak, wtedy jeszcze konta nie miałem. Ale teraz już jest i mam nadzieję że będzie jeszcze długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 15:38, bartek00 napisał:

to kiedy bedzie ten pre -order the first templar na pc w sklepie gram


By powstał w sklepie gramu pre-order, sam wydawca musi się zgłosić do sklepu, mówiąc że jest taka możliwość ( tak chociaż wiele razy Ania tłumaczyła ).
Na pewno tego pre-ordera nie będzie dopóki CDProjekt ogłosi oficjalnie, że jest wydawcą tej gry. CDP jeszcze tego nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy jest jeszcze szansa dodać do zamówienia numerowanej Kolekcjonerki Wiesława 2 poradnik, czy już za późno, żeby zdołać dodać do jednej przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 19:19, Harrolfo napisał:

Aniu, czy jest jeszcze szansa dodać do zamówienia numerowanej Kolekcjonerki Wiesława
2 poradnik, czy już za późno, żeby zdołać dodać do jednej przesyłki?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=7265

Zgłoś się z tym pytaniem, przez formularz, lub telefon. Ania w tym tygodniu będzie się rzadko tutaj pojawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 15:06, Kacper_a napisał:

A jeżeli ktoś kupił grę bez konta to jak dostanie kody DLC do Wiedźmina?

W szczegółach zamówienia (link w mailu, które dostałeś po jego złożeniu) będą widoczne po wpłynięciu płatności za zamówienie do nas (w przypadku pobrania do 5 dni roboczych od odebrania zamówienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy napisałeś do DOK?
Może po prostu złóż nowe zamówienie, chyba że załapałeś się na numerek z puli 1-1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 02:58, salvadorek napisał:

Dostal ktos z Was juz kody na DLC? Zamowienie oplacone, wchodze w szczegoly zamowienia
ale kodow zadnych nie ma :/

Nie pamiętam dokładnie, ale Ania mówiła, że w dniu wysyłi czy tam premiery dostaniesz kodzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 02:58, salvadorek napisał:

Hejka!

Dostal ktos z Was juz kody na DLC? Zamowienie oplacone, wchodze w szczegoly zamowienia
ale kodow zadnych nie ma :/


Ja już mam dostępne 2 kody do pobrania :D Widoczne są one w dziale Moje Zamówienia.

Nie wiem czy jak je teraz pobiorę, a potem np. zgubie to czy będę mógł je pobrać na nowo w przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 13:28, Buachu napisał:

Nie wiem czy jak je teraz pobiorę, a potem np. zgubie to czy będę mógł je pobrać na nowo
w przyszłości...


Te kody będą tam do u... śmierci ;-) Chyba że skasujesz konto, sklep splajtuje, czy coś w ten deseń. Ja klucze do gry sprzed 3 lat mogę ściągnąć w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, thx

Aniu, czy można wiedzieć ile dostaniemy CDpunktów za EK wiedźmina? Może starczyło by mi na kolejną grę z gog''a, to bym już zaczął zbierać i było by co robić w oczekiwaniu na 16.05 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już kiedy trafią do Was edycje kolekcjonerskie? Dzisiaj, jutro czy dopiero 12-ego? Czy wysyłka się zacznie od razu jak dostaniecie towar? :)

I takie pytanko z ciekawości- czy są jakieś anulowane zamówienia z numerkami 0001-1000? Bo do dzisiaj musiały zostać potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować