Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

mam w zamowieniu przygotowanie i pakowanie to czy jest szansa na wysylkę jeszcze dzisija?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 19:54, Pawel_F napisał:

EK zamówione do wczoraj, zostały wysłane dziś z samego rana. Paczki mają już numery i
są w posiadaniu UPS.


Gwoli scislosci - paczek jest ok. 10 000, wiec niektore zostaly wyslane rano, niektore sa wysylane w ciagu dnia, a niektore beda nadane jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:05, Harrolfo napisał:

To czemu u mnie nadal widnieje status "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki"?

A w sekcji "moje zamówienia" masz pewnie (tak jak wszyscy) że wysłane 11.05. Któraś informacja jest najwyraźniej nie zaktualizowana. Jak została wysłana, dostaniemy grę jutro, jak nie - w Piątek. Osobiście przestałbym się tak tym ekscytować, bo różnicy to nikomu nie robi żadnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy egzemplarze z przedziału 1-1000 były wysyłane pierwsze? Bo mam numer 23 i nie ma jeszcze nadanego numeru przesyłki w zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale wolałbym wcześniej ponapawać się elementami kolekcjonerskimi, nauczyć instrukcji na pamięć, itp... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie proponowałbym poczekać na numer nadania przesyłki, wtedy będzie wiadomo co, gdzie i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:10, Konrad512 napisał:

Czy egzemplarze z przedziału 1-1000 były wysyłane pierwsze? Bo mam numer 23 i nie ma
jeszcze nadanego numeru przesyłki w zamówieniu.


Zamowienia to sie beda wysylac do pozniej nocy. Ostatni kurier odbiera je okolo drugiej w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:44, Wojman napisał:

Zamowienia to sie beda wysylac do pozniej nocy. Ostatni kurier odbiera je okolo drugiej
w nocy.

Wojman, a mógłbyś na moje pytanie odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:53, Dzudas napisał:

Wojman, a mógłbyś na moje pytanie odpowiedzieć?


A na ktore? :) Kod na DLC bedzie dostepny do 5 dni po oplaceniu zamowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można się spodziewać e-maila z potwierdzeniem nadania przesyłki z EK Wiedźmina 2?

Na gram.pl widnieje adnotacja, że moja paczka jest już wysłana. Niestety na pocztę nic mi nie przyszło.

Tak ma być? Bo nie wiem czy mam się spodziewać podobnej sytuacji z informacją, że paczka jest już w punkcie odbioru(czyli braku e-maila potwierdzającego)

ps. Jeszcze poruszę kwestię dostępu do DLC, czy jeśli odbieram grę w punkcie odbioru osobistego, to potwierdzenie, że zapłaciłem trafi do gram.pl jakoś wcześniej niż gdybym płacił za pobraniem kurierowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostawa Premium jest dopiero w poniedziałek 16.05.2011 i nie da się tego przyspieszyć. Czyli wysyłka też w poniedziałek z dostawą na 17.05.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś taki komunikat, to widocznie wybrałeś płatność za pobraniem i kody będą Ci udostępnione po wpłynięciu płatności za to zamówienie do nas, w ciągu 1-5 dni roboczych od odebrania paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 19:54, Pawel_F napisał:

EK zamówione do wczoraj, zostały wysłane dziś z samego rana. Paczki mają już numery i
są w posiadaniu UPS.

A skąd to wiesz? :)
Bo UPS odbiera paczki od nas między 22:00 a 2:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 21:49, MortalPL napisał:

I czy punkty odbioru osobistego Sferis są podatne na miłe prośby szybszego potwierdzenia
uiszczenia opłaty za EK :)

To jest automat, prośby i groźby nic nie dadzą :)
Pewne informacje są generowane w określonym czasie i przesyłane do nas.
Cierpliwości, kochani, to tylko jedna z wielu fajnych gier, jest wiosna, ładna pogoda itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 19:37, 1096 napisał:

mam w zamowieniu przygotowanie i pakowanie to czy jest szansa na wysylkę jeszcze dzisija?????

Szansa jest, podsumuję status wysyłki w ostatnim poście dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować