Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 18:02, lis_23 napisał:

EK 1144 już ją ma od 12,a ja mam nr 545 i muszę czekać do jutra ...

Poczytaj książkę/idź na trening (jak nie chodzisz na żadne - zacznij)/przejdź jeszcze raz W1/poczytaj joemonstera/posłuchaj klasycznego rocka/napij się herbaty. Trochę off-topicowe, ale sam czekam i do większości się z nich zastosowałem, więc już nie narzekaj (a co ważniejsze - nie zamęczaj akne ;P) bo życie poza numerem 545 też istnieje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje pudło. Stan jak i wykonanie głowy fatalne. Farba jest miękka, łuszczy się i odpada, całe pudełko w tym g**nie, monetę musiałem odskrobać.

EDIT: ponadto na tylnej okładce artbooka jest wgniecenie od głowy, bo album jest umieszczony bezpośrednio na niej. I żeby być sprawiedliwym: reszta zawartości jak na razie wygląda świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:02, lis_23 napisał:

I to jest trochę niesprawiedliwe - kumpel z numerem EK 1144 już ją ma od 12,a ja mam
nr 545 i muszę czekać do jutra ...


Witaj w świecie gram.pl, gdzie "wyróżnieni" wcześniejszym numerem muszą czekać, aż kolesie, którzy zamówili przedwczoraj się nacieszą swoimi kolekcjonerkami. Nie, nie mam pretensji do takich ludzi, ale do sklepu. Bo jedyne "wyróżnienie" mojej kolekcjonerki, to to, że poczekam na nią dłużej. Gdzie tu kolekcjonerstwo? Gdzie tu wyróżnienie? Gdzie satysfakcja z numerowanej kolekcjonerki? W d...ziurze.

Kolejna porażka gramu. Jeżeli jutro otrzymam kolekcjonerkę z uszkodzonym łbem, będzie dym. Bo według wcześniejszych zapowiedzi akne, miało być ZABEZPIECZENIE. Dziękuję gramowi za kolejną spartaczoną usługę.
I nie, to nie jest "byle pierdoła". Jestem kolekcjonerem i, nomen omen, jakieś lepsze podejście by się przydało. To nie jest PRL, że jak sklep daje, to mam cieszyć mordę, że w ogóle jest. Płacę, wymagam, mam prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=7502

Zabezpieczeniem głowy w transporcie jest wypraska i ciasne pakowanie elementów.
Jak my mamy zabezpieczyć głowę w zafoliowanym egzemplarzu?

Więcej dziś nie napiszę, wybaczcie - chcę mieć wreszcie jakieś życie prywatne po 5 dniach non stop w pracy.
Najważniejsze kwestie opisałam w/w poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:23, akne napisał:

>
Więcej dziś nie napiszę, wybaczcie - chcę mieć wreszcie jakieś życie prywatne po 5 dniach
non stop w pracy.
Najważniejsze kwestie opisałam w/w poście.


Miłego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jeżeli CDP w ramach rekompensaty wraz z wysłaniem nowych głów , dołożyli by jakieś wiedźmińskie dodatki ( medalion , koszulka xD) - pewnie to tylko marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:08, Kodaemon napisał:

Mam swoje pudło. Stan jak i wykonanie głowy fatalne. Farba jest miękka, łuszczy
się i odpada, całe pudełko w tym g**nie, monetę musiałem odskrobać.

EDIT: ponadto na tylnej okładce artbooka jest wgniecenie od głowy, bo album jest umieszczony
bezpośrednio na niej. I żeby być sprawiedliwym: reszta zawartości jak na razie
wygląda świetnie


Żeby nie być gołosłownym, zdjęcia głowy i uciapanego pudełka:

http://i122.photobucket.com/albums/o258/Kodaemon/glowa.jpg
http://i122.photobucket.com/albums/o258/Kodaemon/pudelko.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:47, biedrona0 napisał:

Dobrze by było jeżeli CDP w ramach rekompensaty wraz z wysłaniem nowych głów , dołożyli
by jakieś wiedźmińskie dodatki ( medalion , koszulka xD) - pewnie to tylko marzenia


A czemu marzenia? Jak była premiera Wiedźmina 1 to z EK też były problemy i wszystkie osoby co zamówiły EK Wieśka 1 dostały kod rabatowy na 100 złotych do wydania w sklepie gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że mając 86 numer sobie poczekam dłuzej niz inni przeciez wlasnie po to jak najszybciej zamówiłem i zostaje nagrodzony ... ;/ jezeli z glową bedzie cos nie tak to FAIL roku ze strony CDP głownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problem z lekko "obłupanym" popiersiem Geralta, chociaż w porównaniu do powyższych egzemplarzy to można uznać, że jest w prawie doskonałym stanie... A teraz pytanie dotyczące tych dodatkowych DLC do EK, gdzie one się znajdują? Czy otrzymamy je mailem albo akurat ja nie mogę ich znaleźć/dostałem wybrakowany egzemplarz bez nich?
I jeszcze mała uwaga do CDP: dlaczego wyściółka opakowania EK strasznie brudzi? Sypie się strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:00, Piotrbov napisał:

> Dobrze by było jeżeli CDP w ramach rekompensaty wraz z wysłaniem nowych głów , dołożyli

> by jakieś wiedźmińskie dodatki ( medalion , koszulka xD) - pewnie to tylko
marzenia
>


A czemu marzenia? Jak była premiera Wiedźmina 1 to z EK też były problemy i wszystkie
osoby co zamówiły EK Wieśka 1 dostały kod rabatowy na 100 złotych do wydania w sklepie
gramu.



O dobrze to słyszeć miejmy nadzieję że tak się się stanie i wynagrodzą to nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:27, sir-tomas napisał:

A teraz pytanie dotyczące tych dodatkowych DLC do EK, gdzie one się znajdują? Czy otrzymamy
je mailem albo akurat ja nie mogę ich znaleźć/dostałem wybrakowany egzemplarz bez nich?


Jeśli zapłaciłeś za EK z góry, to w twoim zamówieniu, powinien być link, do ściągnięcia pliku tekstowego z kodami DLC, jeśli za pobraniem, to musisz poczekać 1 do 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj urlop i cały dzień czekałem jak na szpilkach na powiadomienie o możliwości odbioru (wybrałem odbiór w punkcie). Po dostaniu sms-a jak głupi wskoczyłem w samochód i gnałem 20 km do punktu. Na miejscu pani wyciągnęła spod lady numerek coś około 7000 (a miałem dostać z pierwszego tysiąca). Na moje protesty stwierdziła, że tyle egzemplarzy wydała już i nikt jej jeszcze na żadne numerki nie narzekał i przecież to wszystko jedno. Po przeglądzie wszystkich egzemplarzy jakie były na miejscu okazało się, że mojego numeru nie ma :(. Oczywiście nie wziąłem losowego i wysłałem maila przez formularz kontaktowy. Mam nadzieję że mój egzemplarz się odnajdzie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować