Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Hmm, koledze z tematu obok na forum na takim sprzęcie:

Asus M3A78-EH
AMD Phenom X3 8650 2.30 GHz
2 GB RAM DDR 2 800 MHz
ATI Radeon 4870 512

Wyskoczyło, że pogra ma medium... Więc nie wiem już jak patrzeć na tego 9600GT i High

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:40, Alkohochlik napisał:

Możliwe, że wpływ na to ma rozdzielczość.


Czego? Rozdzielczość ekranu sobie pobiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:49, Kodaemon napisał:

> ps. a ten Twój 9600GT to wersja 512 czy 1024?

512.

Jak i moja, no cóż zobaczymy 16 :) trzeba być dobrej myśli.

ps. Mogli by nam forum otworzyć znowu na wiedźmińskiej stronie bo im na gram inwazje robimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:56, Bartusz7557 napisał:

Tydzień temu się pytałem kiedy będzie MotorStorm: Arctic Edge i była odpowiedź w PONIEDZIAŁEK

Moje pytanie 2: W który poniedziałek :-(



Witam,

Bardzo przepraszam za opóźnienie. Dostawa sie niespodziewanie opóźniła, a tak na dobrą sprawę, nie jesteśmy jej w stanie monitorować - z różnych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw na jakiej zasadzie ten konfigurator wykrywa ustawienia. U mnie na Phenomie II x4 @3.4 + Radek HD6870 + 4GB ram @1600mhz wyskoczyło "tylko" high. W każdym razie popatrzyłem na te ustawienia ultra zaawansowane. I tam może ze 2 opcje są wyżej niż na high. No nic może śmignie na ultra bez AA :) i może tego ubersampligu czymkolwiek on jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przeniesienie się z dyskusją nie związaną z konsulatem do tematu o Wiedźminie - przy takim zalewie postów ciężko potem wyłapać konkretne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 08:09, geralt150 napisał:

czy już wysyłacie edycje premium w2 ?
bo u mnie jeszcze pisze że nie wysłane i że będzie wysłane 16 maja

I dobrze jest napisane, bo wtedy dopiero będzie wysłana wersja premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

któryś z konsulów pisał że , że edycja premium będzie wysyłana w piątek z dostawą na poniedziałek , więc to już jest nie aktualne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 10:48, geralt150 napisał:

któryś z konsulów pisał że , że edycja premium będzie wysyłana w piątek z dostawą
na poniedziałek , więc to już jest nie aktualne ?

Z tego co wiem, CDP zgodził się tylko na wcześniejszą wysyłkę EK. W tej chwili to oni nawet nie mają chyba PREMIUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem kolekcjonerkę Wiedźmina 2, głowa w stanie idealnym.
Chciałbym z tego miejsca podziękować Doktor_Evilowi oraz akne za pomoc związaną z wysyłką i innymi sprawami związanymi z Ek Wieśka, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 10:48, geralt150 napisał:

któryś z konsulów pisał że , że edycja premium będzie wysyłana w piątek z dostawą
na poniedziałek , więc to już jest nie aktualne ?


Edycja Premium będzie rozsyłana w poniedziałek

Thorn123--> jeśli składałeś wczoraj zamówienie, to dzisiaj jest wysyłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka dotarła.... ale.
1. Zawalone gdzieś na drodze gram.pl->magazyn->spedycja. Pomimo zmiany adresu na firmowy, przesyłka przyszła... na firmowy, ale adresowana imiennie (bez nazwy firmy).
2. Głowa lekko uszkodzona.
3. Artbook wgnieciony.
3. Wszystko w czarnym pyle i tu uwaga dla posiadaczy EK - do czyszczenia popiersia idealnie nadaje się sprężone powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej mam w zamówieniu z EK nr. 55 "Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 11.5.2011" ;/ Mam nadzieję, że dzisiaj przed 16 będę mógł już odebrać, bo na 16 mam do pracy, a jutro rano jadę do rodziny więc wątpię, żeby udało mi się jutro odebrać, a jednak chciałbym odpalić grę w poniedziałek o tej godzinie 00:01 x.x

Ps. Specjalnie napisałem o nr. 55 bo niektórzy mówili, że EK z przedziału 1-1000 miały być wysyłane wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 20 minut temu dostałem swój egzemplarz! Numer 23. Wszystkie elementy wydają się być "sprawne" :) Jeszcze raz dzięki CDP i gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również chcę gorąco podziękować wszystkim, dzięki którym dziś otrzymałem swój egzemplarz EK Wiedźmina. Wydanie jest przepiękne, jestem zachwycony :) Wielkie dzięki za Wasz wysiłek!
Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować