Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 15:05, heyboy napisał:

Sprawdź 16 punkt przypiętego poradnika.


Mistrzu, zamówienie składałem ho ho ho i trochę temu [załapałem się na EK z numerem 7xxx] no a opłacone zostało wczoraj o godzinie 9.15 natomiast w punkcie 16stym jest tylko oczywista oczywistość, czyli to co gram.pl oferuje jako jedyny w Polsce w kategorii DLC do wiedźmina, za to już gdzie te kody pobrać nie zostało napisane i o to wyraźnie w moim poście nad tobą pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś do końca?
"Kody będziesz mógł zobaczyć w szczegółach zamówienia po wpłynięciu do nas płatności za nie.
To oznacza, że w przypadku płatności przy odbiorze minie 1-5 dni roboczych od momentu odebrania zamówienia do udostępnienia kodów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie jest odpowiedź na tego posta, ale...
Akne, zróbcie jakieś połączenie (lub zaktualizujcie) danych kontaktowych podanych na stronie profilowej (Dane adresowe) z danymi adresowymi zapisanymi w bazie danych sklepu.
Już po raz drugi wysłano mi sms na zły numer (stary z bazy danych, nieużywany od lat), przez co dopiero po rozmowie w sklepie i ponownym wysłaniu maila (notabene z powodu Waszego wczorajszego przepełnienia serwera mailowego - tłumaczenie sprzedawcy) byłem w stanie odebrać przesyłkę.

Byłbym wdzięczny ;) Bo nie mam zamiaru za każdym razem ręcznie wpisywać nr telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straciliście w moich oczach więcej niż Empik. Dlaczego wczoraj wysłana gra jeszcze dzisiaj nie doszła?!!!? Inne już są bo jak zadzwoniłem do sferisu to pan uprzejmie zapytał na kogo była gra zamawiana... Co się z wami dzieje? Największa wpadka logistyczna w historii firmy?!!? Chciałem jeszcze dodać, że w zamówieniach napisane jest, że została wysłana w środę, a jak wczoraj dzwoniłem to powiedziano mi, że została wysłana dopiero wczoraj może wyjdzie na to, że dojdzie w poniedziałek dopiero co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wszelkie maile dotyczące uszkodzeń głowy Geralta wysłane do DOKu na adres dok@gram.pl zostaną przekierowane na wiedzmin2@gram.pl? Czy wysłać jeszcze raz na ten drugi adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:51, heyboy napisał:

Rozumiem, że wszelkie maile dotyczące uszkodzeń głowy Geralta wysłane do DOKu na adres
dok@gram.pl zostaną przekierowane na wiedzmin2@gram.pl? Czy wysłać jeszcze raz na ten
drugi adres?


jak raz wysłałeś zgłoszenie, to ok - nie musisz ponownie na drugi mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:32, Laid_back napisał:

jak raz wysłałeś zgłoszenie, to ok - nie musisz ponownie na drugi mail

A co ze mną bo telefon wciąż zajęty... Może źle słuchawkę położono... Ja chcę swoją grę, bo moja gra przeszło dobę podróżuje zgodnie z info od obsługi klienta i 2 dobę zgodnie z kartą zamówienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:33, Dzudas napisał:

A co ze mną bo telefon wciąż zajęty... Może źle słuchawkę położono...


Nie ma problemu, słuchawka jest dobrze odłożona ale ciągle ktoś dzwoni. Teraz nikogo nie ma na linii - próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:35, Laid_back napisał:

Nie ma problemu, słuchawka jest dobrze odłożona ale ciągle ktoś dzwoni. Teraz nikogo
nie ma na linii - próbuj.

Wiem dodzwoniłem się i dzisiaj będę mógł odebrać. :) Oby tylko była w dobrym stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:32, Laid_back napisał:

jak raz wysłałeś zgłoszenie, to ok - nie musisz ponownie na drugi mail

OK, dzięki za informację. Teraz będę mógł spać spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Właśnie przywiozłem z punktu swój egzemplarz W2, rozpakowałem i bardzo się cieszę bo nie ma żadnych poważnych uszkodzeń. Popiersie ma mały odprysk nad napisem Gwynbleid ale nie będziemy o to robić afery.
W tym miejscu chciałbym również podziękować osobom, które w ostatnim czasie robiły wszystko by EK dotarła do graczy:
akne, doktorevil oraz wszystkim pracownikom gram.pl wielkie dzięki za te wszystkie nieprzespane noce i użeranie się z nami. Jest to moje pierwsze zamówienie z sklepu gram.pl dlatego tym większy plus. Miło będę wspominał to bezproblemowe zamówienie (miało być 13.05 to jest) więc myślę że to nie mój ostatni zakup u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta moje zamówienie dopiero dzisiaj zostało wysłane ... ;/ a złożone w listopadzie a zapłacone na początku maja preorder ze ho ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:49, Thorn123 napisał:

ta moje zamówienie dopiero dzisiaj zostało wysłane ... ;/ a złożone w listopadzie a zapłacone
na początku maja preorder ze ho ;/


Przecie premiera jest dopiero 16 maja, więc w czym problem? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:52, Buachu napisał:

Przecie premiera jest dopiero 16 maja, więc w czym problem? K

w tym że :
1) pisali ze towar będzie dostarczony maksymalnie do 13 (nie wspominając ze niektórzy dostali 12 ale ok pisali ze do 13)
2) jak dziś została wysłana dostane ją dopiero 16 pewnie popołudniu - czyli możliwość wykorzystania jednego z "przywileju" EK odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 16:57, Thorn123 napisał:

1) pisali ze towar będzie dostarczony maksymalnie do 13 (nie wspominając ze niektórzy
dostali 12 ale ok pisali ze do 13)
2) jak dziś została wysłana dostane ją dopiero 16 pewnie popołudniu - czyli możliwość
wykorzystania jednego z "przywileju" EK odpada.


1)Aż się prosi o ''Przypowieść o robotnikach w winnicy'' ;p mówione było o 13? to będzie 13ynastego :D
2)Kurierzy działają także w sobotę, więc najprawdopodobniej jutro dostaniesz EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:26, Buachu napisał:

2)Kurierzy działają także w sobotę, więc najprawdopodobniej jutro dostaniesz EK

Tak, ale za dostarczenie w sobotę płaci się extra.

Ja mam pytanie, które nie dotyczy Wieśka 2:

Jaki jest przybliżony termin na wysyłki L.A. Noire oraz DiRT 3? Taki jak na karcie w sklepie, czy może coś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować