Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie


Jeśli ktoś w ciągu ostatnich kilku dni zadał tu pytanie i nie doczekał się odpowiedzi od przedstawiciela gram.pl, to proszę o ponowne zadanie pytania.
Przepraszamy, wśród kilkuset postów mogliśmy coś pominąć.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 20:59, Laston napisał:

Dużo mniej jest zamówień wersji premium porównując do kolekcjonerek?

Nie mogę zdradzać tajemnicy handlowej :) Alle i tak znacznie więcej niż tegorocznego hitu u nas, czyli DAII na PC.
Po wieśku nie przeraża mnie wysyłka HoMM 6 :) Nie ma szans dorównać ilości zamówień na zwykłą edycję W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne biorąc pod uwagę fakt, że na stronie sklepu w TOP10 wersja Premium W2 jest pomiędzy dwoma wydaniami DA2. Czyżby ta lista była jakaś felerna? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka jest szansa ze jutro już dojdzie zamówienie GE00511045 ? i czy wiadomo może czemu zostało wysłane z opóźnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:31, Damianuss1 napisał:

Mam pytanie. Możliwe, że "Brothers in Arms: Trylogia" pojawiłoby się jeszcze w sklepie
gramu?

Jeśli stanieje do poziomu 19,99 zł, w wyższej cenie się kompletnie nie sprzedawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 20:49, akne napisał:

> Wiadomo o której godzinie będą wysyłane paczki ze zwykłą edycją Wiedźmina 2?
Dostawa jutro o 9:00, pakowanie zamówień pełną parą od 15:00 do 22:00. Numery przesyłek
w przypadku zamówień z wysyłką do domu dostaniecie na maila między 22:00 a 3:00. W przypadku
odbiorów osobistych czekajcie na mail lub SMS we wtorek, że zamówienie jest gotowe do
odbioru.


To zeby ta przesyłka doszła do środy to będzie dobrze, jak moja paczka wyjdzie ze sklepu o 20 to moze jeszcze na wtorek nie dojść. Ja to miałem nadzieje ze do 10 to paczka wyjdzie ze sklepu.

Jeszcze dodatkowe pytanie czemu w sklepie gram niem DIRT 2 na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba znowu skrypt od topki się wykrzaczył i wylicza dane z pół roku zamiast z 30 dni.
sklep.blad.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 22:09, karolekx23x napisał:

To zeby ta przesyłka doszła do środy to będzie dobrze, jak moja paczka wyjdzie ze sklepu
o 20 to moze jeszcze na wtorek nie dojść. Ja to miałem nadzieje ze do 10 to paczka wyjdzie
ze sklepu.

Paczki spakowane przez nasz magazyn do 01:00 w tym samym dniu trafiają do odbiorców (mazowieckie; UPS o ile pamiętam ostatni raz jest u nas w magazynie o 3:00), do 22:00 - pozostała część Polski, czyli swój egzemplarz dostaniesz we wtorek, o ile magazyn zdąży te tysiące paczek spakować jutro (na 99%), a kurier zabłądzi, umrze itp.
Nie ma znaczenia godzina spakowania paczki, tylko godzina odebrania przez kuriera.
Paczka spakowana o 11:00 jest odbierana z magazynu o 22:00, trafia do sortowni i w następnym dniu do odbiorcy.
Resztki przesyłek na mazowieckie są odbierane nawet o 3:00 w nocy, o 5:00 trafiają do sortowni, a o 8:00 kurierzy zaczynają je rozwozić po województwie.

Dnia 15.05.2011 o 22:09, karolekx23x napisał:

Jeszcze dodatkowe pytanie czemu w sklepie gram niem DIRT 2 na PC ?

Nie odpalałam pre-ordera, towar przyjedzie w tym tygodniu - do piątku powinien być dostępny w sklepie gram.pl.
Gra jest po angielsku, ma zerowy marketing. Chociaż pewnie dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:36, Thorn123 napisał:

jaka jest szansa ze jutro już dojdzie zamówienie GE00511045 ? i czy wiadomo może czemu
zostało wysłane z opóźnieniem...

0,05% zamówień odbija się od systemu magazynowego z niezrozumiałych powodów. Nie tworzy rezerwacji na towar, wisi w powietrzu. To jest specyfika systemów informatycznych naszego i magazynowego - błąd w przesyle danych. Zwykle po drugiej próbie już wchodzi na magazyn, ale czasami wisi.
Wyłapałam kilka takich zamówień na EK w czwartek po 18:00 (przepraszam, że tak późno, kiedy wisiały w środę, była szansa, że w czwartek się przepchną po n-tej próbie), musiał je ręcznie Doktor Evil skierować do realizacji.
Twoje zamówienie wyszło w piątek, czekaj jutro na mail i sms, ze jest gotowe do odbioru.
Możesz zareklamować 1-dniowe opóźnienie w wysyłce pisząc do DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wyjaśnienie. Mam nadzieje ze może przez to ze w piątek kurierzy mieli miej paczek moje będzie nieuszkodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 22:42, Thorn123 napisał:

Dziękuje za wyjaśnienie. Mam nadzieje ze może przez to ze w piątek kurierzy mieli miej
paczek moje będzie nieuszkodzona :)

Szit happenz, we wtorek się okaże, ile głów jest uszkodzonych, jak DOK się obrobi z maili.
Napisz do DOK reklamując opóźnienie w wysyłce, zaproponujemy Ci jakąś rekompensatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam moje pytanie z piatku:

10) Gdzie mogę sprawdzić, jaki numer Edycji Kolekcjonerskiej dostanę?
Wejdź w szczegóły zamówienia na ten produkt (dla zalogowanych: zakładka "Moje zamówienia", kliknij na numer zamówienia na EK, żeby zobaczyć je szczegóły; dla niezalogowanych/ osób, które złożyły zamówienie jako "gość": kliknij na link w mailu, który otrzymałeś po złożeniu zamówienia).
Pod nazwą gry zobaczysz informację o numerze EK.
1) Jeśli widzisz informację, że numer Twojej EK to "x" (np. 5, 101, 243, 560, 780, 999 itp.), oznacza to, że dostaniesz EK właśnie o takim numerze.


Pytanie jest nastepujace:
moj numer zamowienia to "110" pownieniem dostac z tym numerem paczke! wybralem odbior osobisty, jak bylo napisane odbylo sie bez terroru, Pan powiedzial ze wszystkie paczki juz wydal i mam teraz nuemr 6370.
Chcialbym swoja paczke !! z moim numerem !! bo nie po to czekalem i klikalem danego dnia o danej godzinie zeby dostac jakas losowa paczke !!!
Jak rozwiazecie ten problem?
pozdrawiam

ps. moja jest zafoliowana jeszcze ! "


od razu sie kontaktowalem z punktem odbioru zeby nie bylo, to Pan powiedzial ze i tak dostalem ostatnie pudelko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę wyrzucić z siebie trochę złości i nawtykać gram.pl za tak późne wysłanie EP Wiedźmina 2. Bo jeżeli wysyłacie go dzisiaj (i to dopiero wieczorem) to taki preorder mija się z celem. Mogłem nie zamrażać kasy w waszym sklepie tylko zamówić w empiku (z tego co słyszałem wysłali w piątek) albo kupić podczas nocnej premiery. Kierowałem się FAQ''iem który sugerował że "najprawdopodobniej" wyślecie 13.05. I nawet nie chodzi mi o magiczną 00:01. Uważam to po prostu za lekceważące bo co to za preorder, który (prawie) niczym się nie różni od zakupu po premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie z Wiedźminem 2 poszło do punktu osobistego, liczę ze jutro je odbiorę. Dzieki Akne

Mam pytanie co do innego zamówienia nr YI04751106 co znaczy status:zamówienie przesyłane do Sferis (w celu obsługi logistycznej), pierwszy raz w sklepie widze taki i co to oznacza na dalszy etap wysyłki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, we wtorek w zeszłym tygodniu zamówiłem grę Brink + bonus DLC. Paczkę otrzymałem w piątek, jednak na stronie zamówienia (YT01141150) wciąż podana jest przewidywana data dostawy, a status przesyłki nie zmienił się na zrealizowany. W związku z tym przez 4 ostatnie dni nie byłem w stanie pobrać klucza z DLC.
Kiedy mogę się spodziewać, że kod ten stanie się dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie na W2 jest już w wysłanych, ale gdy wejdę w jego szczegóły, to dalej jest status "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki". Wszystko jest ok? Przewidywana data dostawy widnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować