Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Aniu pewnie jesteś zabiegana z powodu wysyłki wiedźminów.

Piszę tylko z pytankiem czy zamówienie nr YP04991194, zostało wysłane?
Ponieważ w moich zamówieniach pisze że zostało wysłane, ale jak wchodzę w zamówienie pisze "pakowanie i przygotowanie do wysyłki". Pytam bo nie wiem czy dzisiaj kuriera oczekiwać;-)

A jeśli nie masz czasu tego sprawdzać to nie zawracaj sobie gitary i miłego pełnego miłości dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ani:

Zamówiłem 2 EK w jednej przesyłce a mogę pobrać tylko 1x kod na kurtkę i 1x kod na kupca, czy coś jest nie tak? Bo przecież powinny być po dwa kody, bo 2 EK zamówiłem. Moi koledzy, którzy zamawiali też po 2 EK mają takie same problemy ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Aniu:

Chciałbym poruszyć pewien temat związany z payback, czy naprzykład nie zastanawialiście się, czy by nie zostać ich partnerem, chodzi mi o to, że na przykład tak jak na allegro, za zakupy można by było dostawać pkt., akurat nie wiem jak to działa (chodzi mi o to jak zostaje się partnerem payback), ale postanowiłem napisać o tym.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że atencję masz w tej chwili dużą, ale moja sprawa jest małego kalibru, więc o swoje chciałem się jednak upomnieć.

W moim zamówieniu (FV03171082) wciąż nie pojawiły się kody DLC. Od piątku płatność myślę została już wpłacona, zainwestowana, ulokowana, tylko w karcie zamówienia wciąż pusto. A w zasadzie bardziej pusto niż wcześniej, ponieważ nie ma linka nawet do pliku bez kodów - więc wiem, że coś się działo. Może ktoś przez przypadek tych kodów nie wstawił? Prosiłbym o dodanie ich, najlepiej jeszcze dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Gram.pl wogóle przewiduje przeprosić nabywców preordera EP Wiedźmina 2 za tak późną wysyłkę i uniemożliwienie grania i aktywacji przez kilkanaście godzin od premiery? Za uniemożliwienie pójścia na nocną premierę z egzemplarzem gry, żeby podpisał go któryś z twórców? CDP zrekompensuje nabywcom EK opóźnienie z aktywcają, a Wy co zrobicie dla swoich klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim zamówieniu EK Wiedźmina 2 brakuje kodów do DLC. W piątek link jeszcze był, ale ściągał się pusty plik, później link po prostu zniknął - może to jakieś chochliki go zakosiły :), chciałbym żeby znów się pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w zamówieniach mam wysłane 16 a w szczegółach tejże przesyłki mam że jest pakowane i oczekuje na wysłanie?. Nie dostałem również numeru przesyłki co jest grane i kiedy dostanę gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Wiedźmina 2 Edycje Premium i mieszkam na Mazowszu więc powinienem dziś otrzymać grę. Jednak jej nie otrzymałem.Ciekawe czy kiedyś otrzymam tą paczkę z "pre-orderem" EP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Aniu kupiłem wiedźmina 2 edycja standardowa pre-ordera z dlc tajemniczy kupiec i chciałbym pobrać kod i nigdzie go nie ma oczywiście paczka przyszła dziś i nie wiem gdzie pobrać.i dodaje obrazki

20110517170623

20110517170647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to [m - 007] ma być? Czemu tak długo mam czekać?
Wolałabym iść do Tesco i kupić sobie za 80 zł i mieć od razu niż czekać w [m - 007] czasu u was! Nawet się dodzwonić nie można! Porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 17:59, David741 napisał:

Grzeczniej pisz i ze spokojem, doczekasz się. Co z tym dlc Aniu tak jak u góry wspomniałem.

Taaa chyba odpowiedzi się nie doczekasz. Ja swój kod już pobrałem a gry dalej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 18:08, Sylwus483 napisał:

Taaa chyba odpowiedzi się nie doczekasz. Ja swój kod już pobrałem a gry dalej nie ma...

Kupiłem grę za pobraniem i dostałem ja dziś dostałem a pani Ania mówiła ze kod pobiorę jak pieniążki przyjdą i będzie zrealizowane zamówienie wtedy będę mógł pobrać swój kod po przedtem pobierałem i pisało w tekście nie ma kody wiec. A tera patrze i nigdzie nie pisze kliknij aby pobrać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 20:38, Wojman napisał:

Wybacz, ale prostackiego jezyka nie tolerujemy na tym forum. Degrad -1


Bardzo przepraszam ale trochę mnie to zdenerwowało do tej pory nie wiem czy moja paczka została wysłana i ciężko się cokolwiek na ten temat dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 20:43, Wojman napisał:

Kod bedzie mozna pobrac w terminie 1-5 dni roboczych po wplynieciu platnosci za gre.

Dziękuje wojman a ten kod można pobrać w moich zamówieniach tak.Widzę ze akne odpoczywa.Długo jej nie ma i nie odpowiada.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:03, David741 napisał:

Dziękuje wojman a ten kod można pobrać w moich zamówieniach tak.Widzę ze akne odpoczywa.Długo
jej nie ma i nie odpowiada.;p

Bynajmniej nie odpoczywałam, kolejne 10 h w robocie, poświęcane na dopilnowanie, żeby wyszła reszta zamówień na W2 Premium (rano się okazało, że kilka procent magazyn nie zdążył spakować wczoraj, mówiłam, że szit happenz; inne odbijały się od magazynu, bo wykrzaczyły się informacje, jakiego punkt odbioru dotyczą albo numery telefonów zawierały krzaki, bo ktoś sobie wpisywał jeden komórkowy i dwa stacjonarne i system zgłupiał) i wygrzebywanie się z zaległości dotyczących innych spraw niezwiązanych z W2. Niestety forum przegrało z tymi sprawami - sorry, kwestia priorytetów.
Do tego gram.pl był obciążony bardzo w ciągu dnia, nie dało się sensownie serfować - mam dość wiedźmińskiej gorączki, chcę normalnie znowu pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować