Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 15:34, Emillo2 napisał:

a jaki problem w zakupie w zachodnich sklepach internetowych czy serwisach aukcyjnych
a może wirtus będzie miał w ofercie wersję angielską, ponieważ coraz więcej właśnie takich
gier oferuje z importu

problem niby żaden, ale zainteresowanie oryginalnymi wersjami wbrew pozorom nie jest duże. mamy w magazynie jeszcze wciąż angielskie wersje HoMM V, NWN 2, Rise&Fall - niewiele ich się sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:06, akne napisał:

> a jaki problem w zakupie w zachodnich sklepach internetowych czy serwisach aukcyjnych

> a może wirtus będzie miał w ofercie wersję angielską, ponieważ coraz więcej właśnie
takich
> gier oferuje z importu
problem niby żaden, ale zainteresowanie oryginalnymi wersjami wbrew pozorom nie jest
duże. mamy w magazynie jeszcze wciąż angielskie wersje HoMM V, NWN 2, Rise&Fall - niewiele
ich się sprzedaje.

nie miałem na myśli sklepu gramu tylko indywidualne na własną rękę zamówienie gracza ale miło zamienić z Tobą pare słówek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

Dnia 24.07.2008 o 21:56, anakin1000 napisał:

Witam. Otóż ostatnio zauważyłem ze sklep Gram.pl odchodzi od systemu sprzedawania wyłącznie
gier. Mamy teraz dostęp do dodatków w stylu plakatów czy mini-standów; podzespołów PC
czy akcesoriów komputerowych takie jak klawiatury czy głośniki. Dlatego wychodzę do sklepu
Gram.pl z pytaniem/propozycją. Czy planujecie do swojego asortymentu dodać także ścieżki
dźwiękowe z gier. W Polsce mimo pozorów istnieje duża ilość osób zainteresowanych tego
typu muzyką; a biorąc pod uwagę ze portal Gram.pl grupuje dużą rzeszę fanów gier soundtracki
z tych produkcji na pewno będą cieszyć się duża popularnością. Wartym uwagi faktem przy
tego typu przedsięwzięciu jest fakt ze sklep serwisu Gram.pl miałby w tym przypadku prawie
całkowita wyłączność; gdyż muzyka z gier nie jest dostępna w żadnym sklepie internetowym
czy sieci handlowych takich jak np. Empik. W moim osobistym środowisku istnieje duże
zainteresowanie takimi kompozytorami jak Jeremy Soule (The Elder Scrolls; Guild Wars;
Dungeon Siege); Jack Wall (Jade Empire, Mass Effect, Myst) – podane ścieżki dźwiękowe
są tylko jednymi z wielu skomponowanych przez wymienionych kompozytorów. Niestety w Polsce
dostęp do tego typu muzyki jest w dużym stopniu ograniczony ze względu na brak produktów
w sklepach i potencjalni klienci są zmuszani do kupowania na zagranicznych serwisach
takich jak Ebay czy Directsong.

Z wyrazami szacunku Anakin1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji 2.0 sklepu zniknie specjalna waluta gram.pl, którą raz Cenega określiła jako wirtualną ściemę (cholernie trafne :] ) i będzie można spokojnie zamawiać tak jak w innych, normalnych, sklepach wysyłkowych z normalnymi zniżkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła mi gra "The Sims 2 Czas Wolny", którą jakiś czas temu zamówiłem. Jednak jak dotąd w każdym produkcie była karta rejestracji elektronicznej, ale dzisiaj po raz pierwszy jej nie było-dlaczego? Tak się bowiem składa, że akurat teraz bardzo mi zależy na gwarancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:26, kubagracz napisał:

Dziś doszła mi gra "The Sims 2 Czas Wolny", którą jakiś czas temu zamówiłem. Jednak jak
dotąd w każdym produkcie była karta rejestracji elektronicznej, ale dzisiaj po raz pierwszy
jej nie było-dlaczego? Tak się bowiem składa, że akurat teraz bardzo mi zależy na gwarancji...

Owe karty rejestracji elektronicznej są tylko w grach wydawanych przez wydawcę CDP. Simsy zaś są od EA... : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:29, Gol Galad napisał:

Owe karty rejestracji elektronicznej są tylko w grach wydawanych przez wydawcę CDP. Simsy
zaś są od EA... : p


No cóż, obejdę się jakoś i bez tego; ale w każdym razie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam prościutkie pytanie czy jeszcze pojawi sie w sprzedaży "Elder Scrolls: Oblivion Game of the Year Edition"? nigdzie tej gry znaleźć nie mogę, chyba ostatnio pojawiła sie jedna sztuka ale ktoś mnie ubiegł, a zależy mi na jej posiadaniu. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:23, szczudel82 napisał:

Witam! Ja mam prościutkie pytanie czy jeszcze pojawi sie w sprzedaży "Elder Scrolls:
Oblivion Game of the Year Edition"? nigdzie tej gry znaleźć nie mogę, chyba ostatnio
pojawiła sie jedna sztuka ale ktoś mnie ubiegł, a zależy mi na jej posiadaniu. PZDR!

źle szukasz
http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=106
http://www.empik.com/the-elder-scrolls-iv-oblivion-game-of-the-year-multimedia,prod110033,p
http://www.ultima.pl/Elder_Scrolls_IV_Oblivion_Edycja_Game_of_the_Year_PL/i5066/
http://www.3kropki.pl/p/2/3/elder_scrolls_iv_oblivion_game_of_the_year_edition.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 14:19, Mistic napisał:

Czy w wersji 2.0 sklepu zniknie specjalna waluta gram.pl, którą raz Cenega określiła
jako wirtualną ściemę (cholernie trafne :] ) i będzie można spokojnie zamawiać tak jak
w innych, normalnych, sklepach wysyłkowych z normalnymi zniżkami?

Wirtualne Pieniądze to akcja promocyjna CD Projektu. Jeśli CDP będzie zainteresowane kontynuowaniem jej, to wPLN będą do wydania w naszym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma dystrybutorów ścieżek dźwiękowych z gier, dystrybutorzy gier nie mają ich w ofercie. Sami nie jesteśmy w stanie sprowadzić takich ilości, jakie miałyby szanse sprzedać się u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 22.07.2008 o 18:58, akne napisał:

Możesz dogadać się przecież np. z jakimś kolegą, co nie wyjeżdża - wybrać przesyłkę pobraniową
i podać jego adres jako adres dostawy.

A nie prościej dodać opcję wyboru daty wysyłki? Taki "bajer" dodał Merlin i nie ukrywam, że bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie pre-orderów:
Jeśli bym zamówił przykładowo grę Spore w pre-orderze, wybierając jako formę płatności/dostawy "Płatność z góry" - to kiedy przed planowaną datą wysyłki (4 września) musiałbym zapłacić za zamówienie? Od razy przy jego składaniu?
I czy gdybym zamówił coś w pre-orderze, to mogę później anulować takie zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 00:45, balduran2 napisał:

Jeśli bym zamówił przykładowo grę Spore w pre-orderze, wybierając jako formę
płatności/dostawy "Płatność z góry" - to kiedy przed planowaną datą wysyłki
(4 września) musiałbym zapłacić za zamówienie? Od razy przy jego składaniu?


Na 5 dni przed realizacją zamówienia otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie i dokonanie płatności.

Dnia 03.08.2008 o 00:45, balduran2 napisał:

I czy gdybym zamówił coś w pre-orderze, to mogę później anulować takie zamówienie?


Wystarczy że nie potwierdzisz zamówienia po tym jak otrzymasz maila a nie zostanie ono zrealizowane. Zamówienie można też chyba anulować w "Moim koncie" i "Moich aktualnych zamówieniach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chicałbym się dowiedzieć kiedy ewentualnie była by z powrotem w sprzedarzy gra Warhammer: Mark of Chaos ? Albo ewentualnie wydanie zawierajace zarówno Podstawkę gry z dodatkiem Battle March.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie czy CDP planuje ponownie wydac sagę Baldur''s Gate lub Baldur''s Gate 2 Cienie Amn + Tron Bhaala.
Gra sprzedawała się świetnie jednak nie zdązyłem jej kupic :(

Za pomoc z góry dziękuje.

PS - Nie mogę znależc na żadnym z konkurencyjnych sklepów, czy ta gra nie jest juz wydawana ?? :(
Jeśli to prawda to szkoda , bo jest to jedna z najlepszych gier w jakie przyszło mi zagrac ( nie tylko mi ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 16:13, Marcinos19 napisał:

ej mam pytanie. mam 85 wPLN i chce kupić gre . Czy moge ją kupić za te 85 w PLN . a jak
nie to dlaczego ??


Jesteś n-tą osobą która się o to pyta. Kupując rzeczy w sklepie gram.pl, co prawda istnieje przelicznik 1 wPLN = 1 PLN, lecz można wykorzystać te wPLN''y tylko tyle ile jest napisane w karcie z grą. Za resztę trzeba zapłacić prawdziwą kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego co napisał Piotrbov dodam jeszcze że wPLN mogą być wykorzystane jedynie przy kupowaniu gier wydanych przez CDP, gier od innych dystrybutorów ta promocja nie obejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować