Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Mam pytanie co do gry Lord of the Rings: Conquest: czy będzie ona dostępna w sklepie gram.pl bo nie widzę żeby została umieszczona ( przynajmniej na razie) w planie wydawniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 18:50, MacieKBpl napisał:

Mam pytanie co do gry Lord of the Rings: Conquest: czy będzie ona dostępna w sklepie
gram.pl bo nie widzę żeby została umieszczona ( przynajmniej na razie) w planie wydawniczym.

A będzie, niemalże na pewno, chyba, że coś by musiało się wydarzyć...
http://www.gram.pl/news_6g7eHO5_Zapowiadamy_The_Lord_of_the_Rings_Conqu est.html
Po prostu chyba plan wydawniczy na gramie nie został zaktualizowany... : P

Cencelewicz
>dlaczego jest niedostępna gra ,,Sea Dogs " i czy można by zrobić porównywacz gier który był by podobny do >tego który znajduje się na stronie sonyericson tyle że zamiast telefony porównywało by gry co jest zaletą a co >wadą?
Nie ma raczej na to szans, każdy postrzega dany tytuł na swój sposób i niektóre wady mogą być dla innych zaletami. Gry to są zbyt złożone produkty aby robić takie porównania. ; p
A zazwyczaj w opisie tytułu są wypisane dane o grze, które poniekąd się przydają, ale od czego mamy fora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo proste pytanie.

Zastanawiam się nad zakupem gry The Guild 2 z dodatkiem. I w sklepie znalazłem takie 2 opcje:
http://www.gram.pl/sk3_8QPiH,6_Guild_2_The_Zlota_Kolekcja.html
http://www.g ram.pl/sk5_9w7lGu5_The_Guild_2_Zlota_Edycja.html

Jedna to złota edycja, druga to złota kolekcja, różnica ceny to jedyne 5zł. Chciałem się dowiedzieć czym różnią się zawartości opakowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem, otóż zamówiłem grę "Wiedzimin Upade"lecz miałem wpisany stary Emial na który przyjdzie wiadomość z płatnościami, ale ja nie pamiętam hasla do niego:(((. I tu moje pytanie czy można zmienić adres Email na nowy, gdzie przyjdzie ta wiadomość . Z góry dziękuje za pomoc ; p

Nowy Email: lolokolandia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualnych pieniędzy możesz użyć aby obniżyć cenę gry (dotyczy to tylko tytułów których dystrybutorem jest CDP). W sklepie znajduje się kilka towarów (np. plakaty) które można kupić płacąc za nie w całości przy użyciu wPLN gier jednak wśród nich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 17:08, adriano1999 napisał:

Witam, mam pytanie czy za zbierane wirtualne pieniądze mogę dokonac zakupu gry w Waszym
sklepie??


No i przy zakupie powyżej jakiejś kwoty możesz zapłacić wirtualnymi pieniędzmi za przesyłkę wystarczy kupić na to żeton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 20:06, Karharot napisał:

Ta kwota to 500 PLN, obawiam się że mało kto dobija do takiej sumy przy zakupach:(


No ale czasami szczególnie przy premierach następnych odsłon jakiejś serii są bonusy za zarejestrowanie którejś z poprzednich odsłon np. jak wychodził Wh40k:DoW:DC a ja miałem zarejestrowany poprzedni dodatek mogłem taką przesyłkę dostać za ten żeton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 22:17, Xingu napisał:

Mam bardzo proste pytanie.

Zastanawiam się nad zakupem gry The Guild 2 z dodatkiem. I w sklepie znalazłem takie
2 opcje:
http://www.gram.pl/sk3_8QPiH,6_Guild_2_The_Zlota_Kolekcja.html
http://www.g ram.pl/sk5_9w7lGu5_The_Guild_2_Zlota_Edycja.html

Jedna to złota edycja, druga to złota kolekcja, różnica ceny to jedyne 5zł. Chciałem
się dowiedzieć czym różnią się zawartości opakowań?


Wydanie w Złotej Kolekcji to podstawka i dodatek w osobnych pudełkach (jak premierowe wydania), każde z pełną, osobną drukowaną instrukcją, a do tego jeszcze masz kolorowy drukowany poradnik (64 strony).
Wydanie w XK Hit (Złota Edycja czyli podstawka + dodatek) ma skróconą instrukcję i skrót poradnika - całość na 32 stronach, czarno-białe + obie gry chyba są na jednej płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie jeszcze w sprzedaży Stalker: Czyste niebo Edycja Kolekcjonerska?

Zauważyłem, że przed chwilą jeszcze ta gierka była, ale nie zdążyłem nawet kliknąć i już nie było ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:34, Dominik000 napisał:

Dlaczego na gry z waszego sklepu czeka się aż 5 dni roboczych? Na ultumie czekam
tylko 2 dni?

Co? Przypadkiem nie zamawiałeś pocztą polską?
Jak zamówienie zostaje wysłane w statusie, to tylko firmy przewozowe odpowiadają za opóźnienia i do nich pretensje.
michak55
Widocznie ktoś cię ubiegł. Może będzie jak ktoś anuluje zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:34, Dominik000 napisał:

Dlaczego na gry z waszego sklepu czeka się aż 5 dni roboczych? Na ultumie czekam
tylko 2 dni?


Jak weźmiesz kurierską przesyłkę to dostajesz zazwyczaj na drugi dzień jak zamawiasz pocztą to... ( nic dodawać nie będę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy liczba ezgemplarzy edycji standardowej Warhammer online jest ograniczona tak jak to było w przypadku AoC?
Kiedy i jak rozwiązana zosztanie sprawa pre-orderów Edycji Kolekcjonerskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować