Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2011 o 19:28, grzegorz5s napisał:

akne mam pytanko jak zmówienie zostanie wysłane jutro w poniedziałek ( wybrałem odbiór
osobisty ) to będe musiał odebrać do piątku czy będzie można podjechać w sobotę, bo jest
5 dni roboczych na odebranie ale są liczone od dnia wysłki czy następnego???

Są liczone od dnia dostawy do punktu odbioru, czyli spokojnie możesz iść po nie 09.07.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 18:33, Radekl2 napisał:

Wróćmy jeszcze do tych edycji kolekcjonerskich na PC. Kiedy można liczyć na dokładną
listę? I czy to będą raczej takie całkowite resztki- 1, 2, 5 sztuk, czy coś więcej? Może
coś fajnego i taniego by się tam znalazło, ale pasuje wiedzieć dokładny dzień, żeby nie
przegapić :)

Będzie mniej więcej 4-6 produktów, w ilości powyżej 10 szt.
Napisz, co Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ta podkładka będzie jeszcze dostępna:

http://www.gram.pl/sk4_8A3rH,q2_Podkladka_Razer_Goliathus_standard_Speed_WIEDZMIN_2_355_x_254_x_4mm.html

BTW: w Waszym sklepie jest "standard" - w niektórych miejscach jest "Limited" - rozumiem, że takiej wiedźmińskiej podkładki jest JEDEN rodzaj... i po prostu każdy nazywa to różnie.

przy okazji pytanko - w ogóle do jakich to jest myszek? optycznych, laserowych? czy WSZYSTKICH jak leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 13:50, skodr napisał:

1.Złożyłem zamówienie na Battlefield Bad Copmany 2 ale w dostępności pisze (dopiero teraz
zauważyłem), że będzie dopiero za 1-7 dni, czy to znaczy, że przyślecie mi paczkę dopiero
wtedy gdy dany produkt będzie dostępny czy po prostu wykasujecie mi go z zamówienia?

Wyślemy zamówienie wtedy, kiedy ten produkt będzie dostępny. Dostawa ma dziś wjechać.

Dnia 03.07.2011 o 13:50, skodr napisał:

(i dodatkowe pytanie, jeśli wyślecie mi go to załapię się jeszcze na promocję skoro złożyłem
w jej terminie zamówienie?)

Liczy się cena z dnia złożenia zamówienia, czyli tak.

Dnia 03.07.2011 o 13:50, skodr napisał:

2. Skorzystałem z promocji Ubisoftu 2 za 1, zamówiłem Prince Of Persia-Trylogia i Splinter
Cell Conviction a za złotówkę wziąłem Far Cry 2 i Prince Of Persia 2008, problem w tym,
że na zamówieniu (gdy już złożyłem) nie ma tych dwóch ostatnich gier na liście, wiesz
może czemu?

Dodałam ci je teraz ręcznie - zobacz, czy tak miało być.
Nie wiem, dlaczego się nie dodały - w drugim kroku je wybrałeś?.

Dnia 03.07.2011 o 13:50, skodr napisał:

3.Czy jest możliwość by "przetrzymać" moje zamówienie przez jeden dzień? (tak aby w wtorek
zostało wysłane jeśli można a nie w poniedziałek).


Na potwierdzenie zamówienia pobraniowego masz 3 dni, więc po prostu na razie go nie potwierdzaj, tzn. jutro sobie potwierdź dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 10:23, Damianuss1 napisał:

Mam takie pytanie. Czy Splinter Cell trylogia i Splinter Cell double agent w pomarańczowej
kolekcji pojawią się jeszcze kiedykolwiek na gramie? Jeśli tak z chęcią dołączyłbym te
tytuły do aktualnego zamówienia.

Jeśli Cenega ma to na stanie, to będą w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 09:25, dreamer94 napisał:

> Potwierdzam. Bardzo chcemy to mieć w ofercie i staramy się o to.
Na cenę i planowaną datę preordera oczywiście za wcześnie ?

Za wcześnie, prawdopodobnie 1-2 sklepy to w Polsce będą mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 23:16, Harrolfo napisał:

Aniu, czy jest już coś wiadomo na temat edycji kolekcjonerskiej Batmana: Arkham City?
I czy w ogóle będzie dostępna w sklepie gramu?

Jeśli Cenega nam prześle informację, że oferuje nam to, to oczywiście odpalimy z rozmachem pre-orderem. Na razie informacji brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 19:48, Konradfus napisał:

A podbna promocja z edycjami kolekcjonerskimi na X 360 oraz na PS3 jest planowana?

Postaramy się też załatwić coś dla kolekcjonerów konsolowych, na razie tylko tyle mogę obiecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 08:54, akne napisał:

Nie wiem, dlaczego się nie dodały - w drugim kroku je wybrałeś?.

Tak, gdy pisało, żeby wybrać grę za złotówkę to zaznaczyłem Prince Of Persia i Far Cry 2. ale już jest wszystko Ok, dzięki.

Dnia 04.07.2011 o 08:54, akne napisał:

Na potwierdzenie zamówienia pobraniowego masz 3 dni, więc po prostu na razie go nie potwierdzaj,
tzn. jutro sobie potwierdź dopiero.

No w takim razie potwierdzę dzisiaj wieczorem, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 08:46, akne napisał:

Są liczone od dnia dostawy do punktu odbioru, czyli spokojnie możesz iść po nie 09.07.2011.


OK dzięki za odpowiedź, bo pierwszy raz brałem odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 08:47, akne napisał:

Napisz, co Cię interesuje.


Jeszcze nie wiem :) Wszystko zależy od ceny i gry. Tak sobie spontanicznie pomyślałem, że mógłbym coś zamówić, a nie planowałem tego, więc pewne to nie jest. Poczekam i zobaczymy co tam będzie. Muszę się zastanowić czy stać mnie na wydatek i jaki :)
Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że znów zawracam Ci głowę ale pisałaś kiedyś, że będziecie mieli parę gier od LEMU po obniżonych cenach 3, wczoraj była niedziela a dzisiaj nic nie ma, będziecie coś mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wygląda sprawa kolekcji edycjonerskiej Dead Island ? coś ponad "Gore"?, wiem że edycja z zakrwawionym ręcznikiem i torbą jest na wyłączność sklepu gamesOnly, a może wy będziecie mieli jakąś swoją wersje ? Jak wyglądają wasze relacje z Techlandem , wydawcą tej gry w PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu widzę, że macie FEAR 2 i Killing Floor już dostępne w sprzedaży w cenie 10 złoty, jako, że moje zamówienie czeka (nie macie dostępnych wszystkich produktów, tak pisze przy zamówieniach) to mogłabyś jeszcze dołożyć mi te dwie gry? Byłbym wdzięczny :) A teraz widzę, że jeszcze True Crime New York City macie, możesz jeszcze i to dołożyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu jeszcze jedno co do FEARA 2, widzę, że macie i z klasyki i premierowe wydanie, wolałbym to premierowe bo pudło ładniejsze a jestem kolekcjonerem :P
I X-Blades jak byś mogła dodać bo po 7 złoty :P
Jeśli oczywiście można edytować zamówienie :)
Wszystkie gry w wersji PC oczywiście wymieniam.
Przepraszam za robienie problemów ale jakoś ręcznie nie można tego edytować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wtrącę- nie lepiej anulować zamówienie i złożyć kolejne? Nie wiem kiedy Akne da radę zmienić, żeby Ci już do wysyłki wcześniej nie poszło. Jeśli jesteś pewny, że nic takiego się nie stanie to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować