Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2011 o 10:29, skodr napisał:

akne mam pytanie, wczoraj wysłałem do DOK wiadomość z prośbą o usunięcie Aliens versus
Predator EK z mojego zamówienia a dzisiaj widzę, że status zmieniony na pakowanie i wysyłanie
a ta gra jest dalej w moich zamówieniach, naprawdę nie da się z tym już nic zrobić?


Ok pytanie nieaktualne, skontaktowałem się z działem obsługi klienta i powiedzieli mi, że z tym już nic nie da się zrobić :/ Czyli mam zapłacić za kolekcjonerkę która tak naprawdę jest trochę lepiej opakowaną edycją premierową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 10:50, skodr napisał:

Ok pytanie nieaktualne, skontaktowałem się z działem obsługi klienta i powiedzieli mi,
że z tym już nic nie da się zrobić :/ Czyli mam zapłacić za kolekcjonerkę która tak naprawdę
jest trochę lepiej opakowaną edycją premierową :/


Zawsze masz prawo w ciągu 10 dni zwrócić przesyłkę, a jeśli jest za pobraniem to jej nie przyjąć ( chyba ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 11:12, Piotrbov napisał:

Zawsze masz prawo w ciągu 10 dni zwrócić przesyłkę, a jeśli jest za pobraniem to jej
nie przyjąć ( chyba ).


Owszem ma prawo zwrócić przesyłkę w ciągu 10 dni, ale przesyłka musi być w stanie nie naruszonym inaczej nikt Tobie jej nie przyjmie.
Zamówienie produktu jest równoznaczne z zawarciem umowy pomiędzy danym sklepem a osobą zamawiającą, więc nie przyjęcie przesyłki będzie równoznaczne z zerwaniem umowy jednej ze stron, w takim wypadku sklep może a nie musi wystąpić o zwrot poniesionych kosztów wysyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy oprócz wymiany głów Wiedźmina z kolekcjonerki wiadomo też coś o ewentualnej wymianie innych uszkodzonych jej elementów? Ta głupia rzeźba rozwaliła mi "trochę" to wewnętrzne pudełko. Pisałem o tym w mailu z reklamacją razem z głową ale żadnego zwrotnego maila potem nie otrzymałem. Wiesz coś może w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnoście koszulki z EK Call of Juarez The Cartel. Czy jak zwykle będzie ona w rozmiarze L nadającym się tylko do tego by oddać ją młodszemu bratu lub trzymać w pudełku, czy będzie można wybrać sobie rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 08:52, dudi92 napisał:

Mam pytanie odnoście koszulki z EK Call of Juarez The Cartel. Czy jak zwykle będzie ona
w rozmiarze L nadającym się tylko do tego by oddać ją młodszemu bratu lub trzymać w pudełku,
czy będzie można wybrać sobie rozmiar?

Nie będzie możliwości wyboru rozmiaru, a rozmiar pewnie będzie miała taki "uniwersalny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 19:40, bartex9 napisał:

Aniu, czy oprócz wymiany głów Wiedźmina z kolekcjonerki wiadomo też coś o ewentualnej
wymianie innych uszkodzonych jej elementów? Ta głupia rzeźba rozwaliła mi "trochę" to
wewnętrzne pudełko. Pisałem o tym w mailu z reklamacją razem z głową ale żadnego zwrotnego
maila potem nie otrzymałem. Wiesz coś może w tej sprawie?

dostaliśmy trochę elementów pod wymianę, będziemy je rozsyłać sukcesywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 20:12, Liqid napisał:

Czyli jest jeszcze szansa na dostępność Curse of Monkey Island?

Nowa dostawa 11.07.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 20:22, skodr napisał:

A jest szansa, że będziecie mieli jeszcze kiedyś Clive Baker Jerycho w wersji PC?

Może za tydzień.

A co do edycji zamówienia i EK AvP, to pamiętaj, że DOK odpisuje w ciągu 12-24 h, Twoje zamówienie uzyskało towar rano w środę i od razu poszło do pakowania, a DOK przeczytał Twojego maila później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A co do edycji zamówienia i EK AvP, to pamiętaj, że DOK odpisuje w ciągu 12-24 h, Twoje zamówienie uzyskało towar rano w środę i od razu poszło do pakowania, a DOK przeczytał Twojego maila później.

Poszło do pakowania rano w czwartek bo w środę jeszcze nie było wszystkich gier, ale mniejsza o to.

Muszę przyznać, że tak patrząc na te kolekcjonerki to trochę dziwnie są wyceniane.
Takie METRO 2033 nie tylko było bogatą edycję kolekcjonerską ale i darmowa wysyłkę
Homefron jest nowszy, edycja EK nie jest zła ale i tańszy
Wychodzi na to, że Aliens versus Predator jest najdroższy z nich wszystkich a największego jej plusa (czyli koszuli) nie ma czyli w przeciwieństwie do tych trzech powyższych gier nie jest pełna.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu,
Pisałem kiedyś o James Bond: Blood Stone na PC.
Widziałem w internecie, że jest w serii Best of Activision. Jest możliwość ściągnięcia do Waszego sklepu tej gry? Jak tak, to w jakiej cenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio kolekcjonerkę AvP. Niestety, moja figurka (?) obcego ma w 2 miejscach urwany ogon. Jest jakaś możliwośc wymiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 14:07, skodr napisał:

Poszło do pakowania rano w czwartek bo w środę jeszcze nie było wszystkich gier, ale
mniejsza o to.

A sorki, dni mi się mylą :) Miałam na myśli to, że jeśli zgłaszasz prośbę o edycję zamówienia, to uwzględniaj fakt, że DOK ma ileś tam maili do obrobienia, więc nie zawsze zareaguje szybko.

Dnia 08.07.2011 o 14:07, skodr napisał:

Muszę przyznać, że tak patrząc na te kolekcjonerki to trochę dziwnie są wyceniane.
Takie METRO 2033 nie tylko było bogatą edycję kolekcjonerską ale i darmowa wysyłkę

Darmowa wysyłka EK Metra to moje niedopatrzenie, pozostałość sprzed roku, którą dzięki Tobie teraz wyłączyłam :):)

Dnia 08.07.2011 o 14:07, skodr napisał:

Homefron jest nowszy, edycja EK nie jest zła ale i tańszy

Mówiłam CDP, że przesadzili z tą ceną wyprzedażową na tę edycję specjalną, że jest dychę droższa od zwykłej :)

Dnia 08.07.2011 o 14:07, skodr napisał:

Wychodzi na to, że Aliens versus Predator jest najdroższy z nich wszystkich a największego
jej plusa (czyli koszuli) nie ma czyli w przeciwieństwie do tych trzech powyższych gier
nie jest pełna.


Możesz do nas odesłać tę EK, zwrócimy Ci pieniądze za produkt. Tylko musi być nierozfoliowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 14:35, Harrolfo napisał:

Aniu,
Pisałem kiedyś o James Bond: Blood Stone na PC.
Widziałem w internecie, że jest w serii Best of Activision. Jest możliwość ściągnięcia
do Waszego sklepu tej gry? Jak tak, to w jakiej cenie? :)

http://www.gram.pl/prod_9QPkG,8_James_Bond_Blood_Stone.html
15.07.2011 się ukaże, u nas będzie po 36,99 zł, dostawa między 13 a 14.07.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy jest to dobry temat ale tu najbardziej pasuje.
1. Dlaczego w żadnym sklepie nie ma Left 4 Dead 2?
2. Czy jest jakaś szansa na pojawienie się gry na gram.pl w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować