Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2011 o 20:13, przemoknz napisał:

1. Dlaczego w żadnym sklepie nie ma Left 4 Dead 2?
2. Czy jest jakaś szansa na pojawienie się gry na gram.pl w najbliższym czasie?

L4D2 na PC dystrybuowało w Polsce EA, ale (moim prywatnym zdaniem) coś musiało Valve nabruździć, bo EA już tego nie doprodukowuje. Czyli się chyba nie dogadali. Czyli poluj na Allegro, albo kup cyfrową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu, jest taka ( dla mnie poważna sprawa ). Czy to jest pewne, że wysyłka koszulek Wiedźmin 2 odbędzie się od 12 do 15 lipca? Bo jest taka sprawa, że jutro wyjeżdżam w góry, wracam w sobotę, a w poniedziałek 18, w godzinach popołudniowych wyjeżdżam na ponad 2 tygodnie do Włoch. Jedyną możliwością, odebrania koszulki jest poniedziałek 18 lipca w dniach porannych ( później to będzie możliwe, dopiero po 5 sierpnia )
Jaka jest możliwość, że uda się wysłać koszulki w podanym terminie i tak, by koszulka na mnie, tego 18 lipca, czekała w odbiorze osobistym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulki w punktach odbioru osobistego będą na Was czekały dłużej niż 5 dni roboczych, staram się o 10 dni.
Według najnowszych informacji z dziś z 16:00 wysyłka nastąpi między 19 a 22.07.2011.
To tyle w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:34, akne napisał:

Według najnowszych informacji z dziś z 16:00 wysyłka nastąpi między 19 a 22.07.2011.
To tyle w skrócie.


Ooops. Dałoby się jakoś opóźnić wysyłkę , lub okazjonalnie wydłużyć czas oczekiwania? Bo naprawdę, nadzień dzisiejszy, nikt nie będzie mógł odebrać przesyłki przed 6 sierpniem.

Przepraszam, że nie piszę do DOK''u i ci głowę zawracam, lecz w dni robocze, nie miałbym możliwości się skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:00, akne napisał:

Możesz do nas odesłać tę EK, zwrócimy Ci pieniądze za produkt. Tylko musi być nierozfoliowana.


No pomysł nawet kuszący :)
A może zamiast tego dało by się załatwić darmową wysyłkę na następne zamówienie? Tak tylko się pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 23:54, skodr napisał:

A może zamiast tego dało by się załatwić darmową wysyłkę na następne zamówienie? Tak
tylko się pytam ;)

Czyli nie chcesz zwrócić tego produktu, ale dostać darmową wysyłkę następnego zamówienia?
No problem, dla nas to korzystniejsze niż przyjmowanie zwrotu.
Tylko złóż zamówienie płatne z góry przelewem, wyślij mi jego numer mailem, a ja Ci zdejmę koszt wysyłki i poprawię na pobranie (bo gdybyś od razu złożył zamówienie pobraniowe, to zanim zareagowałabym, poszłoby to pakowania z normalnym kosztem wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 11:11, bartex9 napisał:

Wiadomo już coś na temat terminu wysyłki nowych głów z EK Wiedźmina?

Głowy mamy dostać w okolicach 19.07.2011, wysyłka 19-22.07.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co Piotrbov. Wyjeżdżam 17 lipca, wracam 6 sierpnia a wysyłka koszulek planowana jest na 19-21 lipiec. Czy istniałaby możliwość przesunięcia daty wysyłki mojej koszulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś na temat Edycji Kolekcjonerskich Mass Effect 3 oraz LotR War in the North? Ewentualnie czy są w planach EK Twierdzy 3 i Max Payne 3, czy nic nie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o tych figurkach Kórlików z konkursu? Bo wygrałem taki zestawik (jupi ^^),wysłałem wam moje dane adresowe,ale nie wiem,czy już wysłaliście zwycięzcom. Wysłaliście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 11:36, bobobo napisał:

Wiadomo coś o tych figurkach Kórlików z konkursu? Bo wygrałem taki zestawik (jupi ^^),wysłałem
wam moje dane adresowe,ale nie wiem,czy już wysłaliście zwycięzcom. Wysłaliście? ;)

Wysyłka w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 11:08, Robertson250 napisał:

Aniu czemu nie ma już punktu odbioru w Sferisie w Arkadii? Miałem tam najbliżej a teraz
nagle zniknęła możliwość odebrania ;p

Niestety punkt w Arkadii został wyłączony z sieci odbiorów osobistych, ale może jeszcze wróci do niej.
Póki co masz blisko Gold Computer na Grzybowskiej - to jest na tyłach JP II, cztery przystanki od Arkadii.
A jeśli poruszasz się często metrem, to jest też Wicomp przy metrze Służew w CH Land.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 00:31, Karpik777 napisał:

Czy jest szansa na promocję punktów Bioware (o 50% taniej) także i w tym roku? Podpisuję
się także pod pytaniem o kolekcjonerkę ME3.

Promocja punktów - nie sądzę.
EK ME3 - czekamy na informacje z EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 20:12, dudi92 napisał:

Czy wiadomo coś na temat Edycji Kolekcjonerskich Mass Effect 3 oraz LotR War in the North?

ME3 EK ma być podobno, sądząc po pre-orderach w renomowanych sklepach online poza Polską.

Dnia 10.07.2011 o 20:12, dudi92 napisał:

oraz LotR War in the North? Ewentualnie czy są w planach EK Twierdzy 3 i Max Payne 3, czy nic nie wiadomo?

To pytanie do wydawcy. Podejrzewam, że na dziś nic na temat nie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 14:06, Sipso2008 napisał:

wiadomo coś na temat pre-orderu edycji kolekcjonerskiej Forzy 4?


Dziś odpalimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować