Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dlaczego już od jakiegoś czasu w sklepie w dziale "inne" jest kategoria "książki Warhammer 40k"?
Okej, może nie dlaczego, ale z jakiego powodu ona jest całkowicie pusta?
To samo pytanie o kategorię "książki Warhammer Fantasy".

Skoro takie kategorie się pojawiły to pewnie macie plany sprzedawania tych książek w swoim sklepie, tak?

Kiedy zamierzacie uzupełnić dział o książki ze światów Warhammera?

20080821000750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 00:09, Konował napisał:

Dlaczego już od jakiegoś czasu w sklepie w dziale "inne" jest kategoria "książki Warhammer
40k"?
Okej, może nie dlaczego, ale z jakiego powodu ona jest całkowicie pusta?
To samo pytanie o kategorię "książki Warhammer Fantasy".

Skoro takie kategorie się pojawiły to pewnie macie plany sprzedawania tych książek w
swoim sklepie, tak?

Kiedy zamierzacie uzupełnić dział o książki ze światów Warhammera?


Mieliśmy te książki w ofercie (obecnie te produkty są ukryte), ale nie cieszyły się zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:38, zoltriks napisał:

Czy jeślibym zamówił EK AoC PL przed premierą, jednak wybrał opcję płatności przy odbiorze,
to czy dostałbym te dodatki w grze?

Dostęp do kodu na mamuta otrzymasz po wpłynięciu płatności do nas. W przypadku przesyłki pobraniowej - około tygodnia od odbioru paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 19:05, Mistic napisał:

Czy liczba ezgemplarzy edycji standardowej Warhammer online jest ograniczona tak jak
to było w przypadku AoC?

Nie jest ograniczona.

Dnia 20.08.2008 o 19:05, Mistic napisał:

Kiedy i jak rozwiązana zosztanie sprawa pre-orderów Edycji Kolekcjonerskich?

Sprawa jest rozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 10:30, MacieKBpl napisał:

> Ta kwota to 500 PLN, obawiam się że mało kto dobija do takiej sumy przy zakupach:(


No ale czasami szczególnie przy premierach następnych odsłon jakiejś serii są bonusy
za zarejestrowanie którejś z poprzednich odsłon np. jak wychodził Wh40k:DoW:DC a ja miałem
zarejestrowany poprzedni dodatek mogłem taką przesyłkę dostać za ten żeton.


Jest np. bonus dla tych, którzy mieli zarejestrowaną jakąkolwiek edycję Stalkera: Cień Czarnobyla - mogą kupić Czyste Niebo o 10 zł taniej w pre-orderze.
Te oferty są w mailingach, jakie do Was wysyłamy - jeśli spełniacie tego typu warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 17:00, artur.nogaj napisał:

Premiera Settlers II dziesięciolecie w TS jest 21 sierpnia a w sklepie pisze, że wysyłka
28 sierpnia. Czy tak ma być czy to błąd? :)

Przepraszamy, błąd poprawiony. Gra już jest dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 13:53, habel99 napisał:

Cześć mam problem, otóż zamówiłem grę "Wiedzimin Upade"lecz miałem wpisany stary Emial
na który przyjdzie wiadomość z płatnościami, ale ja nie pamiętam hasla do niego:(((.
I tu moje pytanie czy można zmienić adres Email na nowy, gdzie przyjdzie ta wiadomość
. Z góry dziękuje za pomoc ; p

Nowy Email: lolokolandia@gmail.com


e-mail możesz zmienić w ustawieniach swojego konta na gram.pl.
wiadomość z prośbą o płatność przychodzi 5 dni przed planowaną wysyłką gry zamówionej wcześniej w pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 21:07, Rushpl napisał:

Witam. Mam takie pytanie...kiedy będzie dostępna gra Guitar Hero III z gitarą (wersja
PC) w sklepie gram.pl ?

Już jest dostępna.

Produkt, który nie jest dostępny, możesz dodać do swojej listy życzeń:
http://www.gram.pl/sklep_listazyczen.asp
Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymasz od nas powiadomienie mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Czy istniałaby możliwość abyście sprzedawali w Waszym sklepie SW:KOTOR w j.angielskim? LEM już jej nie wydaje i w innych polskich sklepach także ciężko jest grę dostać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że już nie będzie można. Zwróć uwagę na jej cenę (29 PLN), oryginalnie gra kosztowała 179 PLN - wynika to pewnie z tego że w rok po premierze na magazynie wciąż jeszcze leżało kilka egzemplarzy EK tej gry (nie wiem czemu bo i gra i wydanie było doskonałe) i cenę obniżono tak bardzo aby je sprzedać (nawet ze stratą).
Poza tym EK JE była edycją limitowaną więc nie będzie żadnego wznowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 23:05, junior17 napisał:

Witam!
Czy istniałaby możliwość abyście sprzedawali w Waszym sklepie SW:KOTOR w j.angielskim?
LEM już jej nie wydaje i w innych polskich sklepach także ciężko jest grę dostać.
Pozdrawiam

Popieram :) Najlepiej sagę Kotor + Kotor 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj na terenie calej (no, prawie) Europy mozna zamawiac w preorderze (w trzech roznych odmianach) najnowszy dodatek do gry MMO Lord of the Rings Online - Mines of Moria. Czy planujecie sprzedawac ten dodatek u nas w Polsce i lada dzien mozna oczekiwac pre-orderow w sklepie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skorzystał z najnowszej promocji i kupiłem Brothers in Arms: Earned in Blood. Dziś listonosz przyniósł paczkę. Patrzę na tylną stronę pudełka i widzę: " Na dodatkowej płycie CD(...)". Otwieram pudełko, a tej płyty CD nie ma. I tu moje pytanie: czy to błąd wydawcy, czy po prostu nie dostałem tej płyty?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 17:54, mowis123 napisał:

Kiedy będzie można kupić edycję kolekcjonerską Jade Empire?

Niestety nakład jest wyczerpany już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądać będzie rozdawanie kodów pre-orderowych do Warhammer Online? Tak jak w przypadku Age of Conan pojawi sie przy zamówieniu link do pobrania kodu?

Na jakiej zasadzie kody w ogóle będą rozdawane? Teoretycznie zamówienia na EK pojawiły się w dniu rozpoczęcia pre-orderów, więc każdy kto ma zamówienia na EK i zamówienie to zostanie zrealizowane otrzyma kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować