Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Próbuje złożyć zamówienie ale najwyraźniej macie jakiś błąd na stronie
Mianowicie

Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.

Kiedy w przybliżeniu wszystko będzie działać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Akne ;D

Niesamowite uznanie i podziękowania za dostarczenie koszulek.
Są w naprawdę świetnej jakości, aż się zachciało przejść Wiedźmora po raz kolejny.
Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu,
trochę niefajnie mi o to pytać, bo jesteś osobą niezwykle zapracowaną i taką, której wysiłki zawsze doceniałem, a nawet podziwiałem, a moje pytanie wydawać się może krztynę bezczelne...

Widzisz, od końca maja do początku lipca miałem masakryczne problemy z dostawcą internetu (Netia...) i przez to moja dostępność online była dość krucha + fakt, iż uszkodzenia mojego egzemplarza głowy z EK TW2 były umiarkowane sprawiły, że tak jakoś nie dopilnowałem tego terminu zgłaszania reklamacji, a jak już było po ptakach, to dałem sobie spokój i wypadły inne sprawy...

Żeby było jasne, nie jestem na tyle szalony, by prosić was o produkcję kolejnego egzemplarza, ale chciałem zapytać o możliwość naciągnięcia Was na ten wiedźmiński medalion, który był upominkiem otrzymanym dzisiaj wraz z nowymi głowami... Może zrekompensujecie mi to, że wczoraj wraz z wysyłką koszulki zmieniliście pierwotny adres odbioru na jakiś bardzo "niedojezdny". :P
Wiem, że nie masz obowiązku robienia z tym czegokolwiek, ale bardzo gorąco bym prosił o jakąś możliwość dosłania fotki poobijanej głowy i wytyczne, co bym mógł z tym zrobić. A może nawet uchował się jakiś łeb? W sumie mogę nawet dopłacić albo umówić się tak, że dołączycie mi ewentualne coś do normalnego zamówienia w sklepie, mogę pójść na rękę.

Doślę czerwone/biało wino w zamian. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 12:18, paraGaladh napisał:

Doślę czerwone/biało wino w zamian. :P


A co jeśli nasza Akne pija tylko Inglenooka Cabernet Sauvignon Napa Valley, rocznik 1941?

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 12:28, mw89info napisał:


> Doślę czerwone/biało wino w zamian. :P

A co jeśli nasza Akne pija tylko Inglenooka Cabernet Sauvignon Napa Valley, rocznik
1941
?

:)


Tak jak napisałem, mogę pójść na rękę i jestem otwarty na propozycje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wino kosztuje prawie sto tysięcy złotych za butelkę :)
Co do wysyłki koszulki + głowy to do mojego zamówienia nie został dopisany nr listu przewozowego. Tak ma być? :)
Oczywiście wg zamówienia wczoraj zestaw został wysłany.
Tak tylko pytam, być może jakiś problem natury informatycznej i byłoby głopio, żebym jak debil siedział w domu a łeb nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 12:33, mw89info napisał:

To wino kosztuje prawie sto tysięcy złotych za butelkę :)


Dobrze, że na razie zobowiązałem się tylko w kwestii wysyłania zwykłego wina. :P Ale powaga, jeśli Akne udałoby się załatwić i medalion, i nowy łeb, to mogę zaocznie wysłać coś, czego kontemplacji można by się oddać. :P
No przecież na pewno byli gotowi na to, że przyjdzie taki łoś jak ja... Wysłałem już też zapytanie do DOK-u. OK, koniec off-topu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu mogła byś mi zmienić sposób dostawy do zamówienia nr: WA01981178.
Chciałbym aby zostało dostarczone kurierem UPS na adres domowy, a nie do punktu odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aneks do tego, co napisałem powyżej - dostałem odpowiedź z DOK-u i podobno czas składania reklamacji na głowy jeszcze się nie skończył, ale medalionów już nie mają. Z kolei na facebooku widać, że CDP rozdaje medaliony za byle co. :( Może się załapię. Chyba, że Akne wyśle swoich ninja i zdobędzie dla mnie jeden. Oferta z napitkiem nadal aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Akne ;)

Kolekcjonerek, tzn. głów, tzn. popierś, nie można już reklamować ta?

Mimo wszystko, kolekcjonerka jest uszkodzona, nie przyjmowałem do tego wielkiej wagi, ale gdy wystawiłem ją na biurku to uszkodzenie rzuca się w oczy.
Można jeszcze zareklamować swój egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 14:03, NikiNicoo napisał:


Kolekcjonerek, tzn. głów, tzn. popierś, nie można już reklamować ta?


Mój wpis nad Twoim. :) Można. "Czas jest nieograniczony", co dostałem od DOK-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, czy mogłabyś podać przybliżony termin wysyłki głów i innych elementów osobom, które reklamowały więcej niż samą głowę a np.jeszcze pudełko czy artbook? Wcześniej otrzymałem od Ciebie informację, że dla tych osób paczki będą pakowane oddzielnie. Domyślam się, że musi to dłużej potrwać, dlatego proszę tylko o zbliżony termin.

z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To można jeszcze reklamować głowy i inne części i jesli moja reklamacja zostałaby rozpatrzona pomyślnie to dostałbym nowe elementy i medalion???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 17:43, 1096 napisał:

To można jeszcze reklamować głowy i inne części i jesli moja reklamacja zostałaby rozpatrzona
pomyślnie to dostałbym nowe elementy i medalion?

Nie dostaniesz medalionu dodatkowo, jeśli teraz złożysz reklamację na głowę.
Zresztą nie ma co przeżywać - medalion jest naprawdę taki sobie, o niebo gorszy od tego z EK jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować