Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Od dwóch dni brak jakiegokolwiek kontaktu z państwa strony w sprawie mojego zamówienia, które ponoć zostało przesłane, jednak w żaden sposób nie przedstawiono numeru zamówienia. Dotyczy to zarówno państwa formularza zgłoszeniowego, jak również numeru GG prezentowanego na stronie sklep.gram.pl, czy też kontaktu telefonicznego pod numerem 22 33 22 232, gdzie numer jest ciągle zajęty, a jak uda już się nawiązać połączenie to nikt nie odbiera. Gratuluję takiego podejścia do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat, lecz mam pytanie dotyczące Pre-Ordera gry "Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad".
Mianowicie -> Sprzedajecie tzw. Wersję Digital, w której skład wchodzą także skiny do gry Killing Floor, kilka dodatkowych broni i 2 wirtualne, darmowe przedmioty do gry Team Fortress 2?
Czy nie jest to zawarte w waszym pre-orderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Akne.

Wiadomo kiedy pojawią się informacje na temat edycji kolekcjonerskiej Dead Island?
Czy wygląd okładki wersji Gore wyżej wymienionej gry jest ostateczny (co prawda mnie się podoba, ale chciałbym wiedzieć, że właśnie tak będzie się prezentować)?
Kto właściwie jest polskim wydawcą Dead Island? Cenega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 16:39, Renzov napisał:

Kto właściwie jest polskim wydawcą Dead Island? Cenega?


A nie Techland przypadkiem? :) Przecież to ich gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 15:57, Kamil2142 napisał:

Nie wiem czy to dobry temat, lecz mam pytanie dotyczące Pre-Ordera gry "Red Orchestra
2 Heroes of Stalingrad".
Mianowicie -> Sprzedajecie tzw. Wersję Digital, w której skład wchodzą także skiny
do gry Killing Floor, kilka dodatkowych broni i 2 wirtualne, darmowe przedmioty do gry
Team Fortress 2?
Czy nie jest to zawarte w waszym pre-orderze?

Oferujemy czysty produkt, bez bonusów, zwykłe wydanie pudełkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 15:53, Chick napisał:

Od dwóch dni brak jakiegokolwiek kontaktu z państwa strony w sprawie mojego zamówienia,
które ponoć zostało przesłane, jednak w żaden sposób nie przedstawiono numeru zamówienia.

Zamówienie na NPK CoH Complete zostało doręczone 28.07.2011, nadpłata została zwrócona w tym samym dniu. To jest jedyne świeże zamówienie na Pana koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 16:39, Renzov napisał:

Wiadomo kiedy pojawią się informacje na temat edycji kolekcjonerskiej Dead Island?

Nie wiem, czekamy.

Dnia 04.08.2011 o 16:39, Renzov napisał:

Czy wygląd okładki wersji Gore wyżej wymienionej gry jest ostateczny (co prawda mnie
się podoba, ale chciałbym wiedzieć, że właśnie tak będzie się prezentować)?

Czekam na potwierdzenie.

Dnia 04.08.2011 o 16:39, Renzov napisał:

Kto właściwie jest polskim wydawcą Dead Island? Cenega?

Techland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 20:42, Bajuj napisał:

Czy i kiedy można spodziewać się w ponownego pojawienia się w sklepie gier Gray Matter
oraz Disciples III: Wskrzeszenie - Hordy Nieumarłych ?

Kiedy spadną do Platynowej Kolekcji albo Topsellera - wyprzedaż CDP się skończyła, a w normalnej cenie się nie sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 19:13, ReVanMg napisał:

Witam, czy osoby które zamówiły Deus Ex: Bunt Ludzkości w wersji podstawowej również
otrzymają bonusowe DLC, które pojawiło się dla osób zamawiających preorder obecnie, czy
aby je dostać należy złożyć zamówienie od nowa?

Jeśli info o bonusach pojawia się jakiś czas po uruchomieniu pre-ordera, to oczywiście zawsze ta oferta obejmuje zamówienia wcześniej złożone.
Czyli nie trzeba składać nowego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2011 o 08:16, Jedimax napisał:

Chciałbym się zapytać ile dni paczka zostaje w salonie sferis. Mam zamiar zamówić w sklepie
gram.pl przez odbiór osobisty w jednym z salonów a na pewno nie będę mógł odebrać w dzień
który będzie dostępna.

Do 5 dni roboczych, zwykle ciut dłużej, ale prosimy trzymać się tych 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Aniu, czy mogłabyś mi powiedzieć czy w tych rzeczach z reklamacji macie może pokrywkę do EK(konkretnie nr 0986) ? Wysłałem reklamacje dawno dawno temu, wiem że została przyjęta przez DOK, ale nie wiem czy została zrealizowana. Wysłałem pytanie do DOK-u, ale coś nie odpowiada. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 15:37, barsum napisał:

Droga Aniu, czy mogłabyś mi powiedzieć czy w tych rzeczach z reklamacji macie może pokrywkę
do EK(konkretnie nr 0986) ? Wysłałem reklamacje dawno dawno temu, wiem że została przyjęta
przez DOK, ale nie wiem czy została zrealizowana. Wysłałem pytanie do DOK-u, ale coś
nie odpowiada. :(

DOK się urlopuje w połowie, ta połowa, co jest w biurze, siedzi i pakuje reklamacje, odbiera telefony i maile i generalnie na nudę nie narzeka.
Nie dostaliśmy od CDP pudełek na wymianę, ale dostaliśmy kilka zwrotów EK z połamaną głową w środku, więc z tego Ci jakieś wieczko dobierzemy. Albo podmienimy z kilku egzemplarzy 1-1000, które mamy w biurze.
Prosimy o troszeczkę cierpliwości, wszystkie reklamacje zostaną rozpatrzone.
Największy problem jest z wysyłką wyściółek - tych foremek, w których umieszczone są elementy EK. Czekamy na styropian, żeby je bezpiecznie opakować, bo wysyłka w folii bąbelkowej nie zdała egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super. :) Wielkie dzięki. Z pokrywką się nie śpieszy, chciałem po prostu wiedzieć czy mogę na nią liczyć. Dla ułatwienia sprawy moglibyście ją wysłać wraz z jakimś z moim pre-orderów(choćby Deus Ex czy Gearsy), zawsze troszkę obniży to koszty. Swoją drogą zawsze ciekawiło mnie kto ma egzemplarz 1. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 11:05, akne napisał:

Nie wiem, czekamy.

Pewnie już to widziałaś, ale podam link dla wszystkich: http://polygamia.pl/Polygamia/1,112157,10071658,Wybieracie_sie_na_Wyspe_Smierci__Przyda_Wam_sie_ta.html?bo=1 . Ta kolekcjonerka jest świetna :). Wielkie brawa dla Techlandu. Oby tylko te elementy były porządnej jakości. Będziecie mieć to może w ofercie?

Dnia 05.08.2011 o 11:05, akne napisał:

Czekam na potwierdzenie.

W sumie to po zdjęciu EK wszystko wiadomo.

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka - będzie EK od Dead Island na gramie :)
Jak się ani pojawisz, zarzuć jakimś info.

Bo nie chciał bym się do konkurencji udawać, robię u was w sumie zakupy już dobre kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować