Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2011 o 21:59, Oloninho napisał:

Zamówiłem pre order BF3 już dość dawno i w zamówieniach mam "Battlefield 3 Edycja Limitowana",
a w sklepie jest "Battlefield 3 Edycja Limitowana + 5 DLC". Czy w moim zamówieniu również
dostanę te DLC, czy muszę zamówić jeszcze raz?

To jest cały czas ten sam produkt, DLC wchodzi w jego skład, nie musisz od nowa zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 21:39, David741 napisał:

Pani Aniu macie jeszcze jakieś egzemplarze EK Wiedźmina 2 o unikalnych numerach ?? Bo
jakiś żydek zakosił mi ostatnią sztukę ;/ a macie jeszcze te promocję Wiedźmin 2: Zabójcy
Królów - Edycja Kolekcjonerska + podkładka Razer Goliathus ??

Unikalne numerki < 1000 mamy jeszcze, wystawię je na sklepie w pon/wt. Chyba 4 jeszcze zostały.
Zestaw z podkładką:
http://www.gram.pl/sklep/pc/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-kolekcjonerska-podkladka-razer-goliathus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2011 o 15:34, Muradin_07 napisał:

Nie sprawdzałem, ale czy jeżeli zamówię FIFA 11, a potem wybiorę dodatkowo NFS:HP to
będę miał tą grę za 1zł choć będzie na stanie za 1-7dni? No i drugie pytanie: jeżeli
tak, to muszę czekać aż NFS pojawi się na stanie wtedy będzie moje zamówienie realizowane??


Ta promocja trwa do 21.08.2011, czyli żeby skorzystać z 2 za 1 zamówienie musisz złożyć najpóźniej jutro.
Towar jest w magazynie, dostawa czeka na przyjęcie, jeśli go zabraknie, to pod zamówienia złożone do 21.08 sprowadzimy dodatkowy towar, czyli najpóźniejszy termin wysyłki to 30.08.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 07:35, SuavekS napisał:

Nie wiem, tak czy inaczej potwierdziłem właśnie swoje zamówienie w sklepie gram.pl -
gdyby miało coś się dziać, to Cenega sama o tym powinna poinformować i na czas wycofać
swoje produkty z oferty, aby uniknąć burzy i sterty reklamacji. Kwestia po prostu, że
trzeba poczekać na tę odpowiedź. Chyba, że Pani Konsul uda się dowiedzieć czegoś więcej
z lepszych źródeł.

Zapytam kompetentną osobę z Cenegi 22.08.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 23:09, karolekx23x napisał:

Mam pytanko czy będzie w najbliższym czasie program który bedzie troche lepiej traktował
osoby które często kupują, bo jak narazie śa tak samo traktowane jak osoba która kupuje
pierwszy raz ?

Niestety program lojalnościowy jako projekt został przesunięty do realizacji na przyszły rok, i nie mam tu nic do gadania niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wreszcie wróciłaś ;)

Mam do Ciebie pytanie, może się orientujesz czy dodatek do The Sims 3 Zwierzaki Edycja Limitowana pojawi się w wersji pudełkowej?

Tutaj jest informacja o wersji cyfrowej i taka jest dostępna: http://pl.thesims3.com/game/ep5

Nie wiesz czy EA planuje wydać taką edycję w wersji pudełkowej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 15:35, Dootix napisał:

W sumie nie wiem czy to dobry temat, ale postanowiłem zapytać.
Przy próbie zamówienia Mass Effect''a 3 wywala mi błąd:
Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Dalej masz ten problem?
Bo ja teraz bez problemu złożyłam zamówienia na wszystkie wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 16:39, Moutywator napisał:

Towaru na sklepie już nie ma, a w meilu zwrotnym z biura obsługi zostały mi przedstawione
tylko dwie opcje, zwrot całkowicie towaru i wybranie jakiejś tam taniej gierki z listy
w ramach rekompensaty z zniszczoną edycje kolekcjonerską. Oczywiście żadne wyjście mnie
nie satysfakcjonuje, dlatego w odpowiedzi zaznaczyłem, że zależy mi na wymianie towaru.


Reasumując: jak jest status obecnie? Bo po przeczytaniu Twoich postów (przepraszam, jeśli coś pominęłam) wynika, że wysłałeś kolejne maile do DOK i nie dostałeś odpowiedzi.
Czyli jaki sposób załatwienia reklamacji satysfakcjonuje Ciebie obecnie?
Bo z wymianą może problem, to była resztka nakładu, chyba jedna sztuka została - widzę w systemie rezerwację zrobioną przez DOK z komentarzem "pod reklamacje". Ale jeśli się okaże, że ona ma też pęknięty facehugger, to nic nie poradzimy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 18:12, Makar13 napisał:

Witam, zobaczyłem w ofercie sklepu edycje kolekcjonerską Wiedźmina 2, przymierzam się
do zakupu ale mam pewne wątpliwości więc pytam. Czy przy zakupie edycji kolekcjonerskiej
mogę otrzymać uszkodzony egzemplarz ?Chyba wiadomo o co mi chodzi :) Podczas premiery
tej gry było o tym głośno, więc wole się upewnić.

Jeśli EK dotrze do Ciebie z uszkodzoną głową w środku, to oczywiście głowę wymienimy na nową, ale najwcześniej pod koniec września i bez medalionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 09:11, FlankerD napisał:

Witam. Czy istnieje możliwość, że na gram dostępne będą koszulki z motywem z Battlefield
3 ?

Raczej nie, koszulki się słabo u nas sprzedają, o czym świadczy ich obecna wyprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 13:52, Isildur napisał:

Nie wiesz czy EA planuje wydać taką edycję w wersji pudełkowej? :)

Wysłałam dziś zapytanie od EA, powinnam dostać odpowiedź w poniedziałek, wtedy DOK odpisze na Twój mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 14:05, akne napisał:

Reasumując: jak jest status obecnie? Bo po przeczytaniu Twoich postów (przepraszam, jeśli
coś pominęłam) wynika, że wysłałeś kolejne maile do DOK i nie dostałeś odpowiedzi.
Czyli jaki sposób załatwienia reklamacji satysfakcjonuje Ciebie obecnie?
Bo z wymianą może problem, to była resztka nakładu, chyba jedna sztuka została - widzę
w systemie rezerwację zrobioną przez DOK z komentarzem "pod reklamacje". Ale jeśli się
okaże, że ona ma też pęknięty facehugger, to nic nie poradzimy.

Dokładnie. Wysłałem meile do biura obsługi w których napisałem, że najbardziej by mnie satysfakcjonowała wymiana na nową sztukę i na tym mi najbardziej zależy, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi i gry nie wysłałem, bo czekam na odpowiedź. Sama gra jest zafoliowana. Proszę mi napisać co mam zrobić bo meilów zwrotnych jak nie było tak nie ma, a gra mi siedzi i nie wiem co mam robić. Grę chcę wymienić, jak się nie da to oczywiście zwrot kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 14:00, akne napisał:

Dalej masz ten problem?
Bo ja teraz bez problemu złożyłam zamówienia na wszystkie wersje.

Już nie. Udało się złożyć zamówienie, ale z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 19:23, skodr napisał:

A będziecie mieli jeszcze Call Of Duty 2 w Best Of Ativision?

Będzie dostępna 23.08.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 21:22, Moutywator napisał:

Dokładnie. Wysłałem meile do biura obsługi w których napisałem, że najbardziej by mnie
satysfakcjonowała wymiana na nową sztukę i na tym mi najbardziej zależy, ale nie dostałem
żadnej odpowiedzi i gry nie wysłałem, bo czekam na odpowiedź. Sama gra jest zafoliowana.
Proszę mi napisać co mam zrobić bo meilów zwrotnych jak nie było tak nie ma, a gra mi
siedzi i nie wiem co mam robić. Grę chcę wymienić, jak się nie da to oczywiście zwrot
kosztów.

Skoro zażyczyłeś sobie wymianę, a odbiór osobisty gier z magazynu robimy raz w tygodniu, to DOK czeka do poniedziałku, żeby zobaczyć, czy ta ostatnia sztuka będzie idealna, bo w poniedziałki sprowadzamy gry pod reklamacje z magazynu. Czyli nie odpisali Ci nic, bo nie wiedzą, czy da się tę wymianę zrealizować.
Tak jak pisałam wcześniej, DOK zarezerwował tę sztukę pod reklamacje, czyli najprawdopodobniej pod Ciebie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 23:56, akne napisał:

Skoro zażyczyłeś sobie wymianę, a odbiór osobisty gier z magazynu robimy raz w tygodniu,
to DOK czeka do poniedziałku, żeby zobaczyć, czy ta ostatnia sztuka będzie idealna, bo
w poniedziałki sprowadzamy gry pod reklamacje z magazynu. Czyli nie odpisali Ci nic,
bo nie wiedzą, czy da się tę wymianę zrealizować.
Tak jak pisałam wcześniej, DOK zarezerwował tę sztukę pod reklamacje, czyli najprawdopodobniej
pod Ciebie.

Aha, no to powinni tak odpisać i byłby spokój.

Zresztą ja chęć wymiany wyraziłem jeszcze przed poprzednim poniedziałkiem, więc tak czy siak mogłem dostać odpowiedź wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować