Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Cześć Aniu :) Na prawdę jest aż tak mało zamówień na nowego Deus Exa? Na muve.pl widzę, że gra też nie łapie się w żadne topy... Co według Ciebie mogło nawalić? Kampania reklamowa nie powala, ale o samej grze dostępnych jest sporo informacji, zbiera świetne oceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam jeszcze jedno pytanie. Wiesz może czy będzie jakaś obniżka KOTORA? Czy raczej ta gra jeszcze długo z ceny nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc
Czy jak zakupilem klucz elektroniczny do preorderu SWTORa to bede mial mozliwosc zakupu taniej wersji do wyboru pudelkowej i elektronicznej czy tylko elektronicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 08:27, Battlefist napisał:

Czy jak zakupilem klucz elektroniczny do preorderu SWTORa to bede mial mozliwosc zakupu
taniej wersji do wyboru pudelkowej i elektronicznej czy tylko elektronicznej?

Zakup klucza pre-order packa do edycji zwykłej daje zniżkę na zakup edycji zwykłej SWTOR - pudełkowej.
Jeśli będzie zainteresowanie, to wprowadzimy do oferty także same klucze edycji zwykłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:06, skodr napisał:

Aniu, mam jeszcze jedno pytanie. Wiesz może czy będzie jakaś obniżka KOTORA? Czy raczej
ta gra jeszcze długo z ceny nie spadnie.

Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 17:00, LESZ3u napisał:

Cześć Aniu :) Na prawdę jest aż tak mało zamówień na nowego Deus Exa? Na muve.pl widzę,
że gra też nie łapie się w żadne topy... Co według Ciebie mogło nawalić? Kampania reklamowa
nie powala, ale o samej grze dostępnych jest sporo informacji, zbiera świetne oceny...

No faktycznie, relatywnie niewiele zamówień jest na to obecnie, ale pewnie gra nadrobi po premierze.
Jest wiele fajnych gier, które się nie sprzedały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłabyś osobiście dopilnować mojej sprawy, bo mija 10 dni od czasu kiedy nie odpisaliście na moje meile a chciałbym w końcu wymienić/zwrócić grę, a nie ciągle oczekiwać i prosić się o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 09:16, bartex9 napisał:

Aniu, Co z moimi reklamowanymi elementami EK Wiedźmina 2? Do tej pory nie mam żadnej
informacji od Was w tej sprawie.



dołączam się do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 11:31, Moutywator napisał:

Mogłabyś osobiście dopilnować mojej sprawy, bo mija 10 dni od czasu kiedy nie odpisaliście
na moje meile a chciałbym w końcu wymienić/zwrócić grę, a nie ciągle oczekiwać i prosić
się o odpowiedź.

Ok, dostałem odpowiedź, nie ma możliwości wymiany, ostatni egzemplarz jest również uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu odzyskałem kontrolę nad kontem, więc...
Zastanawiam się nad kupnem PSP, a jednym z dostawców może być sklep gram.pl.
Dlatego też chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś się skarżył na ewentualne uszkodzenia sprzętu podczas transportu. Zawsze się boję o przesyłanie sprzętu elektronicznego w przez kurierów. Widziałem jak życzliwie traktują paczki i im nie ufam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram wysyła paczki kurierem UPS, z czego jest to jedna z lepszych firm [nie twierdzę, że bez wpadek, ale moim zdaniem inni jak np DHL nie mają w ogóle startu].
Osobiście zamawiałem na ram dosyć sporo rzeczy, nigdy nie otrzymałem uszkodzonego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę, konsolowe Deus Eksy maja darmową wysyłkę. Można byłoby coś takiego załatwić do pecetowej wersji? Albo dołączyć pierwsze części serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co do uszkodzeń dodam, że istnieje chyba możliwość otwarcia paczki przy kurierze i sprawdzenia jej zawartości. W razie jakiś nieprawidłowości nie przyjmujemy i tyle.
Gdzieś to pisało, albo sobie wymyśliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 14:45, Radekl2 napisał:

Ja co do uszkodzeń dodam, że istnieje chyba możliwość otwarcia paczki przy kurierze i sprawdzenia jej zawartości. W razie jakiś nieprawidłowości nie przyjmujemy i tyle. Gdzieś to pisało, albo sobie wymyśliłem :)

Jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, żeby na paczce którą zamawiam przez kuriera nie było taśmy z wielkim napisem: "Sprawdź zawartość paczki w obecności kuriera" itp., więc sobie tego nie wymyśliłeś :)
Ja osobiście nigdy nie sprawdzam, ale to może dlatego, że nie miałem jeszcze spotkania z - "chwaloną" przez internautów - Siódemką, bo wtedy na 100% bym sprawdził co jest w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować