Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2011 o 14:45, Radekl2 napisał:

Ja co do uszkodzeń dodam, że istnieje chyba możliwość otwarcia paczki przy kurierze i
sprawdzenia jej zawartości. W razie jakiś nieprawidłowości nie przyjmujemy i tyle.
Gdzieś to pisało, albo sobie wymyśliłem :)


Nie wymyśliłeś. Każdy sklep o tym przypomina swoim klientom.
W przypadku gram.pl jest to napisane tutaj:
Warunki sprzedaży
IX. Reklamacje towarów
A. Każdy klient w chwili odbioru przesyłki ma prawo sprawdzenia jej zawartości. W przypadku stwierdzenia braku towarów lub uszkodzeń przesyłki powstałych podczas transportu należy wraz z kurierem sporządzić protokół szkody. Otrzymaną kopię sporządzonego protokołu należy przesłać w formie elektronicznej na adres mailowy dok@gram.pl lub w formie tradycyjnej - pocztą na adres: gram.pl sp. z o.o., ul. Dawidowska 10, Zamienie (budynek Action S.A.), 05-500 Piaseczno z dopiskiem "Reklamacja - sklep.gram.pl".
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak myślałem. Dawno nie miałem paczki z gram.pl w ręce (to się niedługo zmieni), ani tak czasu też szukać tego w regulaminie nie miałem :)
Czyli jak coś Cię niepokoi to zajrzyj do pudełka w obecności kuriera i sprawa powinna być załatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może głupie, ale nigdy nie korzystałem z tej formy dostawy. Czy w przypadku odbioru osobistego płacę cenę podaną w sklepie (np deus ex za 119 zł) czy jest jeszcze jakaś kwota do tego doliczana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 19:48, Marcin08 napisał:

Pytanie może głupie, ale nigdy nie korzystałem z tej formy dostawy. Czy w przypadku odbioru
osobistego płacę cenę podaną w sklepie (np deus ex za 119 zł) czy jest jeszcze jakaś
kwota do tego doliczana?



+3,99 za odbiór osobisty, czeli zapłacisz 123,89 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów ja :)
Za odbiór osobisty płaci się dodatkowo 3 złote 99 groszy. Przy składaniu zamówienia pisze, więc spokojnie zauważysz :)

EDIT: Zostałem uprzedzony, bo zbyt długo grzebałem w pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne mam pytanie, jakiś czas temu (przy ostatnim zamówieniu) pisałaś, że dostanę darmową przesyłkę kurierską przy następnym zamówieniu. Właśnie zamówiłem paczkę (tak jak mówiłaś, płatne przelewem, mówiłaś, że jak odejmiesz koszt przesyłki to zmienisz na płatne przy odbiorze) i chciałbym móc to wykorzystać. Mam przesłać numer zamówienia na twojego maila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 12:49, skodr napisał:

Akne mam pytanie, jakiś czas temu (przy ostatnim zamówieniu) pisałaś, że dostanę darmową
przesyłkę kurierską przy następnym zamówieniu. Właśnie zamówiłem paczkę (tak jak mówiłaś,
płatne przelewem, mówiłaś, że jak odejmiesz koszt przesyłki to zmienisz na płatne przy
odbiorze) i chciałbym móc to wykorzystać. Mam przesłać numer zamówienia na twojego maila?
:)


Tak wyślij prośbę najlepiej na maila Ani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może objawia się już moje zniecierpliwienie, niczym u dziecka czekającego na gwiazdkę, ale czy możemy mieć pewność, że Deus Ex: Human Revolution (Augmented Edition, jeśli to ma znaczenie) zostanie wysłany najpóźniej jutro - dzień przed premierą? Mam po prostu nadzieje, że w piątek będę miał już pudełko w swoich łapskach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 16:26, Blantman napisał:

ja też mam pytanko czy na pewno swoją wersję deus ex''a na xboxa dostanę do piątku? Ja
zamawiałem zwykłą wersję.

Twoje zamówienia zostało wysłane wczoraj, dziś powinieneś dostać paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 14:17, SuavekS napisał:

Być może objawia się już moje zniecierpliwienie, niczym u dziecka czekającego na gwiazdkę,
ale czy możemy mieć pewność, że Deus Ex: Human Revolution (Augmented Edition, jeśli to
ma znaczenie) zostanie wysłany najpóźniej jutro - dzień przed premierą? Mam po prostu
nadzieje, że w piątek będę miał już pudełko w swoich łapskach ;).

Twoje zamówienie zostało wysłane wczoraj, dziś powinno być do odbioru - poczekaj na sms.
99% zamówień na Deus Ex wysłaliśmy wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 20:28, dudi92 napisał:

Wiadomo już coś może w sprawie kolekcjonerek Władcy Pierścieni, Mass Effect 3 i Twierdzy
3? Będą na gramie?

Nic nie wiadomo od polskich wydawców, dopytujemy się regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 14:31, tot napisał:

Z tego, co widzę, konsolowe Deus Eksy maja darmową wysyłkę. Można byłoby coś takiego
załatwić do pecetowej wersji? Albo dołączyć pierwsze części serii.

Promocja z wysyłką gratis obowiązuje tylko dla wersji konsolowych.
Poprzednie części możesz nabyć za jedyne 12,99 zł:
http://www.gram.pl/sklep/pc/deus-ex-antologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu (albo ktoś inny który się w tym orientuje) am pytanie, w moich zamówieniach ostatnie zamówienie mam w grupie wysłanych, więc trochę dziwi mnie to, że gdy klikam na to zamówienie to status jest "Pakowanie i przygotowywanie do wysyłki", nie pamiętam aby w moich poprzednich zamówieniach tak było. To jakiś błąd czy raczej tak powinno być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK przed chwilą się już zmienił status na wysłane :) Pytałem się bo trochę status: Wysłane w dniu 25, pakowanie i przygotowywanie do wysyłki" mnie zdziwił i nie wiedziałem który jest prawdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:32, skodr napisał:

OK przed chwilą się już zmienił status na wysłane :) Pytałem się bo trochę status: Wysłane
w dniu 25, pakowanie i przygotowywanie do wysyłki" mnie zdziwił i nie wiedziałem który
jest prawdą :P

Wczoraj wysyłaliśmy Deus Ex, więc sporo innych zamówień gotowych do realizacji wczoraj po 13:00 wyszło dziś dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować