Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

>Nie wiem, w czym jest problem, ale ostatnio w przypadku Schenkera było jakieś nieporozumienie - dwie firmy >(my i >inna firma) dostały tę samą pulę numerów przewozowych, więc klienci dostawali nie swoje paczki.
>Jeśli coś zamówiłeś i nie dostałeś zamówienia, to wyślemy Ci je ponownie, albo Schenker odnajdzie paczkę ( bo >im >się zdarza np. dostarczyć paczkę dopiero w drugim dniu po wysłaniu).
>Jutro się zorientuję, o co chodziło.


Powodem niedostarczenia przesyłki był zły adres, wiem, że mieszkam w takiej okolicy gdzie często jest problem by ktoś dojechał (dostawca pizzy też ma często problem z trafieniem do mnie mimo iż pizzeria jest bardzo blisko :)) ale do tej pory UPS dojeżdżał bez problemu a cały czas używałem w zamówieniach opcji "Użyj tego adresu" która kopiuje adres już raz wpisany w profil. Dosłałem do DOK dodatkowe informacje które mogą pomóc kierowcy :)

PS: Swoją drogą jak patrzyłem na stronkę Shenker (status przesyłki) to trochę nie rozumiem czego adresem był mój kod pocztowy (miejsce dostawy i siedziba odbiorcy) a nazwę ulicy i numer mieszkania całkowicie pomięto :P Może tak ma być napisane na statusie, nie znam się na tym ale trochę to było dla mnie dziwne i przeczuwałem, że kurier może nie trafić.
Ale jeżeli Shenker będzie mi dostarczał tę przesyłkę ponownie to nie będę musiał dopłacać dodatkowych kosztów? Jeśli UPS dostarczał na ten adres przez jakieś 2 lata bez problemu to raczej problem nie wynikł z mojej winy.

Będę wdzięczny za pomoc :)
Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK Aniu, dzisiaj dostałem przesyłkę :) Wiózł ją inny kurier niż ostatnio i ten postanowił zadzwonić, po wytłumaczeniu trafił :)

Dzięki za pomoc i przekaż podziękowania ode mnie DOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, niestety muszę Ci zniszczyć życie, bo Ubi na fejsbuku niemalże już potwierdził Animusa w Polsce(to jest ta edycja z encyklopedią), napisał że niedługo poznamy dokładną listę sklepów(tych tradycyjnych, pomijając UbiShop), więc jeśli Wy nie będziecie mieć nieźle zapowiadającego się Animusa, to niestety zarobi konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu ma pani jeszcze unikalne numerki EK Wiedźmina 2 bo Pani pisała że ma ich jeszcze 1000, przyjechałem z nad morza i mi wszystkie sztuki zamówili ;/ PRZEPRASZAM ŻE ROBIĘ PANI NIEPOTRZEBNĄ PRACĘ Z WSTAWIENIEM. Jak Pani będzie miała chwilkę czasu wystawi Pani ?? Myślę, że nie narobiłem dodatkowej pracy Pani ??

JESZCE RAZ PRZEPRASZAM
POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie mam jak zamówioną Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Kolekcjonerska - numer 258 i jest promocja Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Kolekcjonerska + podkładka Razer Goliathus za 239,99 zł w cenie promocyjnej dałoby rade dołożyć podkładkę Razer Goliathus z wiedźminem do mojego zamówienia Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Kolekcjonerska - numer 258 + podkładka Razer Goliathus za 239,99 zł w tej cenie promocyjnej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 15:48, Damianuss1 napisał:

Mam takie pytanie. Czy gram miałby w ofercie przed premierą Gears of War 3 takie cacko
- "Gears of War 3 Komunikator gardłowy"?

Nie będziemy mieć tego w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 22:08, David741 napisał:

Pani Aniu ma pani jeszcze unikalne numerki EK Wiedźmina 2 bo Pani pisała że ma ich jeszcze
1000, przyjechałem z nad morza i mi wszystkie sztuki zamówili ;/ PRZEPRASZAM ŻE ROBIĘ
PANI NIEPOTRZEBNĄ PRACĘ Z WSTAWIENIEM. Jak Pani będzie miała chwilkę czasu wystawi Pani
?? Myślę, że nie narobiłem dodatkowej pracy Pani ??

Kilka numerków było wolne, aktualnie np.:
http://www.gram.pl/sklep/pc/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-kolekcjonerska-numer-361

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie gier Blizzarda. Kiedy można się spodziewać tych gier w ofercie sklepu gram.pl? Widziałem, że już wczoraj gry-online zrobiły pre-order na gry z tej serii, ale szczerze powiedziawszy, to wolałbym zakupić je w Waszym sklepie, aniżeli u konkurencji :)

Byłem dziś w Carrefourze, ale tam nie znalazłem gier Blizzarda. Kończąc moją wypowiedź, napiszę tylko, że z niecierpliwością czekam na owe gry w sklepie gramu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 13:29, akne napisał:

Dodałam Ci podkładkę do zamówienia, potwierdź je, żeby zostało wysłane.

Dziękuję Ci Aniu, jestem niezmiernie wdzięczny, DZIĘKUJĘ CI I POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 16:07, Heartbreaker napisał:

Ja mam pytanie odnośnie gier Blizzarda. Kiedy można się spodziewać tych gier w ofercie
sklepu gram.pl? Widziałem, że już wczoraj gry-online zrobiły pre-order na gry z tej serii,
ale szczerze powiedziawszy, to wolałbym zakupić je w Waszym sklepie, aniżeli u konkurencji
:)

Byłem dziś w Carrefourze, ale tam nie znalazłem gier Blizzarda. Kończąc moją wypowiedź,
napiszę tylko, że z niecierpliwością czekam na owe gry w sklepie gramu :)


"Będzie kiedy będzie" :)
Wg najnowszych informacji dostawa W3 ZE PL, Diablo II ZE PL i SC jedynki ENG ma do nas trafić na początku przyszłego tygodnia. Oraz do innych sklepów w podobnym terminie.
(...)

Jeśli mi się będzie nudzić jutro, to też odpalę pre-order na trzy gry, a fajne są, bo okładki premierowe, nie platyna i nie coś tam.
Ale generalnie wolę poczekać do dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 16:07, Heartbreaker napisał:

Ja mam pytanie odnośnie gier Blizzarda. Kiedy można się spodziewać tych gier w ofercie
sklepu gram.pl?

Są dostępne już:
http://www.gram.pl/sklep/pc/diablo-ii-zlota-edycja-pl
http://www.gram.pl/sklep/pc/warcraft-iii-zlota-edycja-pl
http://www.gram.pl/sklep/pc/starcraft-starcraft-brood-war-eng
Dostawa 05.09.2011, wysyłka 06.09.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, nic ci nie wiadomo o jakiejś obniżce czy też wydania w jakiejś serii Cywilizacji V? :) Gra od premiery stoi 129 zł, a ja niestety ominąłem promocje kiedy wersja cyfrowa była do zakupienia za ~30 zł. Oczywiście wiem że za taką cenę gry w wersji pudełkowej na pewno nie kupię. :P Wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 15:11, akne napisał:

Jak wygląda wydanie? Zwykły DVD Box czy może coś więcej? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 16:32, barsum napisał:

Aniu, nic ci nie wiadomo o jakiejś obniżce czy też wydania w jakiejś serii Cywilizacji
V? :) Gra od premiery stoi 129 zł, a ja niestety ominąłem promocje kiedy wersja cyfrowa
była do zakupienia za ~30 zł.

Masz rację, już prawie rok Civ 5 jest w full price i wypadałoby, żeby potaniała, ale nie mam żadnych informacji z Cenegi o spodziewanej przecenie, ale oni zwykle z dnia na dzień informują.
Zapytam się Cenegi w poniedziałek, czy czegoś nie szykują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 17:11, meJKu napisał:

Jak wygląda wydanie? Zwykły DVD Box czy może coś więcej? ; )

Szczerze mówiąc to nie wiem. Dziś próbowałam się dowiedzieć, czy po staremu D2 i W3 będą na CD czy już może na DVD, ale jeszcze okres urlopowy trwa.
Jako blondynka ściągnę po prostu do biura z magazynu po sztuce i zobaczę, jak to wydali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Niedawno pojawił się post o powrocie produktów Blizzarda do waszej oferty, w tym poście też była mowa o authenticatorach(tokenach) do World of Warcraft w dobrej cenie, czy i kiedy będzie można je kupić?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 08:47, Asulde napisał:

Witam
Niedawno pojawił się post o powrocie produktów Blizzarda do waszej oferty, w tym poście
też była mowa o authenticatorach(tokenach) do World of Warcraft w dobrej cenie, czy i
kiedy będzie można je kupić?? Pozdrawiam

Dołączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować