Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Ja mam takie pytanie - czy wieczysta gwarancja dotyczy również wymiany pogniecionego pudełka? Grę kupiłem w MM i ich "zabezpieczenia" tak urządziły grę... Mam już ją niemal od premiery, ale dopiero jakoś teraz mi się zebrało.

I tu pojawia się kolejne pytanie - czy można by było jakoś zgrać wysyłkę uptade Wiedźmina i reklamowanego egzemplarza? Jak wtedy sprawa wyglądałaby z kosztami wysyłki?

Czy gdybym jedynie reklamował grę, to czy płacę za przesyłkę w obie strony, czy jedynie jedną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 17:56, Lesz3yk napisał:

Ja mam takie pytanie - czy wieczysta gwarancja dotyczy również wymiany pogniecionego
pudełka?


Wieczysta gwarancja obejmuje jedynie płyty, czyli pudełka nie wymienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:26, fish13 napisał:

Czy w ofercie sklepu gram.pl będzie Twierdza Krzyżowiec Extreme??

Będzie. Odpalimy pre-order next week.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:17, gadula4 napisał:

Czy są jeszcze dostępne jakieś kolekcjonerki AoC PL? - gdyż nie ma jak tego sprawdzić
przy pre-orderach.


Są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy będą rozsyłane kody do Warhammera Online dzisiaj?? > - Head dla ludzi z EK = 14 września = niedziela = dzień wolny od pracy = stan na moim koncie WHO EK na godzine 12:00 brak klucza do HeadStartu = macie zamiar je wysyłać tak jak mounty do AoC, troche już późno nieprawda??

Pozdrawiam
j3di.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak poprzednik mam pytanie. Kiedy otrzymam kod uprawniający do headstartu w Warhammer Online EK, który zamówiłem juz dawno i opłaciłem dzisiaj ?
Jeżeli coś kupiłem to powinienem to otrzymać. Co mi po headstarcie jak gra dotrze we wtorek. Niedziela to weekend i dla pracujących ludzi jak ja mozliwośc spokojnego pogrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 13:24, tarkus72 napisał:

Podobnie jak poprzednik mam pytanie. Kiedy otrzymam kod uprawniający do headstartu w
Warhammer Online EK, który zamówiłem juz dawno i opłaciłem dzisiaj ?
Jeżeli coś kupiłem to powinienem to otrzymać. Co mi po headstarcie jak gra dotrze we
wtorek. Niedziela to weekend i dla pracujących ludzi jak ja mozliwośc spokojnego pogrania.


Co prawda nie mój temat, jednak mam jedną uwagę co do Twojego toku rozumowania. Jeśli zamówiłeś, ale opłaciłeś dopiero dziś, to logicznym jest, że Twoje pieniądze mogą być zaksięgowane dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lordfeet - bardzo ciekawe rozumowanie. Prawie masz rację.
Jak zwykle prawie robi wielką różnicę.
Bowiem czy moja wina, że mogłem dopiero dzisiaj opłacić. Ja dzwoniłem już w piątek do sklepu gram.pl i powiedziano mi, że płacić można dopiero 5 dni przed premierą. A na pytanie jak wtedy firma wywiąże się z headstartu miła pani nie miała odpowiedzi. Trochę trudno opłacić zamówienie wcześniej jak ta opcja jest nieaktywna. A pre-ordera za 30 zł kupiłem jakieś pół roku wcześniej. Czyli część pieniędzy ode mnie firma miała już dawno.

A co do płatności to miałem pewien spór prawny z PLUS GSM który ma 48 godzin na księgowanie. Jednak w polskim prawie za datę zapłaty uważa się moment przekazania pieniędzy (np. poprzez kartę kredytową) a nie moment kiedy zaksięguje sobie firma. Regulamin danej firmy nie uchyla przepisu wyższego rangą.

DO kLaUZeR90
Nie otrzymasz, przynajmniej ja tak miałem w przypadku Lords of the Rings Online. Płatność przy odbiorze wyklucza Cię z headstartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Czy w Waszym sklepie będzie kiedyś jeszcze dostępna gra NeverWinter Nights 2 Złota Kolekcja, czy może już nie planujecie wznowienia tej edycji?
Jeśli będzie wznowiona to mogłaby Pani podać w jakim "mniej więcej" terminie?
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój problem rozwiązany.
Zachowałem się jak gamoń, ale Pani do której dzwoniłem z gram.pl też mogła wyjaśnić że klucz do headstartu jest na tym pre-orderze dla EK sprzedawanym pół roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 08:22, tarkus72 napisał:

Dobra mój problem rozwiązany.
Zachowałem się jak gamoń, ale Pani do której dzwoniłem z gram.pl też mogła wyjaśnić że
klucz do headstartu jest na tym pre-orderze dla EK sprzedawanym pół roku temu.


No nie wiem czy tak jest - z bardzo prostej przyczyny Pre-Order box = 30zł, Edycja Kolekcjonerska = 200zł. Poza tym mając preorder boxa nie musisz kupować EK możesz jedynie skorzystać z zakupu mając pierszeństwo, dla przykładu kupiłeś pre-order z 3 kodami - przeczytałeś to forum rozpoczołeś kombinowanie (jak to polak) zrezygnowałeś z EK wiedząc że masz klucz z pre ordera - sprzedajesz EK z kluczami, w dwie osoby ty i ten któremu sprzedałeś macie klucze! =). Więc nie sądze żeby klucze EK były takie same jak z pre-ordera.
Mam nadzieje że ci to wyjaśniłem.

P.S Jeśli gram.pl nie wywiąże się z umowy jaką zawarłeś zamawiając z nimi możesz zgłosić się do biura konsumentów i posądzić ich o nie wywiązanie się z umowy itd itd.

Pozdrawiam
J3di.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już coś o edycji kolekcjonerskiej Wrath of the Lich King? Oficjalna data premiery to 13.11.08. Było by świetnie moc złożyć pre order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolanczam sie do pytania piotraja, bedziecie sprowadzac wersje kolekcjonerskie Wratha ? Mozecie podac jakas wstepna date kiedy mozna by sprawdzac na stronie czy Edycja Kolekcjonerska jest juz dostepna ? W tym celu odwiedzam strone 5 razy dziennie zeby nie przegapic ewentualnej przedsprzedazy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować