Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2011 o 17:32, Cierpik182 napisał:

Dobry dzień :)
Mam pytanie odnośnie wydania specjalnego Battlefielda 3, otóż:
-w opisie mojego zamówienia gra jest nazwana "Battlefield 3 - Edycja Limitowana" - bez
DLC (zamawiałem grę dawno temu),
- w sklepie ta sama gra doczekała się masy dodatkowych DLC

Wszystkie bonusy zawsze obowiązują także dla zamówień złożonych zanim bonusy zostały ogłoszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację w sprawie UE. Szkoda, że Ubisoft zablokował to ot tak i teraz sklepy mogą sprzedawać jedynie pozostałości magazynowe, a nowych już nie wprowadzą. No, ale mówi się trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem że Ultima wycofuje się ze sprzedaży kolekcjonerki Forzy 4. Mam nadzieję że w gram-ie problemu nie będzie i to nie ogólnopolska ''akcja'' wszystkich sklepów bo MS coś 'odwala'...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Chcialbym sie dowiedziec

Kiedy bedzie mozna zlozyc Pre-Order na edycje kolekcjonerska gry The Elder Scrolls V: Skyrim??u konkurencji juz mozna skladac a na gram.pl narazie nie ma ani sladu. (lubie u was kupowac moj stuff, wiec nie moge sie juz doczekac!)

Ten smok jest swietny! Zbieram figurki statuetki z gier i anime, wiec idealny rarytas dla mnie zwlaszcza ze jestem maniakiem smokow ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy dla osób które zamówiły nowego Batmana przed zmianą ze 179 zł na 199+darmowa przesyłka+DLC to DLC również jest przewidziane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:51, akne napisał:

Chłopaki z DOK codziennie jeszcze jakieś reklamacje wysyłają, pewnie już doczekałeś się
swojej paczki lub next week się doczekasz.


Niestety minął ponad tydzień i nadal nic :(.

Dziękuje za to za wystawienie kolekcjonerki Anno :)) , już zamówiłem :)). Ale tym razem przez kuriera... może mniej ucierpi pudełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 23:26, Isilothar napisał:

Pracujemy nad tym, ale zapewne tak:)

Meh, premierę przenieśli na 25 listopada.

Macie za to więcej czasu na popracowanie nad tym. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, miałbym prośbę. Możesz z edytować jedno z moich zamówień. zamówienie nr SM01641131
Jest w nim 1x Battlefield 3, a chciałbym byś zmieniła to na 2x Diablo 3 (PC). (bez Battlefield, wystarczy mi MW3 na next zamówieniu)
Wiem że mógłbym anulować to zamówienie i zrobić nowe na Diablo, ale nie chce mieć w swojej historii zamówień anulowanych zamówień, ładniej to wygląda.
Z góry dziękuje i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 pytania.
Jutro przez cały dzień można składać zamówienia na Battlefielda 3 razem z tym dodatkiem "Ekwipunek Specact"?
Czy liczy się zamówienie do 10 października (chodzi mi o dostanie tego DLC) czy potwierdzenie do 10 października?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2011 o 22:02, 1096 napisał:

Jutro przez cały dzień można składać zamówienia na Battlefielda 3 razem z tym dodatkiem
"Ekwipunek Specact"?

Tak

Dnia 09.10.2011 o 22:02, 1096 napisał:

Czy liczy się zamówienie do 10 października (chodzi mi o dostanie tego DLC) czy potwierdzenie
do 10 października?

Liczy się złożenie zamówienia najpóźniej 10.10.2011. Zamówienia na BF3 będzie można potwierdzać dopiero od 17.10.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 16:44, GringoG3 napisał:

Aniu, miałbym prośbę. Możesz z edytować jedno z moich zamówień. zamówienie nr SM01641131
Jest w nim 1x Battlefield 3, a chciałbym byś zmieniła to na 2x Diablo 3 (PC). (bez Battlefield,
wystarczy mi MW3 na next zamówieniu)
Wiem że mógłbym anulować to zamówienie i zrobić nowe na Diablo, ale nie chce mieć w swojej
historii zamówień anulowanych zamówień, ładniej to wygląda.

Zrób sobie na Diablo 3, to na BF3 zdezaktywowałam, więc go nie będziesz już widzieć w "Moje zamówienia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 15:45, Thermalcake napisał:

Na GOLu Skyrim jest tańszy o 10zł - będzie może obniżka na Gramie? ;)

Jeśli obniży się cena sugerowana, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 13:16, assassin2601 napisał:

Kiedy będziecie wysyłać Battlefielda 3? Jest szansa, że dojdzie np. dzień przed premierą?

To zależy "tylko" od dnia dostawy. Teoretycznie jest szansa, że dostawa dotrze 24.10., więc wysyłka do Was na 25.10.2011.
Ale wersja na PC i tak będzie miała blokadę uruchomienia przed 27.10. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 07:51, barsum napisał:

Aniu, czy dla osób które zamówiły nowego Batmana przed zmianą ze 179 zł na 199+darmowa
przesyłka+DLC to DLC również jest przewidziane? :)

DLC zawsze obowiązuje też wstecznie, dla zamówień złożonych przed ogłoszeniem bonusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować