Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Ania

Jeśli w sklepie gram.pl zamówienia sprzętu są realizowane przez Sferis, to jaki interes dla sklepu gram.pl doliczać 3,99 za odbiór osobisty, skoro za zakup tego samego sprzętu, w dokładnie tej samej cenie, Sferis nie liczy nawet złotówki za odbiór osobisty?
Kwestia umów między firmami (pomimo że pracują dla tej samej grupy), że swoje zamówienia (Sferis) wydaje bezpłatnie, ale inne podmioty z grupy kapitałowej obciąża?

Pytanie z głupia, znalazłem interesującą mnie rzecz, na gram.pl kupuję od dawna, stwierdziłem - wezmę tu; jestem pewny firmy. Ale patrzę - odbiór osobisty w Sferis, zamówienie realizuje sferis (sprzęt komp.), to czemu u licha gram.pl liczy 3,99? :)

pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2011 o 18:23, Veilaine napisał:

Pytanie z głupia, znalazłem interesującą mnie rzecz, na gram.pl kupuję od dawna, stwierdziłem
- wezmę tu; jestem pewny firmy. Ale patrzę - odbiór osobisty w Sferis, zamówienie realizuje
sferis (sprzęt komp.), to czemu u licha gram.pl liczy 3,99? :)


Bardzo mądre pytanie.

Odpowiedź jest głupia (pozornie): Bo nasz sklep nalicza opłatę równo na wszystkie punkty odbioru, a Sferis ma darmowy odbiór osobisty tylko w swoich salonach tylko dla zamówień złożonych w ich sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 15:53, Tomek1120 napisał:

Jak w katalogu sklep.gram.pl widnieje "Produkt chwilowo niedostępny", to można się go
jeszcze spodziewać? Np E. Specjalna Saints Row 2.

To była resztka nakładu, więcej nie będzie. Ale są trzy zamówienia oczekujące na potwierdzenie, może ktoś zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem maila od UPS, że gram.pl wysłało do mnie paczkę o wadze 2kg. Pewnie chodzi o wymianę elementów EK, przy czym ja jedynie chciałem otrzymać nowe wieczko, nie głowę (którą mam w dobrym stanie). Czy da się jeszcze zapobiec tej pomyłce? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak z tą wysyłką tych reklamowanych elementów EK wiedźmina 2? W moim przypadku to artbook i popiersie. Miało być pod koniec września, a ja jeszcze żadnego maila z DOK''u nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 16:06, SamFiniszer napisał:

Kiedy zaczniecie wysyłać zwykłą edycje Forzy 4 ?

Dziś po 16:00 zamówienia wleciały do magazynu i są pakowane, z dostawą do Was na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 18:38, 1096 napisał:

To jak z tą wysyłką tych reklamowanych elementów EK wiedźmina 2? W moim przypadku to
artbook i popiersie. Miało być pod koniec września, a ja jeszcze żadnego maila z DOK''u
nie dostałem.

Zabrakło nam artbooków (okazało się, że te w nieruszanej paczce okazały się uszkodzone - porysowane itp.), więc staramy się w CDP o inną rekompensatę dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 16:26, Garadon napisał:

Dziś otrzymałem maila od UPS, że gram.pl wysłało do mnie paczkę o wadze 2kg. Pewnie chodzi
o wymianę elementów EK, przy czym ja jedynie chciałem otrzymać nowe wieczko, nie głowę
(którą mam w dobrym stanie). Czy da się jeszcze zapobiec tej pomyłce? :/

Czasami waga jest wpisywana "z palca" - w przypadku reklamacji wysyłka jest ręczna z biura, więc nie sugeruj się wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 18:21, Gaara666 napisał:

Kto odpowiada za spolszczenie nowej Forzy?

Nie wiem, ale poproszę Isilothara (product managera od gier konsolowych), żeby jutro zapytał się w MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 19:47, Sipso2008 napisał:

Brawo i piwo dla twórcy nowego ekranu "moich zamówień". Jest wprost genialny!


Trochę mnie to kosztowało, by dopilnować, żeby "moje zamówienia" działały tak jak obecnie działają - ale widząc tak pozytywny feedback od użytkowników wiem, że warto :) Dzięki.

Początkowo to miała być "prosta" przeróbka ekranu, żeby dotychczasową listę podzielić na 4 inne i zapewnić chronologiczny układ, ale jak to zwykle bywa się projekt trochę rozrósł :)

Może któregoś razu opublikuję jak wygląda droga takiego projektu od wymiany maili, przez rysowanie w photoshopie do produkcji przez programistów. Jak ktoś jest ciekaw, to niech śledzi gramsajt działu kreacji gram.pl

Od siebie mogę jeszcze powiedzieć, że to dopiero pierwsza ze zmian jakie są w produkcji - niedługo programiści skończą kolejny projekt na sklepie. Wypatrujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Schenkera. Co oni mają z tym systemem śledzenia wysyłki, że kodu nie ma w bazie? To problem ich, czy może jakiś błąd z Waszej strony?

EDIT: Dobra, w momencie, w którym napisałem zaczęło działać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać jak będzie wyglądać pudełko BF3 Edycji Limitowanej? Czy będzie pisać na nim Edycja Limitowana czy może będzie to zwykłe pudełko jak przy edycji standardowej tyle że dostajemy jeszcze kody na DLC później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 10:30, sylwasss napisał:

Chciałem się zapytać jak będzie wyglądać pudełko BF3 Edycji Limitowanej?

Tak jak tutaj:
http://www.gram.pl/sklep/gra/Battlefield-3
Czyli okładka z napisem "Edycja Limitowana".
Ale kody na bonusy będą dostarczone elektroniczne - do pobrania ze szczegółów zamówienia po wpłynięciu do nas płatności za nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2011 o 19:28, kmalcherek napisał:

Czy te zamówienia dla pre-orderów zostały już wygenerowane? Bo ja nie mam żadnego i nie
wiem czy czekać czy może odezwać się do biura obsługi?

Jeszcze nie zostały wygenerowane. Poinformujemy mailowo wszystkich klientów, którzy zakupili pre-order packi, że wygenerowaliśmy im zamówienie na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować