Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Chciałbym się dowiedzieć kiedy (jeśli wogóle) będzie dostawa Padów Strike2 do PC.

Na Waszej stronie pojawiają się reklamy: "sklep.gram.pl poleca" i niestety często zachęcają one do kupna produktów , których nie ma stanie. Tak jest w przypadku padów o które pytam. Rozumiem, że reklama dźwignią handlu ;) ale te reklamy nie tyle co rozczarowują klientów brakiem towaru, ale wprowadzają w błąd. Dlatego proponuję, by odrobinę zmienić te bannery i nie polecać produktów, których nie ma.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
thetree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towary za które można płacić w całości wPLN to jedynie plakaty i inne takie gadżety. Ponieważ wPLN to promocja wywodząca się jeszcze z czasów gdy gram.pl było częścią CDP to raczej nie ma szans na to aby wprowadzono jakiekolwiek inne towary które można by w ten sposób opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnoście strony technicznej sklepu, a mianowicie czy są jakieś problemy techniczne? Czasem wyskakuje mi strona ze jest przerwa techniczna, nie mogę dokonać opłaty za zamówienie (wiedźmin update akurat) i ogólnie coś ciężko chodzi sklep:/ wiadomo coś na ten temat? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje także w sklepie internetowym Cenegi oraz w wybranych punktach sprzedaży takich jak Empik, Media Markt, Saturn etc etc ... Radzę wybrać się na przechadzkę i sprawdzić w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do tej promocji kolekcji klasyki 2+2, mianowicie złożyłem zamówienie z 4 grami z tej KK ale w kwocie którą mam do zapłacenia nie ma uwzględnionej promocji (czyli mam do zapłacenia o blisko 40 zł więcej niż powinienem mieć). W paczce mam preordera więc jeszcze nie otrzymałem maila z formularzem z zapłatą. I tutaj moje pytanie: czy na pewno w ostatecznej sumie będzie właściwa kwota?

I jeśli składam zamówienie na grę która jest "na wyczerpaniu" to czy jeden z dostępnych egzemplarzy jest automatycznie ''zaklepywany'' dla mnie? Nawet pomimo tego że paczka zostanie wysłana dopiero za ok. 10 dni (bo preorder)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też chciałbym poznać odpowiedzi na pytania zadane przez misioo. W ofercie gier z KK pisze, że te dodatkowe wybiera się po kliknięciu "złóż zamówienie" w koszyku. A tam nie ma nic takiego. To co mam złożyć zamówienie, a później np. mailowo kontaktować się ze sklepem jakie gry chcę dostać? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:50, wojtek2222 napisał:

W ofercie gier z KK pisze, że te dodatkowe wybiera się po kliknięciu "złóż zamówienie"
w koszyku.

Dobrze że napisałeś bo sam tego napisu nie zauważyłem ;) i zamówiłem od razu 4 gry.
Ale mimo wszystko faktycznie o nic się nie pyta po naciśnięciu tego magicznego ''złóż zamówienie''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 14:20, misioo napisał:

> W ofercie gier z KK pisze, że te dodatkowe wybiera się po kliknięciu "złóż zamówienie"

> w koszyku.
Dobrze że napisałeś bo sam tego napisu nie zauważyłem ;) i zamówiłem od razu 4 gry.
Ale mimo wszystko faktycznie o nic się nie pyta po naciśnięciu tego magicznego ''złóż
zamówienie''...

A dostałeś później jakąś wiadomość ze sklepu? Tzn. jakie dodatkowe gry chcesz dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2008 o 15:34, wojtek2222 napisał:

A dostałeś później jakąś wiadomość ze sklepu? Tzn. jakie dodatkowe gry chcesz dostać?

Nie, dostałem tylko standardowego maila z podsumowaniem zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zamowilem preorder Crysis : Warhead, ale caly dzien mam "Przygotowywanie i pakowanie do wysylki'', czy moja paczka juz zostala wyslana i czy strona ma poprostu ''laga'', czy paczki dzisiaj nie wysla? ( jezeli nie to ja dziekuje i przejde sie do empiku ...-.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega powyżej, również mam pytanie dotyczące Crysisa Warheada. Cały czas jest podane że zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.
Nie wiem czy to jest błąd sklepu, czy też jakieś problemy logistyczne ?
Jest to o tyle ważne dla mnie, że zamówiłem razem z Wiedźminem, i to w dodatku kurierem. Jeżeli więc jutro nie zostanie wysłana, to chyba normalnie przejde się do sklepu, bo nie ma sensu bym płacił za kuriera, który i tak przywiezie mi wszystko dopiero w poniedziałek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 01:47, Darkstar181 napisał:

Tak jak kolega powyżej, również mam pytanie dotyczące Crysisa Warheada. Cały czas jest
podane że zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.
Nie wiem czy to jest błąd sklepu, czy też jakieś problemy logistyczne ?
Jest to o tyle ważne dla mnie, że zamówiłem razem z Wiedźminem, i to w dodatku kurierem.
Jeżeli więc jutro nie zostanie wysłana, to chyba normalnie przejde się do sklepu, bo
nie ma sensu bym płacił za kuriera, który i tak przywiezie mi wszystko dopiero w poniedziałek
:/


Crysis Warhead późno wjechał wczoraj na magazyn (miał dotrzeć w środę), ale wszystkie paczki powinny wyjść wczoraj mimo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:19, misioo napisał:

Ja mam pytanie co do tej promocji kolekcji klasyki 2+2, mianowicie złożyłem zamówienie
z 4 grami z tej KK ale w kwocie którą mam do zapłacenia nie ma uwzględnionej promocji
(czyli mam do zapłacenia o blisko 40 zł więcej niż powinienem mieć). W paczce mam preordera
więc jeszcze nie otrzymałem maila z formularzem z zapłatą. I tutaj moje pytanie: czy
na pewno w ostatecznej sumie będzie właściwa kwota?

I jeśli składam zamówienie na grę która jest "na wyczerpaniu" to czy jeden z dostępnych
egzemplarzy jest automatycznie ''zaklepywany'' dla mnie? Nawet pomimo tego że paczka
zostanie wysłana dopiero za ok. 10 dni (bo preorder)?


1. Nie możesz skorzystać z promocji 2+2, jeśli w zamówieniu masz produkt pre-orderowy.
2. Dodajesz do koszyka 2 gry z KK, a wyboru tych za 1 gr dokonujesz dopiero po wybraniu opcji "złóż zamówienie" - wtedy w kolejnym kroku pojawia ci się lista gier i zaznaczasz dwie.
3) Potwierdzone zamówienie rezerwuje grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 00:32, maly005 napisał:

Witam, mam pytanie odnoście strony technicznej sklepu, a mianowicie czy są jakieś problemy
techniczne? Czasem wyskakuje mi strona ze jest przerwa techniczna, nie mogę dokonać opłaty
za zamówienie (wiedźmin update akurat) i ogólnie coś ciężko chodzi sklep:/ wiadomo coś
na ten temat? Pozdrawiam

Baza bywa przeciążona i stąd te komunikaty, ale wkrótce przesiadamy się na nowe serwery i będzie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 15:44, Konrad512 napisał:

Czy będzie preorder EK WotLKa? I jeśli tak to w jakiej cenie?

czekamy na info z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Putanie dotyczące Preorder''a Wrath of The Lich King.

Z tego co widzę, planowany termin wysyłki to 13 listopada, a więc data premiery dodatku. Czy oznacza to znowu, iż zamawiający z Warszawy i "okolic" otrzymają swój egzemplarz w dniu premiery, natomiast cała reszta Polski będzie mogła mówić o szczęściu, jeśli kurier dostarczy ich zamówienie 14 czy 15 listopada, a więc po dacie premiery?
Jeśli tak, to jaki to ma w ogóle sens, skoro i tak pomimo wykorzystania WPLN przy zamówieniu za kuriera i tak słono trzeba było zapłacić (brak opcji dostawy za WPLN)?. Widzę, iż prościej byłoby pójść do Empiku czy innego dobrze zaopatrzonego sklepu i kupić WoTLK 13 listopada. Rozwiązaniem mogłoby być wysyłanie amówień preorderowych do innych części kraju niż Warszawa na dzień przed "warszawskimi wysyłkami", tak aby wszyscy zamawiający mieli szansę na otrzymanie jej w tym samym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować