Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam. Zamawiając pre-ordera BF3 podałem numer komórki i e-mail. Zapomniałem doładować konto i numer komórkowy jest nieważny. Czy do potwierdzenia zamówienia wystarczy tylko e-mial. I czy przychodzi on tydzień przed premierą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy wiecie już kiedy będziecie wysyłać nowego Batmana? Raz mieliście na stronie planowaną wysyłkę 17.10, teraz zmieniło się to na 20. Czy znacie już dokładny termin? Chodzi mi szczególnie o wersję PS3.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość "dodania" do potwierdzonej już przesyłki która powinna przyjść za mniej więcej tydzień, kolejnego produktu? Nie chciałbym płacić 2 razy za przesyłkę i w sumie wygodniej odebrać dwie rzeczy na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 20:20, Zbicku napisał:

Jest możliwość "dodania" do potwierdzonej już przesyłki która powinna przyjść za mniej
więcej tydzień, kolejnego produktu? Nie chciałbym płacić 2 razy za przesyłkę i w sumie
wygodniej odebrać dwie rzeczy na raz.


Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta. Jeśli zamówienie nie jest opłacone to podaj numer zamówienia oraz towar, który chciałbyś do niego dorzucić. http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 17:52, Gaara666 napisał:

Czy ktoś odpowie mi na pytanie: Dlaczego ludzie zostali tak perfidnie oszukaniu jeśli
chodzi o zakup Ace Combat Assault Horizon?

Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2011 o 13:29, BzykuPL napisał:

Czy wiecie już kiedy będziecie wysyłać nowego Batmana? Raz mieliście na stronie planowaną
wysyłkę 17.10, teraz zmieniło się to na 20. Czy znacie już dokładny termin? Chodzi mi
szczególnie o wersję PS3.

Wysyłka była ustawiona kiedyś na 17.10, bo premiera miała mieć wtedy miejsce 18.10.2011.
Batmana na PS3 i X360 mamy dostać najpóźniej w czwartek, czyli wysyłka 20.10.2011 jest aktualna. Jeśli dostaniemy w środę, to wyślemy w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 19:57, mastergrzex napisał:

Witam. Zamawiając pre-ordera BF3 podałem numer komórki i e-mail. Zapomniałem doładować
konto i numer komórkowy jest nieważny. Czy do potwierdzenia zamówienia wystarczy tylko
e-mial. I czy przychodzi on tydzień przed premierą ?

Koniecznie podaj naszemu DOK aktualny numer telefonu:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
Może być potrzebny, jeśli kurier będzie się chciał z Tobą skontaktować w celu ustalenia godziny dostawy.
Ale do potwierdzenia zamówienia wystarczy aktualny e-mail.
Prośby o potwierdzenie/opłacenie zamówień na BF3 zostały wysłane do Was 14.10.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 19:51, 1096 napisał:

W mojej historii zamówień moje 4 zamówienia (antena, ipod i FIFA 12) mają status "W Realizacji"
mimo, że paczki z tymi przedmiotami dawno do mnie dotarły. Można by to zmienić na "Zrealizowane",
bo brzydko wygląda ;)?

To są niedostatki współpracy z Schenkerem - zmieniłam Ci na "zrealizowane" - FIFA 12 i antena.
A zamówienia na iPoda nie widzę na Twoim koncie - składałeś jako gość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 18:15, sinir napisał:

Dlaczego zmieniono sposób dostawy mojego zamówienia (nr DU01291192, pre-order BF3) zmieniono
na kuriera, skoro zamawiałem z dostawą do salonu MyGames w Szczecinie?

Ponieważ ten punkt z dnia na dzień odmówił obsługi zamówień ze sklepu gram.pl (...)
Wszystkim, którzy taką opcję mieli w zamówieniach bieżących, zmieniliśmy opcję dostawy na wysyłkę pod adres domowy i poinformowaliśmy o tym mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 17:19, Materdea napisał:

Moje pytanie na dziś brzmi: czy w sklepie będzie dostępny dodatek do Tropico 3 zatytułowany
"Władza Absolutna"? :)

Nie będzie, słabo się sprzedawał, nawet w trakcie letniej wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 08:48, dudi92 napisał:

Czy jeśli mam w jednym zamówieniu BF3 i Twierdze 3, która wychodzi 27.10 to paczka przyjdzie
do mnie w piątek? bardzo by mi na tym zależało.

Jeśli premiera Twierdzy się nie przesunie, to powinna do nas dotrzeć najpóźniej w czwartek 27.10.2011 i wtedy zostanie do Ciebie wysłana z BF3.
Jeśli premiera się przesunie, to poinformujemy o tym mailowo, żebyś mógł podjąć decyzję, czy czekać, czy rozdzielić zamówienie. Ale na razie nic na to nie wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 02:57, nocnazmora2 napisał:

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego moje zamówienie pre order DPO0241197/MM-H6/ które miało
być realizowane od 12.10. przesuwa się co dziennie o jeden dzień i do tej pory jeszcze
go nie wysłano, czym doprowadza się mnie do szewskiej pasji.Z poważaniem!

Twoje zamówienie odbijało się od systemu magazynowego ze względu na błędny numer telefonu (niedozwolone znaki, luka w naszych zabezpieczeniach).
Dziś DOK mnie o tym poinformował, bo napisałeś do nich, i zrobił Ci nowe zamówienie, które zostało dziś wysłane i je otrzymasz jutro.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację, nasz system powinien wyfiltrować wcześniej niepoprawność w numerze telefonu, ale czasami bywa dziurawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 19:27, 1096 napisał:

Dzięki.
Nie nie składałem jako gość, ale ipod też już jest "zrealizowany" nie wiem czemu, ale
jest.

Zamówienia na sprzęt nie będący konsolami realizuje Sferis (komunikat pojawił się na karcie produktu, kiedy składałeś zamówienie). Przesył informacji ze Sferis do naszego systemu trochę trwa, stąd ten delay.
Podobnie jest z przesyłkami dostarczanymi przez Schenker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jak wygląda sytuacja z premiera i wysyłką Assassin''s Creed Revelations na PC.
Data planowanej wysyłki w "moich zamówieniach" (17.11.2011) różni się od daty w sklepie (1.12.2011), a "Do potwierdzenia od 21.11.2011" mówi raczej że wysyłka w grudniu, chyba że wysyłka jest w pierwszym terminie a data "do potwierdzenia od" jest źle.
W skrócie... kiedy ta wysyłka i potwierdzenie ?

20111017205749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie jeszcze jakieś promocje urodzinowe? Zastanawiam się czy czekać na coś żeby nie płacić 2 razy za przesyłkę czy też już wszystko, co miało się pojawić, jest na wyprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 20:57, GringoG3 napisał:

ciach

Teoretycznie wysyłka w grudniu chyba, że Ubi tradycyjnie przełoży premierą PC o 3 miechy wzwyż. Jest to typowy gramowy błąd gdy zmienia sie data wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować