Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2011 o 19:11, akne napisał:

Co masz na myśli?


Mam na myśli brak steelbook''a oraz wygląd edycji limitowanej, który się różni dosyć znacznie od tego co macie na zdjęciach w swojej ofercie. Jestem troszkę zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 10:01, Piotrbov napisał:

Dlaczego, na stronie sklep.gram.pl gdy kliknie się na belkę DS/3DS, to pojawiają się
tylko gry na 3DS''a?


Nie tylko, widać tam choćby FIFA 11 która jest na NDSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 22:33, Gaara666 napisał:

Drugie pytanie brzmi : Dlaczego w limitowanej wersji Ace Combat:AH brak jest steelbook''a?
Ja zamówiłem edycje limitowaną. Owszem na opakowaniu jest napisane " Limited Editon",
jest F4 do pobrania, jest notatnik ale nie ma steelbook''a tylko normalne plastikowe
opakowanie wraz z soundtrackiem...


Co do Ace Combat to taką wizualkę dostał dystrybutor od wydawcy. Najwyraźniej jak wszystkie wizualizacje była to kreacja poglądowa. Jednak dzięi, zgłosiliśmy to już firmie Cenega Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 08:07, Isilothar napisał:

Nie tylko, widać tam choćby FIFA 11 która jest na NDSa.


WoW. Jedna gra, na dziesiątki/ setki na NDS''a xD

Jak już jesteś, będziecie mieli Professor Layton Last Scepter na NDS''a w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 08:09, Piotrbov napisał:

Jak już jesteś, będziecie mieli Professor Layton Last Scepter na NDS''a w sklepie?

Trochę nie na temat ale tytuł na europę to: Professor Layton and the Spectre''s Call

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 22:29, buggeer napisał:

Czy planujecie jeszcze jakieś promocje urodzinowe? Zastanawiam się czy czekać na coś
żeby nie płacić 2 razy za przesyłkę czy też już wszystko, co miało się pojawić, jest
na wyprzedażach.

To już wszystko:
http://www.gram.pl/news_8AfkG,20_6_urodziny_gram_pl_wszystkie_promocje_sklepu_gram_pl_w_jednym_miejscu.html

Nie wszyscy wydawcy się postarali w tym roku, a męczyliśmy ich przez kilka tygodni.
Ale oczywiście rozumiemy wyższe konieczności, nawał pracy etc.

Podziękowania należą się (w kolejności alfabetycznej) następującym dystrybutorom:
CD Projekt, Licomp Empik Multimedia, Techland i Ubisoft Polska


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na stronie empiku Warhammer 40,000 Dawn of War: Universum w wydaniu eXtra klasyka, tylko o statusie jeszcze niedostępny. Jest planowane? Bo w sklepie gram.pl gra jest dostępna wciąż w serii TopSeller,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytam jeszcze raz, gdyz przyznam ze mi na tym zalezy... :/
Numer zamowienia DP04151102, karta odebrana w piatek po poludniu. Do dzis status zamowienia sie nie zmienil, Batmana w pudelku nie bylo, na stronie kodu tez prozno szukac.
Kiedy pojawi sie gdziekolwiek jakis kod?

Pytam bo znajac moje szczescie zaraz sie okaze ze byl jakis blad, stany magazynowe juz wyczerpane i zostane z niczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 00:01, f0ku5 napisał:

Krotkie pytanko - w jaki sposob moge otrzymac promocyjny klucz do Arkham City?
Zamowilem (i odebralem - dzis) karte GTX''a 580 z Waszego sklepu (odbior osobisty w Warszawie),
ale zadnego kodu nigdzie nie ma. Kupilem u Was tylko ze wzgledu na ta promocje, wiec
mam nadzieje ze kod dostane...?


Zamówienie było realizowane przed Sferis, oto odpowiedź od nich:
"Kod jest przesyłany drogą mailową w chwili przystąpienia do realizacji zamówienia.
Proszę o sprawdzenie skrzynki email i zwrócenie uwagi na wiadomość od SFERIS."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 10:52, akne napisał:

Zamówienie było realizowane przed Sferis, oto odpowiedź od nich:
"Kod jest przesyłany drogą mailową w chwili przystąpienia do realizacji zamówienia.
Proszę o sprawdzenie skrzynki email i zwrócenie uwagi na wiadomość od SFERIS."

nic takiego niestety nie dostalem. Status mojego zamowienia to nadal "wyslane w dniu 12.10.2011" i od tamtego czasu nic sie nie zmienia.
Zadnego kodu, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się skarżył ani nic ale przy zakupie batmana i bf3 nie płace za przesyłkę (kuriera) .Czy jest to spowodowane tym że jest promocja na darmowa dostawę batka?
I jeszcze czy Bf3 może zostać wysłany w poniedziałek(jak to było z RAGE że było napisane ze wyślecie w czwartek a gra już było do odebrania w czwartek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj akne,

Wieki temu, bo 17 maja, zgłosiłem reklamacje Wiedźmina 2 EK - konkretnie uszkodzoną głowę oraz źle wydrukowaną wsuwkę/etui (ten kartonik w który wsunięte są DVD BOXy, a z tyłu ma screenshoty i opis gry). Wymieniłem kilka maili z DOKiem, w między czasie dostałem nowa Głowę, a kartonika jak nie było tak nie ma. Ostatnia wiadomość jaką otrzymałem od DOKu 1 września mówi, że gram.pl elementu nie posiada ale stara się go uzyskać od CD Projektu i wyśle kiedy będzie to możliwe.

Na samą myśl o pisaniu kolejnego maila w tej sprawie robi mi się niedobrze, stąd też gorąca prośba aby ktoś (po cichu liczę na Ciebie, akne-sensei =]) zadzwonił gdzie trzeba i w końcu poustawiał Panie/Panów w CDP do pionu! A skoro tak trywialna rzecz jak wysłanie poprawnie wydrukowanego elementu, który był nie tylko w każdej EK ale w każdym premierowym Wiedźminie, jest aż takim problemem to albo niech zastanowią się nad sensem dalszego prowadzenia firmy albo niech wyślą całą edycje Premium!

---

A druga sprawa, już przyjemniejsza:

Jako że macie ładną sklepową kategorię Razer przypuszczam, że jesteście oficjalnym dealerem Razera :P Stąd też pytanie czy wiecie może czy klawiatury BlackWidow Stealth Edition będą w sprzedaży poza sklepem razerstore ? (dla mnie osobiście ich aktualna strategia sprzedaży jest dość żałosna - jest popyt, nie ma podaży, produkt od premiery ma exclusive dla razerstore jednak od miesiąca jest out of stock na całym świecie, a na deser brak informacji o dostawach :P)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania też zgłosiłem popiersie, artbook i pudełko.
Czekam już półtora miesiąca za nowymi częściami.
Wysyłałem już parę maili ale widocznie ignorują mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 21:42, dreamer94 napisał:

Aniu, możesz popytać pana Kota co z punktem w Przemyślu, bo mi już nie odpowiada...

Już nieaktualne właśnie przeczytałem post actionkota, sorki za zamieszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2011 o 20:41, David741 napisał:

Dołączam się do pytania też zgłosiłem popiersie, artbook i pudełko.
Czekam już półtora miesiąca za nowymi częściami.
Wysyłałem już parę maili ale widocznie ignorują mnie ;/


Zabrakło artbooków na wymianę, więc otrzymacie ofertę innej rekompensaty, jeszcze w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2011 o 18:29, Morfieusz napisał:

sensem dalszego prowadzenia firmy albo niech wyślą całą edycje Premium!

Dostaliśmy kilka nowych sztuk Premium na wymianę uszkodzonych elementów w zeszłym tygodniu. I mam nadzieję, że DOK te specyficzne reklamacje zdąży rozesłać do końca X 2011.

Dnia 19.10.2011 o 18:29, Morfieusz napisał:

jesteście oficjalnym dealerem
Razera :P
BlackWidow Stealth Edition
sprzedaży jest dość żałosna

Nie jesteśmy, nie jestem Ci w stanie na to pytanie odpowiedzieć obecnie (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 16:52, Crummyadi087 napisał:

Nie żebym się skarżył ani nic ale przy zakupie batmana i bf3 nie płace za przesyłkę (kuriera)
.Czy jest to spowodowane tym że jest promocja na darmowa dostawę batka?

Tak.

Dnia 19.10.2011 o 16:52, Crummyadi087 napisał:

I jeszcze czy Bf3 może zostać wysłany w poniedziałek(jak to było z RAGE że było napisane
ze wyślecie w czwartek a gra już było do odebrania w czwartek)?

Spodziewamy się dostawy BF3 24.10. i w tym dniu będziemy się starać o wysłanie zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować