Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Można wiedzieć jakim cudem moje zamówienie zostało anulowane mimo dokonania wpłaty ? Pieniądze powinny być już na waszym koncie, wysłałem już stosownego maila. Jutro rano pewnie będę mógł nawet wrzucić skan przelewu, w każdym bądź razie dam sobie rękę (co mi tam, nawet obydwie) uciąć że pieniądze dotarły do was.
Nr zamówienia SG03041133
Swoją drogą to sami zapewnialiście że będziecie czekać z anulowaniem do 26 października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby się coś ruszyło z moim zamówieniem?Status zmienił sie na "w realizacji" a to oznacza że?Batek doszedł? Nr. zamówienia AT02171146 .
Wie jestem trochę natrętny ale na grę trochę czekam i ogólnie myślałem że inaczej wyjdzie;] Dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka światowa.
Dziś dostałem maila z treścią ,,Twoje zamówienie zostało anulowane" a zamówiłem pre order bf3.
Więc się grzecznie pytam WTF?. Wybrałem formę transakcji- przelew, którego dokonałem w piątek 21.
Dysponuje kopią kwitku przelewowego, także mogę go bez problemu okazać. Podobno powinienem dostać maila potwierdzającego zamówienie, ale nic takiego nie dostałem. Dotarł zaś do mnie maile w których jasno było powiedziane, by potwierdzić zamówienie dokonaj przelewu. I tak zrobiłem.
Mam nadzieje że zostanie to sprostowane. Wysłałem już stosownego maila do ekipy gram. nr zamówienia: AX03391147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 18:24, barsum napisał:

Aniu, czy jest jeszcze szansa na jakieś egzemplarze BF3 na Xboxa w wersji limitowanej?
Anulował ktoś? :)

Trzeba poczekać do środy, wtedy sytuacja z limitkami się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 17:07, assassin2601 napisał:

Dojechały już do was Battlefieldy 3? Kiedy będziecie wysyłać?

Dojechały, 95% zamówień wyjdzie do Was z dostawą na jutro. Twoje zamówienie weszło do magazynu o 12:27, jutro spodziewaj się maila i smsa, że jest gotowe do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam

Witam, po złożeniu zamówienia i opłaceniu go z góry ( DP03741122 ), poprosiłem w Dok-u o rozdzielenie go na dwa(Uncharted 3 EK osobno i BF3 osobno), wszystko pięknie. Bf3 wysłany 24.10 etc. ,lecz pojawił się mały problem zamówienie, które zostało stworzone na potrzebę Uncharted 3 EK ( NZ19121188 )ma status "oczekiwanie na płatność", czy mam zacząć się martwić ? , a może gram.pl samo przeksięgowuje pieniądze na konto tego zamówienia i wszytko samo wróci do normy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 20:15, akne napisał:

Batman dotarł, ale późno wszedł na stan. Jutro wyślemy Twoje zamówienie.

Aha.a takie czysto teoretyczne pytanie, czy jeśli wyślecie jutro z rana to dojdzie jutro wieczorem?Już więcej pytań nie zadaje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 16:44, Pawel_F napisał:

Witam, po złożeniu zamówienia i opłaceniu go z góry ( DP03741122 ), poprosiłem w Dok-u
o rozdzielenie go na dwa(Uncharted 3 EK osobno i BF3 osobno), wszystko pięknie. Bf3 wysłany
24.10 etc. ,lecz pojawił się mały problem zamówienie, które zostało stworzone na potrzebę
Uncharted 3 EK ( NZ19121188 )ma status "oczekiwanie na płatność", czy mam zacząć się
martwić ? , a może gram.pl samo przeksięgowuje pieniądze na konto tego zamówienia i
wszytko samo wróci do normy ?

Kolega dokonujący rozdzielenia zamówienia się pomylił i źle oznaczył status. Poprawiłam teraz.
Przepraszamy za pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 20:24, Crummyadi087 napisał:

> Batman dotarł, ale późno wszedł na stan. Jutro wyślemy Twoje zamówienie.
Aha.a takie czysto teoretyczne pytanie, czy jeśli wyślecie jutro z rana to dojdzie jutro
wieczorem?Już więcej pytań nie zadaje;]

Wysyłka jest zawsze z dostawą na następny dzień roboczy, czyli w środę dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 20:34, Pawel_F napisał:

Może ktoś się orientuje, czy będzie dało się zainstalować/zagrać w BF3 jutro ? skoro
premiera polska dopiero 27 ?

Pecetowa wersja ma blokadę uruchomienia przed 27.10.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 20:31, Rzulek napisał:

Dzisiaj wyślecie wszystkie Battlefieldy? Bo mi niestety ciągle nie zmienił się status
: (

Poszło do pakowania, a numer przewozowy może się pojawić nawet o 3:00, a dostawa i tak na jutro.
Zajrzyj do skrzynki jutro rano.

Magazyn o 20:00 mnie zapewnił, że wszystko, co weszło dziś do nich, zostanie wysłanie z dostawą na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować