Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2008 o 09:39, LuWan napisał:

Putanie dotyczące Preorder''a Wrath of The Lich King.

Z tego co widzę, planowany termin wysyłki to 13 listopada, a więc data premiery dodatku.
Czy oznacza to znowu, iż zamawiający z Warszawy i "okolic" otrzymają swój egzemplarz
w dniu premiery, natomiast cała reszta Polski będzie mogła mówić o szczęściu, jeśli kurier
dostarczy ich zamówienie 14 czy 15 listopada, a więc po dacie premiery?
Jeśli tak, to jaki to ma w ogóle sens, skoro i tak pomimo wykorzystania WPLN przy zamówieniu
za kuriera i tak słono trzeba było zapłacić (brak opcji dostawy za WPLN)?. Widzę, iż
prościej byłoby pójść do Empiku czy innego dobrze zaopatrzonego sklepu i kupić WoTLK
13 listopada. Rozwiązaniem mogłoby być wysyłanie amówień preorderowych do innych części
kraju niż Warszawa na dzień przed "warszawskimi wysyłkami", tak aby wszyscy zamawiający
mieli szansę na otrzymanie jej w tym samym dniu.


Termin wysyłki zależy od terminu dostawy z CD Projekt, zwykle przychodzi parę dni przed premierą. Termin podajny na karcie produktu jest terminem z zapasem - najpóźniej w dniu premiery wysyłka. My ze swojej strony wcześniej przygotowujemy tego typu duże wysyłki (magazyn wcześniej dostaje listę zamówień i może się przygotować), ale jeśli towaru nie ma, to nie ma wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 11:25, misioo napisał:

a będzie jeszcze w tym miesiącu nowa dostawa gier z kk? Bo już nie ma Civ3, Syberii i
Sacreda...

Dostawa była dziś, niestety nie wszystkie tytuły dostaliśmy, więc radziłabym wybrać coś z tego, co zostało.
Promocja cieszy się bardzo dużym powodzeniem, więc u dostawcy też już są braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mozecie mi odpowiedziec na pytanie czemu nie sprzedajecie gier na terenie innych kraow? Ja jestem w UK i bym kupil od was kilka gier ale nie moge, a lubie wasz sklep bo jest duzo fajnych i wyjatkowych rzeczy w sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak profesjonalizmu...

Miesiąc temu złożyłem zamówienie na nowe gry, jeszcze w preorderze i trochę "staroci" do uzupełniania kolekcji. Cierpliwie czekam na czas realizacji, przychodzi mejl, że mogę za całość zamówienia zapłacić, płacę, zostaje mi obciążona karta, pozostaje tylko czekać, czekać, czekać.....
Poczekałem tydzień, loguje sie a status mojego zamówienia brzmi: "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta".

Nikt przez tydzień ze mną się nie skontaktował, czy to mejlowo czy to telefonicznie. Zadzowniłem do BOKu i usłyszałem, że "właśnie dzisiaj miał ktoś do mnie zadzwonić, ale uprzedził pan nasz telefon"... Śmieszne tłumaczenie....

Okazuje się, że nie dostanę gry, którą zamówiłem ponad miesiąc temu, gry która była na mojej liście zamówienia jak płaciłem, gry która nadal jest na liście mojego zamówienia, bo... bo jej nie ma.


Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smaczku dodaje jeszcze to, że poinformowano mniee, iż przesyłka w dniu wczorajszym nie mogła zostać wysłana, bo nie ma jeszcze jednej pozycji. W przesyłce gotowej do wysyłki w zeszłym tygodniu nadal są braki.

Dziecinada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem SupCom''a ZE w Platynce. Wszystko fajnie i jeden niesmak w czasie rejestracji. Miałem dodstać 17 wPLN a pisze żę dostałem 2 wPLN. Nie wiem ile miałem przed rejestracją tej gry i nie jestem w stanie sprawdzić czy dostałem te 17 a 2 tylko pisało czy dostałem 2 tak jak widać było. Oto screen:

20080923195620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :

kiedy będzie można zamawiać nową Civilization: Colonization ?
I czy wiadomo moze w jakiej wersji jezykowej wyjdzie (full polska, full angielska czy kinowka? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zostały dziś (24.09.2008) wysłany update do Wiedźmina? Bo przeczytałem że macie braki a ja zamówiłem w pre-orderze.Czy mam się uzbroić w cierpliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:00, CBOOL22 napisał:

czy w sklepie bedzie jeszcze dostępny wiedzmin update

Będzie, jutro. Czekamy na resztę zamówionych sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 19:42, Lukasaz napisał:

Czy zostały dziś (24.09.2008) wysłany update do Wiedźmina? Bo przeczytałem że macie braki
a ja zamówiłem w pre-orderze.Czy mam się uzbroić w cierpliwość?

Pre-ordery zostały wysłane dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 07:26, FPS FPP TPP napisał:

kiedy będzie można zamawiać call of duty 5

W tym tygodniu odpalimy pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 19:56, Kerigun napisał:

Witam. Kupiłem SupCom''a ZE w Platynce. Wszystko fajnie i jeden niesmak w czasie rejestracji.
Miałem dodstać 17 wPLN a pisze żę dostałem 2 wPLN. Nie wiem ile miałem przed rejestracją
tej gry i nie jestem w stanie sprawdzić czy dostałem te 17 a 2 tylko pisało czy dostałem
2 tak jak widać było. Oto screen:

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 08:16, jaceksw napisał:

Smaczku dodaje jeszcze to, że poinformowano mniee, iż przesyłka w dniu wczorajszym nie
mogła zostać wysłana, bo nie ma jeszcze jednej pozycji. W przesyłce gotowej do wysyłki
w zeszłym tygodniu nadal są braki.

Dziecinada...


I co ja Ci mogę odpowiedzieć? Że przepraszam - to jasne. Że przy n zamówieniach w dużym sklepie internetowym zdarzają się wpadki - w każdym sklepie. Że stan fizyczny towaru odbiega od stanu w systemie komputerowym. Że mi przykro - bo sama jako klient innych sklepów miałam takie przypadki.
Mogę tylko Cię przeprosić jeszcze raz.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować