Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Wyprzedaże wydawców ruszają już po świętach.
O Dead Island nic nie wiadomo, ale zaproponuję Techlandowi promo weekendowe w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 10:46, Jedimax napisał:

U mnie również zamówienie doszło, odebrane a status dalej "w realizacji" Nr. Zamówienia:
GN01881137

Heh, poczekaj 2 tyg, zmieni się na zrealizowane :) Schenker nam późno przesyła informacje o odebraniu zamówienia i wpłynięciu płatności, a Ty to zamówienie odebrałeś raptem 2 dni robocze temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 21:03, David741 napisał:

I jak mogę dostać W1 ?? ;D jak nie to wybiorę inną grę która podali w ofercie :D

Dostaniesz W1, jak się poczta sprawi, to może do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 21:15, akne napisał:

Dostaniesz W1, jak się poczta sprawi, to może do piątku :)

Wielkie dzięki, nowe części EK W2 też do piątku??
Jeszce raz dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 21:12, akne napisał:

Czekamy na więcej informacji od wydawców. Jak tylko się pojawią, uruchomimy pre-ordery
na gry na Vitę.

Dziękuję za szybką odpowiedz :)

Jeszcze jedno pytanie: Czy możecie też napisać na stronie produktu co się znajduje w pudełku z grą (szczegółowe dane na temat zawartości). Chcemy wiedzieć czy w pudełku będzie jakaś gra oraz karta pamięci do robienia zapisów gry. U Japończyków w pudełku były dwie gry + dema ale bez karty pamięci (tą trza było dokupić sobie osobno).

Dzięki za wszelkie informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Aniu. Mam takie pytanko. Zamówiłem u was Dead Island na Xboxa 360 wersję GORE z bonusem. Gra dzisiaj doszła, ale bez żadnego bonusu. Pamiętam, że kiedyś tym bonusem był soundtrack z gry, ale z tego co widzę informacji o nim nie ma już w karcie produktu w sklepie, mimo że ciągle wyświetla się w nazwie "+BONUS". Mam rozumieć, że nie załapałem się już na żaden bonus, tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawcy nas zwykle nie rozpieszczają szczegółowością zawartości opakowania, często sami nie wiedzą :)
Ale będziemy się dopytywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze przeoczenie. Promocja wygasła, ale nie usunęliśmy słowa "bonus" z nazwy produktu.
Są dwa wyjścia: napisz do DOK, żeby dosłali ci soundtrack pocztą (bo jeszcze mamy trochę płytek), albo (jeśli złożysz jakieś zamówienie do końca grudnia) mogę Ci go dodać do zamówienia (z wyjątkiem pre-orderów, tylko towar na bieżąco dostępny) gratis.
Będą wyprzedaże od 27.12.2011, może coś wypatrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę w takim razie do DOK-u, bo w najbliższym czasie nie planuje żadnych zakupów, mam już praktycznie wszystko co chciałem. :) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam z DOK Twój mail. W przyszłym tygodniu sprowadzę do biura płytkę i osobiście zaadresuję kopertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 17:43, MCMLXXXVII napisał:

Witam, jest jakaś szansa, że kody online do kart pre-paid na PSN Store pojawią się w
waszym sklepie?

Skończyły się w magazynie Sony, nowa dostawa pewnie najwcześniej w drugiej połowie stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 21:59, akne napisał:

Kochani!

Spokojnych Świąt, powalających gier bez bugów i w rozsądnej cenie, nowych wyzwań etc.


I nawzajem. Byś w te święta odpoczęła, jak potrafisz, by później z nowymi siłami walczyła z kastą złych, niedobrych, opóźniających premiery i doprowadzających ( czasami ) cię do szału wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 21:59, akne napisał:

Spokojnych Świąt, powalających gier bez bugów i w rozsądnej cenie, nowych wyzwań etc.

I wzajemnie, wesołych świąt, a choineczka absolutnie genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 21:59, akne napisał:

Spokojnych Świąt, powalających gier bez bugów i w rozsądnej cenie, nowych wyzwań etc.


Tobie również zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt :)
Spokoju i odpoczynku, no i fajnych prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować