Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

19 i 20.01.2012 przebywam na urlopie, jutro jeszcze Chowaniec odpisze na post odnośnie gier na Vitę, na pozostałe pytania odpowiem między sobotą a poniedziałkiem.
Proszę nie spamować z życzeniami miłego urlopu ;) tylko po cichu życzyć, żeby mi jutro PKP nie padło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 09:33, kmalcherek napisał:

Witam!
Kiedy w ofercie sklepu pojawią się premierowe gry na Vitę (w szczególności Uncharted)?


Kilka gier już jest:
http://www.gram.pl/sklep/psp/fifa-football-vita
http://www.gram.pl/sklep/psp/ultimate-marvel-vs-capcom-3-vita
http://www.gram.pl/sklep/psp/virtua-tennis-4-world-tour-edition-vita
To kiedy w naszej ofercie pojawią się następne tytuły zależy od wydawców, my ich męczymy.
O Uncharted jeszcze nic konkretnego nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep będzie oferował sprzedaż gry Street Fighter X Tekken w wersji na PC? Czy wiadomo coś na temat ewentualnego polskiego dystrybutora tego tytułu, a zarazem dostępnych wersjach językowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wysyłałem podziękowanie do DOKu, ale i Akne się należy! :)

Dziś odebrałem moją reklamację kolekcjonerki Wiedźmina. Praktycznie wszystkie elementy, które zgłosiłem otrzymałem ponownie. Zabrakło jedynie artbooka, w zamian którego wybrałem Two Worlds II.

Ale to nie wszystko! :o

Dodatkowo w paczce były: głowa (której pomimo lekkich obić nie zgłaszałem), wytłoczka (której też nie zgłaszałem) i medalion :)

Jestem bardzo zadowolony :). Podziękowania dla gram.pl i CDprojektu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 22:53, artur_nogaj napisał:

Już wysyłałem podziękowanie do DOKu, ale i Akne się należy! :)

Dziś odebrałem moją reklamację kolekcjonerki Wiedźmina. Praktycznie wszystkie elementy,
które zgłosiłem otrzymałem ponownie. Zabrakło jedynie artbooka, w zamian którego wybrałem
Two Worlds II.

Ale to nie wszystko! :o

Dodatkowo w paczce były: głowa (której pomimo lekkich obić nie zgłaszałem), wytłoczka
(której też nie zgłaszałem) i medalion :)


hehe jednak też popiersie zgłaszałem, już zapomniałem przez ten czas co mu dolegało ;).

W każdym razie duże brawa i jeszcze raz dziękuje :). Teraz czekam na paczkę od was z królem Arturem, który jak zwykle ma obsuwę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 08:58, damimav napisał:

I jeszcze jedno pytanie: Czy będziecie mieli w sprzedaży karty do PS Vita ?

Jeśli chodzi o karty pamięci, to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 10:12, JaroPL napisał:

> I jeszcze jedno pytanie: Czy będziecie mieli w sprzedaży karty do PS Vita ?
Jeśli chodzi o karty pamięci, to jak najbardziej.


SUPER :) PS Vite już zamówiłem u was, ale nadal czekam na informację co będzie się znajdowało w pudełku... czy to będzie tylko konsola czy będą jakieś dodatki jak karta pamięci lub jakieś dema lub pełna gra ??

I oczywiście czekam na inne gry w ofercie bo sportowe mnie całkowicie nie interesują :/ no może oprócz golfa na którego czekam :)

A i jeszcze jedno :) Powinniście zrobić osobną zakładkę w sklepie dla PS Vita bo umieszczanie tego w PSP troszkę utrudnia wyszukiwanie ofert :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W całości popieram przedmówcę. Najchętniej kupiłbym Vitę u Was, ale na miesiąc przed premierą ilość informacji/asortyment nie powala i nadal wstrzymuję się z zamówieniem. Czekam na gry, akcesoria (będą dostępne folie ochronne, karty pamięci, futerały, jakieś kable, których nie ma w standardzie?) i informacje co jest w podstawowym pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 20:07, SuavekS napisał:

Czy sklep będzie oferował sprzedaż gry Street Fighter X Tekken w wersji na PC? Czy wiadomo
coś na temat ewentualnego polskiego dystrybutora tego tytułu, a zarazem dostępnych wersjach
językowych?

Podobno w drugim kwartale 2012 Cenega to wyda, więcej informacji brak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 18:23, Zax1982 napisał:

Aniu nie wiesz może, czy EA Polska planuje wydać Dragon Age 2 na PC w edycji EA Classics
? a jeśli tak to kiedy ? Z góry dziękuje za pomoc :)

http://www.gram.pl/sklep/pc/dragon-age-II-2
http://www.gram.pl/sklep/pc/dragon-age-ii-classic
To pierwsze dostępne tylko do wyczerpania zapasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy kolejnego zadowolonego klienta :)
A obsuwa Króla Artura 2 to po stronie wydawcy, ale jak głosi stare przysłowie - "Doskonałość potrzebuje czasu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 11:36, damimav napisał:

SUPER :) PS Vite już zamówiłem u was, ale nadal czekam na informację co będzie się znajdowało
w pudełku... czy to będzie tylko konsola czy będą jakieś dodatki jak karta pamięci lub
jakieś dema lub pełna gra ??


Co do finalnej zawartości opakowania to niestety nie dowiemy się dopóki SONY Polska nie określi się ściśle w tej sprawie. A standardowo takie info wychodzi od nich kilka dni przed premierą. Kategoria PSV na pewno pojawi się w przyszłości tylko musimy najpierw dać szansę rozwinąć się jej trochę bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 16:48, L33T napisał:

Akne, czy mam się martwić o zamówione Final Fantasy XIII-2 Crystal Edition ? :)

My z Cenegi mmay zagawarantowane otrzymanie ilości = x, Ty się załapałeś, więc na razie spoko.
Nie spoko będzie, jeśli Cenega nam ilość obetnie, ale na to nic nie wskazuje obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 21:20, GringoG3 napisał:

Cześć Aniu. Wiadomo może kiedy ruszy pre-order na Risen 2 (premiera już nie dług 27.04)
i nowego Tomb Raider?? I jeszcze EK Diablo 3.

1 i 2 - Cenega milczy na ten temat, możemy odpalić pre-order w ciemno, ale po co? :)
Diablo 3 EK - CD Projekt wciąż nie ma info z Blizz - i jak wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie możliwość zamówienia w preorderze Wiedźmina darkmode wraz z konsolą XBOX 360? mam zamówić teraz samą grę póki jest i potem dopłacić za konsolę, czy pojawi się oddzielna opcja?
Planujecie jakąś promocję dla tych co wcześniej zakupili EK wiedźmina 2? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować