Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2008 o 07:03, Forgotten napisał:

W sklepie cenegi edycja kolekcjonerska King''s Bounty: Legenda jest już dostępna, a na
gramie ciągle ten pre order:P! Kiedy będzie można potwierdzić zamówienie i kiedy wyślecie
paczke?

Gra ma premierę 23.10.2008 i nie mamy żadnych informacji o jej przyspieszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 01:59, Karharot napisał:

Czy będzie u Was dostępna gra Civilization IV: Colonization?

Pre-order odpalimy wkrótce, gra ma premierę 7.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:06, Piotrbov napisał:

No może teraz o coś ja się zapytam. Dostałem dzisiaj e-maila, że zmienione zostało miejsce
odbioru osobistego przesyłki pre-orderowej na Metro Centrum. Wiem, że teraz to tylko
się tam składa, lecz w pomocy sklepu gram.pl w dziale Metody dostawy jest napisane: "Wszystkie
złożone już zamówienia, w których jak forma dostawy został wybrany "odbiór osobisty na
ulicy Jagiellońskiej" będzie można jeszcze odebrać z naszego biura na ulicy Jagiellońskiej."
A więc, czemu, po raz kolejny są zmieniane postanowienia co do odbiorów osobistych?


Przecież bywasz często w sklepie w metrze, to co marudzisz? ;)

Wszystkie zamówienia "nie pre-orderowe" z wybranym odbiorem na Jagiellońskiej są tu wciąż do odbioru (i to miałam na myśli pisząc w/w informację - chodziło o zamówienia gotowe do realizacji).
Postanowiliśmy zrezygnować z tego punktu odbioru także dlatego, że było sporo przypadków, kiedy klient udawał się do punktu w metrze, a miał wybraną Jagiellońską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 00:46, KŁEJK napisał:

Chciałbym poznać odpowiedź na jedno bardzo proste pytanie. Czy i kiedy w gramowym sklepie
pojawią się jakieś nowe produkty w dziale "Sprzęt" oraz "Inne" z naciskiem na "Inne".
Oczekuję nowych produktów gdyż wydaje mi się że te które tam teraz się znajdują są już
nieco ... słabe ? Kosztują całkiem sporo a i wartość zbyt wielka nie jest ( smycz za
20 zł o_O WTF ? ). Naprawdę przydałby się jakiś nowy rzut gadżetów - ale takich ... no
wiecie ... normalnych. Nie jakieś figurki czy plakaty ...


Nic konkretnego Ci nie mogę odpowiedzieć. Pewnie jakieś nowe gadżety będą, ale nie na zasadzie "duży rzut nowości", ale raczej pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 18:27, mowis123 napisał:

Kiedy będzie można kupić The Elder Scrolls: Oblivion z serii $UPER SELLER

Najpóźniej w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 14:57, akne napisał:

Przecież bywasz często w sklepie w metrze, to co marudzisz? ;)


O wypraszam sobie, byłem tylko 2 razy. Raz na otwarcie i raz czekając na rozmowę kwalifikacyjną na dodatkowy anglik. Metro gram.pl mi nie jest w ogóle po drodze.
A propos tego. Skąd wiesz, że w ogóle byłem?

Dnia 01.10.2008 o 14:57, akne napisał:

Wszystkie zamówienia "nie pre-orderowe" z wybranym odbiorem na Jagiellońskiej są tu wciąż
do odbioru (i to miałam na myśli pisząc w/w informację - chodziło o zamówienia gotowe
do realizacji).
Postanowiliśmy zrezygnować z tego punktu odbioru także dlatego, że było sporo przypadków,
kiedy klient udawał się do punktu w metrze, a miał wybraną Jagiellońską.


A oki, no to myślałem, że jeszcze coś wywalczę a tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 16:39, Piotrbov napisał:

A propos tego. Skąd wiesz, że w ogóle byłem?

Przedstawiałeś mi się z nicka, no chyba, że się ktoś pod Ciebie podszył ;)

Dnia 01.10.2008 o 16:39, Piotrbov napisał:

A oki, no to myślałem, że jeszcze coś wywalczę a tu lipa.

Po kolejnym przypadku, kiedy klient zamiast na Jagiellońską, zgłosił się po odbiór Wiedźmin Update do metra, sądzę, że decyzja była słuszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 15:00, The GaM3R napisał:

Mam pytanie jeżeli kupie preorder PES-a 2009 to na 100% dostane koszulke ??

Tak, tylko nie zwlekaj do ostatniej chwili. Koszulek jest bardzo dużo, ale jeśli pół Polski się rzuci, to się skończą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 17:00, akne napisał:

Przedstawiałeś mi się z nicka, no chyba, że się ktoś pod Ciebie podszył ;)


Teee, a kiedy ja w ogóle z tobą rozmawiałem, bo cosik sobie nie przypominam więc, albo mam słaba pamięć, albo te twoje zdjęcie w newsletterze gramu jest fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:40, Baluk25 napisał:

Ej Akne, wiesz może czy będą w sklepie gram.pl koszulki gram.pl i inne takie bajery?

Na razie nie będzie koszulek, z "bajerów" gramowych są tylko smycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 17:02, Piotrbov napisał:

> Przedstawiałeś mi się z nicka, no chyba, że się ktoś pod Ciebie podszył ;)

Teee, a kiedy ja w ogóle z tobą rozmawiałem, bo cosik sobie nie przypominam więc, albo
mam słaba pamięć, albo te twoje zdjęcie w newsletterze gramu jest fałszywe.


Zdjęcie w newsletterze jest prawdziwe, ale la donna e mobile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy powiadomicie na głównej stronie gram.pl o tym, jak będzie wznowienie gry Star Wars: Knights of the Old Republic (i czy wiecie, kiedy będzie? bo podobno na listopad) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:03, watti napisał:

Ile maksymalnie może iść paczka,np. jak w sobote zamówiłem to kiedy wyślą i kiedy przyjdzie
?

Jeśli złożyłeś zamówienie w sobotę na produkty dostępne i wybrałeś przesyłkę za pobraniem, to paczka została wysłana w poniedziałek. Paczka priorytetowa dochodzi w ciągu 1-3 dni roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:22, Kalejdoskop86 napisał:

Czy powiadomicie na głównej stronie gram.pl o tym, jak będzie wznowienie gry Star Wars:
Knights of the Old Republic (i czy wiecie, kiedy będzie? bo podobno na listopad) ?

W niusach na gram.pl powiadamiamy o starcie pre-orderów. Zaglądaj też do newslettera, który wysyłamy co piątek - tam są umieszczane nowe pre-ordery i nowe produkty w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:44, GringoG3 napisał:

Kiedy pre-order Gothic 3 Zapomniani Bogowie. ??? Będzie EK ?

Zapytaj o tę premierę konsula z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy mi na informacji dotyczącej dodatku do WoW,a - Wrath of the Lich King.
Czy możliwe jest takie zorganizowanie przesylki, by otrzymać pre-order PRZED uruchomieniem dodatku na serwerach ? Przy starcie BC, zaraz po (minuta?) restarcie serwera można bylo zauwazyć wiele osob bedacych juz w Outland, lub zakladajacych blood elfy >.< Jednak wiekszosc graczy czekała na dzien nastepny, nastepnie otwarcie sklepów itd.
W tych warunkach gracze z Pre-order''em byli nawet "do tyłu" ;_;

18go wrzesnia nastepila premiera Warhammer''a. Gracze, którzy zamówili pre-order otrzymali swoje "head-start" klucze 16.09, a Ci co zamówili ed. kolekcjonerska nawet 14go Niedziela.
Ja byłbym usatysfakcjonowany poprostu możliwościa gry od punktu jej premiery .. północ ^_^

Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować