Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2012 o 12:16, Skomik napisał:

Czy sprzedaż Pakietu dodatków do Mafii 2 będzie wznowiona? Parę miesięcy temu jestem
pewny, że ten pack był dostępny do kupienia, a teraz zniknął. (albo chociaz wersja deluxe
mafii 2) Z góry dzięki za odpowiedź.

Nie przewidujemy wznowienia dostępności tego produktu, cieszył się niestety niewielkim zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się o to pytałem ale czy musimy zamawiać kartę pamięci do Vity do będzie jakaś w pudełku ?

Pytam bo bez karty nie będzie można robić zapisów gier :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów ;)

Złożyłem zamówienie na "Konsola PlayStation VITA", dwie gry "Uncharted: Złota Otchłań" i "Dungeon Hunter: Alliance", oraz "Karta Pamięci PS VITA 4GB". Jest szansa że zamówione pozycje będą w jednej paczce z jedną opłatą za przesyłkę ? A nie za cztery pozycje :/ Bo to troszkę bez sensu aby płacić cztery razy za przesyłkę :/

Drugie pytanie, możecie tak podliczyć moje zamówienia za cztery pozycje aby było możliwe zapłacenie ich w dwóch ratach, np. zrobić z czterech zamówionych pozycji dwie z tym że rozłożyć płatności na nie większe jak 900zł resztę dodać do drugiej płatności. Chodzi mi o to ze mam limit płacenia przelewem z mojego banku :/

Więc na przykład:
Vita + karta = 900zł
dwie gry = reszta należności

Najlepiej zrobić nowe zamówienie na dwie takie pozycje z odpowiednimi płatnościami :)

Zamawiam u was od lat ale nigdy na takie kwot :) Jeśli to możliwe to będę wdzięczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 09:44, damimav napisał:

Złożyłem zamówienie na "Konsola PlayStation VITA", dwie gry "Uncharted: Złota Otchłań"
i "Dungeon Hunter: Alliance", oraz "Karta Pamięci PS VITA 4GB". Jest szansa że zamówione
pozycje będą w jednej paczce z jedną opłatą za przesyłkę ? A nie za cztery pozycje :/
Bo to troszkę bez sensu aby płacić cztery razy za przesyłkę :/


Złożyłeś cztery odrębne zamówienia, do każdego jest doliczony koszt wysyłki.
Musiałbyś napisać do DOK, żeby Ci te zamówienia połączyli w jedno.
Nasz system nie jest na tyle inteligentny (i o ile mi wiadomo, to żaden system polskiego sklepu internetowego taki nie jest), żeby stwierdzić automatycznie, że są cztery zamówienia pod ten sam adres i połączyć je w jedno z jedną opłatą za wysyłkę.

Dnia 11.02.2012 o 09:44, damimav napisał:

Drugie pytanie, możecie tak podliczyć moje zamówienia za cztery pozycje aby było możliwe
zapłacenie ich w dwóch ratach, np. zrobić z czterech zamówionych pozycji dwie z tym że
rozłożyć płatności na nie większe jak 900zł resztę dodać do drugiej płatności. Chodzi
mi o to ze mam limit płacenia przelewem z mojego banku :/


W ratach przyjmujemy płatność tylko przez Żagiel:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=40
Ale to się wiąże z większymi kosztami transakcji dla Ciebie i min. 6 ratami.

Jeśli Twój "limit płacenia przelewem" oznacza, że masz wystarczające środki na koncie, ale kwota jednorazowego przelewu równa się X, a X jest mniejsze od wartości tych czterech zamówień (Y), to napisz do DOK, żeby Ci połączyli te cztery zamówienia w jedno i zmienili formę płatności na przelew "ręczny" - bo w przypadku szybkich przelewów system PayU wymaga dokonania jednego przelewu na dokładnie taką kwotę, jaka widnieje w zamówieniu (Y). A w przypadku przelewów "ręcznych", jeśli wejdzie do nas jeden przelew na kwotę mniejszą od Y, a potem drugi, i wartość obu będzie się równać "Y", to zamówienie pójdzie do realizacji w następnym dniu roboczym po otrzymaniu drugiego przelewu.

W razie pytań pisz :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 07:48, damimav napisał:

Już się o to pytałem ale czy musimy zamawiać kartę pamięci do Vity do będzie jakaś w
pudełku ?

Pytam bo bez karty nie będzie można robić zapisów gier :/


Kolega Jarek, co się u nas zajmuje sprzętem konsolowym, odpowie Ci w poniedziałek.
Wydaje mi się, że w zestawie z Vitą karty pamięci nie ma, ale Jarek dopyta się w Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra, przełom nastąpił i ze śpiewem na ustach mogę się udać do biura w poniedziałek.
Widocznie dobrze mi życzyliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 19:08, akne napisał:

Hurra, przełom nastąpił i ze śpiewem na ustach mogę się udać do biura w poniedziałek.
Widocznie dobrze mi życzyliście ;)

To połączona dobra karma Gramowiczów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 19:05, akne napisał:

W ratach przyjmujemy płatność tylko przez Żagiel:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=40
Ale to się wiąże z większymi kosztami transakcji dla Ciebie i min. 6 ratami.


Nie chcę płacić w ratach :/ najwyżej jak się nie da to zrobię normalny przelew z banku :D za PS Vite.

PS. Karty w pudełku nie ma :( wiec zamówiłem u was na poczatek 4GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Buziak w czółko dla wszystkich uzależnionych od smartfonów ;)" cyt. z gramsajt''a Akne.

Spoko i Ty też Aniu, pokochałaś smatfony to pojawienie się mobilnej wersji gram.pl by było dobrą wiadomością również dla Ciebie.
Jest taka szansa że kiedyś pojawi się www.m.gram.pl ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 20:16, damimav napisał:

Nie chcę płacić w ratach :/ najwyżej jak się nie da to zrobię normalny przelew z banku
:D za PS Vite.

PS. Karty w pudełku nie ma :( wiec zamówiłem u was na poczatek 4GB

Fakt, Krzysiek zrobił unboxing i faktycznie karty nie ma:
http://www.gram.pl/news_8AnkJOe7_Juz_mamy_Playstation_Vita_szybki_rzut_oka_na_konsole_prezentacja_urzadzenia_i_systemu_unboxing.html
Dżizas, ale ona jezd wielka :)

Pamiętaj, żeby do DOK napisać z prośbą o połączenie tych czterech zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2012 o 20:47, GringoG3 napisał:

Jest taka szansa że kiedyś pojawi się www.m.gram.pl ????

Mamy w planach :)
Będę lobbować intensywniej, bo faktycznie na smartfonie gram nieporęczny jest. Mam małe palce, ale i tak "klikam" zwykle nie w to, co trzeba, bo za dużo naćkane tych linków w menu itp., a nie lubię nadmiernie powiększać widoku, nie mam -10 dioptri ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 07:16, akne napisał:

Dżizas, ale ona jezd wielka :)

Pamiętaj, żeby do DOK napisać z prośbą o połączenie tych czterech zamówień.


Konsola większa od PSP to fakt ale to chyba lepiej ;)

aaaaa dam se spokój z tym DOK''iem, zapłacę za cztery zamówienia i tyle (zapłacę za każde osobno)

Dzięki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie: jakie będą ceny 3G w Polsce bo zastanawiam się nad zmianą zamówienia na wersję z 3G ;)
W sieci Play nie powinno być drogo... chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak działają bon promocyjne ? Mam jeden o wartości 50 zł, ale mi go nie uwzględnia przy zamówieniu. Wpisuje kod, odświerzam stronę ale kwota do apłaty zostaje ta sama. Miałem nadzieję że przy podsumowaniu zamówienia bon zostaje uwzględniony lecz też nie ulega to zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, to znów ja z problemem ze sklepem ; )

3 lutego złożyłem zamówienie składające się z gier będoących w promocji, czyli 1 gra TopSeller + Extra Klasyka z odbiorem osobistym. Do dziś nie mam informacji o zamówieniu, SMS żaden nie przyszedł, widnieje tylko status "w trakcie wysyłki/w realizacji". Promocja zaraz się kończy i szkoda byłoby stracić taką okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Znalazłem literówki w towarach w sklepie:
http://www.gram.pl/sk4_8QfiJ,63_Uncharted_3_Oszustwo_Drakea_PL_ANG.html Drakea zamiast Drake''a
http://www.gram.pl/sk4_8AfeGem2_Uncharted_2_Among_Thieves_PL_Uncharted_Drakes_Fortune_Platinum.html Brak dwukropka po Uncharted 2, Drakes zamiast Drake''s i brak dwukropka przed Drake''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować