Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Szanowna Pani Aniu, czy jest szansa na dostawę Dead Space z promocji EA Classic? Widzę, że nakłady zeszły bardzo szybko i nie zdołałem zarezerowować sobie swojej kopii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 18:37, akne napisał:

Promocję przedłużyliśmy do 22.02.2012:
http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6grj8
Czyżby gdzieś jeszcze kursowały banerki z datą 15.02.2012?


Jestem trochę w kropce - na stronie do której Pani linkuje wyraźnie stoi (na żółtym polu), że promocja dotyczy zamówień składanych do 15.02. Podobnie w regulaminie, do którego na tę okoliczność wyjątkowo zajrzałem :P W tym samym regulaminie jest też, że "promocja trwa do 22.02" - podejrzewałem tu jakieś względy prawne które tak każą sformułować czas trwania i oddzielić od terminu składania zamówień. Spróbowałem nawet złożyć zamówienie i w trakcie tego procesu nie wyświetla się lista tytułów eXtra Klasyki (dotarłem do strony z akceptacją) - przebiega jak normalne zamówienie "niepromocyjne".

Sądziłem zatem, że promocja jest dalej reklamowana przez pomyłkę, ale Pani stwierdzenie o jej przedłużeniu nieco mnie zdziwiło. Mogłaby Pani ustosunkować się wiec do powyższego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 22:15, Reddi napisał:

Jestem trochę w kropce - na stronie do której Pani linkuje wyraźnie stoi (na żółtym polu),
że promocja dotyczy zamówień składanych do 15.02. Podobnie w regulaminie, do którego
na tę okoliczność wyjątkowo zajrzałem :P W tym samym regulaminie jest też, że "promocja
trwa do 22.02" - podejrzewałem tu jakieś względy prawne które tak każą sformułować czas
trwania i oddzielić od terminu składania zamówień. Spróbowałem nawet złożyć zamówienie
i w trakcie tego procesu nie wyświetla się lista tytułów eXtra Klasyki (dotarłem do strony
z akceptacją) - przebiega jak normalne zamówienie "niepromocyjne".

Sądziłem zatem, że promocja jest dalej reklamowana przez pomyłkę, ale Pani stwierdzenie
o jej przedłużeniu nieco mnie zdziwiło. Mogłaby Pani ustosunkować się wiec do powyższego?
:)


Moja wina - przeoczyłam poprawienie daty z 15.02 na 22.02 w żółtym polu i w mechanizmie dodawania gier za 1 zł.
Bardzo przepraszam, natłok spraw. Niespodziewanie dostaliśmy zgodę na przedłużenie promocji.
Proszę sprawdzić teraz - już można dodawać gry za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 19:42, wojcio102 napisał:

Szanowna Pani Aniu, czy jest szansa na dostawę Dead Space z promocji EA Classic? Widzę,
że nakłady zeszły bardzo szybko i nie zdołałem zarezerowować sobie swojej kopii :/

W pon/wt jeszcze kilkanaście sztuk dojedzie i to wszystko, jesli chodzi o ten tytuł, więcej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 21:17, akne napisał:

Moja wina - przeoczyłam poprawienie daty z 15.02 na 22.02 w żółtym polu i w mechanizmie
dodawania gier za 1 zł.
Bardzo przepraszam, natłok spraw. Niespodziewanie dostaliśmy zgodę na przedłużenie promocji.
Proszę sprawdzić teraz - już można dodawać gry za 1 zł.


Wiele w sklepie gram.pl nigdy nie kupowałem ale muszę powiedzieć, że teraz jestem przyjemnie zaskoczony. Dziękuję bardzo za reakcję i świetne gry w nieprzyzwoicie niskiej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Command & Conquer 4: Tyberyjski Zmierzch-jest możliwość że ja kupie a wy mi sam cd-key na meila wyślecie płyte wazmę od kolegi taniej szybciej i wygodniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 11:21, Carter napisał:

Command & Conquer 4: Tyberyjski Zmierzch-jest możliwość że ja kupie a wy mi sam cd-key
na meila wyślecie płyte wazmę od kolegi taniej szybciej i wygodniej?

Niestety nie. Niektóre produkty oferujemy w postacji kluczy ( http://www.gram.pl/sklep/pc/zdrapki-i-kody-online), ale tego nie. Długo by tłumaczyć, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, dostałem przed chwilą email z potwierdzeniem wysyłki "Kingdoms of Amalur: Reckoning" (WG00131281)

Ja już dostałem tą grę... dlaczego wysyłacie drugi raz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 08:50, damimav napisał:

Byłem dziś w media markecie i mają już PS Vite w sprzedaży ?!? To jak z tym embargiem
??? Czy wy też już dostaliście konsole na wysyłki ???

Nie ma embarga, widocznie MM dostał wcześniej towar. My spodziewamy się dostawy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 11:19, damimav napisał:

Dziwna sprawa, dostałem przed chwilą email z potwierdzeniem wysyłki "Kingdoms of Amalur:
Reckoning" (WG00131281)

Ja już dostałem tą grę... dlaczego wysyłacie drugi raz ???

Mieliśmy problem z systemem mailingowym - przez kilka dni nie wysyłały się automatyczne maile o wysłaniu zamówienia, prośbie o potwierdzenie itp., a dziś po rozwiązaniu problemu poszły hurtem wszystkie zaległe.
Przepraszamy za ten chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy jest szansa na egzemplarze The Saboteur z tej promocji EA, o promocji dowiedziałem się za późno i niestety nic załapałem się na większość gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na dodatkowe punkty odbioru osobistego w Warszawie? W starych dobrych czasach paczkę można było odebrać w każdym salonie Sferis, a teraz do najbliższego punktu mam 1,5h w obie strony i to zakładając mało stania na światłach i brak kolejki w sklepie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 20:45, akne napisał:

Wysłałam właśnie zapytanie do osoby koordynującej punkty odbioru osobistego, dlaczego
nie dostałeś Red Bulla.


Hej, wybacz że tak długo ale miałem egzaminy i nie miałem czasu zajrzeć, wyjaśniło się coś? :)

Tak z czystej ciekawości pytam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko zamówiłem Mass Effect 3 jeszcze we wrześniu a przy zamówieniu niema nic o litografii czy mam powody do zmartwienia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko, wyprzedaliście już cały zapas EK Saints Row The Third? Ostatnio patrzyłem to było dużo egzemplarzy a dzisiaj już nie ma :P
DO kiedy będzie ważna obniżka Saints Row The Third Edycja standardowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować