Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

A co sklep ma do wydawania gier? Gram.pl nie jest dystrybutorem gier firmy Electronic Arts i to nie sklep gram.pl decyduje o ilości dostępnej edycji kolekcjonerskiej czy zwykłej gry tylko dystrybutor.

Teraz to żeś dał sklep winny temu że dystrybutor zmniejszył nakład edycji kolekcjonerskiej... Bez Komentarza...

Poza tym jeśli nie zakończysz, wycieczek osobistych to pożegnamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 01:01, TTTr96 napisał:

@akne
Liczę, że nie wylecisz z pracy. Osoby która tak rzetelnie wykonuje swoje obowiązki ze
świecą szukać, a to że sytuacja wymaga powiedzenia czegoś więcej, powinna być chyba zrozumiała
dla zarządu i innych "ważniejszych" osób od Ciebie


No jak ona wyleci z pracy to ja pier***** gram.pl i przerzucę się na muva całkowicie.
Akne nie raz udowodniła, że można się do niej zgłosić z każdym problemem związanym z np. wysyłką lub informacją i liczyć na spokojną, całkiem szybką i dobrą odpowiedź. Często się do niej zgłaszałem z różnymi sprawami i zawsze mi pomogła dzięki czemu nie musiałem sobie zaprzątać głowy pisaniem do Pomocy Tehcnicznej czy innymi duperelami. W razie jakiś problemów proponuje rekompensatę (ile ja już razy dostałem cos w zamian) a pewnie gdyby olewała swojarobotę to by olała i klientów.

Wiec dajcie spokój ludzie, nie jedźcie tak po Akne i gram.pl za problemy z EK, to EA POLSKA zawaliło sprawę, mają nas w du*** co niejeden raz już udowodnili (przykłady? Brak wyborów języków do ME2- patch zapowiedziany jeszcze nie wyszedł, problemy z DLC, teraz EK, myślicie, że to początek? HAHA poczekajcie, te marne EK to pestka) więc powinniście się wziąć i im fora zaśmiecać, chociaż lepiej obwiniać tych mniej winnych. Typowe, zazwyczaj czepia się słabszego bo silniejszy może spuscić wpiernicz, tak jest i tym razem. Nie wina gramu, że EA zawaliło sprawę.
Życzę ani i gram.pl dużo wytrwałości do takich klientów oraz firm które robią was w konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycieczki osobiste sobie daruj synku, bo nie jestem twoim znajomym żebyś mi ubliżał, ja nie bronię sklepu tylko piszę jaka jest sytuacja, nie moja wina iż ktoś kto mieni się dorosłym, nie potrafi zrozumieć prostych zdań kierowanych do niego.

Co do gwarantowanego towaru, to gwarantuje go producent, dystrybutor, żaden szanujący się sklep ani sprzedawca, nie wystawi tak jak ty towaru którego nie posiada, i co do którego nie ma pewności iż będzie go posiadał. Niewywiązanie się z podjętych działń, leżało po stronie dystrybutora , a nie sklepu. Widocznie nie wszyscy potrafią zrozumieć proste sformułowania, i uważają się za mądrzejszych od innych plując jadem, i wymyślając Niedorzeczne insynuacje.

Z mojej stronyy EOT bo widzę żę jakakolwiek próba konwersacji z tobą nie ma najmniejszego sensu.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Widzisz gwarantowane, czyli jakaś umowa została zawarta na egzemplarze to
znaczy, że obydwie strony nie dopatrzyły sprawy.


Zadam pytanie dokładniej. Jaki wpływ miał sklep na to niedopatrzenie? Dystrybutor nie wywiązał się ze swojego zobowiązania(!!!). Czy sklep działał w dobrej wierze, zakładając spełnienie zobowiązania przez dystrybutora? (Jak dla mnie tak właśnie było)
Czy też działał w złej wierze i wiedział już od dawna, że zamówienia nie zostaną wysłane? Jeśli założysz drugą opcje, to odpowiedz mi: po co? Nie pobierali opłat przy składaniu zamówienia. Jaki mają z tego zysk?

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Wkurza mnie takie mądrowanie się i bronienie "bo mi nie anulowali to mam sprawę w d....
a jak komuś nie pasuje to niech wypieprza" tak to jest własnie podejście polaka, co mnie
inni interesują nie mój problem więc się odzywać nie będę, albo jeszcze tym co narzekają
dopieprzę!
Gardzę!


Bronimy, bo żeś się uczepił na siłę. Nikt Cię nie gnębi/tłamsi z powodu skasowania Twojego zamówienia. Odpowiadają na Twoje ''toczenie piany", bo inaczej tego nazwać się nie da.

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Ta cała sprawa tylko mi nie potrzebnie nerwów napsuła i to w większości przez użytkowników
co chcą bronić sklep na każdy możliwy sposób!


patrz wyżej

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

WINA JEST PO OBU STRONACH ALE SKLEP JEST OBARCZONY ZAMÓWIENIAMI NIE DYSTRYBUTOR!


Zamówienia sklepu były oparte na niespełnionej gwarancji dystrybutora. Wina sklepu jest pośrednia. Bezpośrednią winę ponosi dystrybutor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy będzie szansa na dostawę Saint''s Row 3 po przecenionej cenie(59,99zł)? Kolega nacisnął "Dodaj do koszyka" i w tym momencie strona się odświeżyła, a produkt otrzymał status wyczerpanej. Ktoś go wyprzedził o ułamki sekund ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy zamawiając grę Mass Effect 3 (Edycję standardowa z Bonusami) 3 Lutego Również otrzymam Litografie ? i Czy ta litografia jest na Sztywnym materiale czy jest to zwykła kartka A5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Tak jestem chory i uzależniony od komputera ale %%@#$@# ci do tego bo to moja prywatna
sprawa i będę siedział tak długo jak mi się podoba, jestem dorosły i odpowiadam za siebie,
a nie za ileś-tam-latka co się wymądrza przez internet.

Osoba uzależniona nie jest często w stanie odpowiadać za własne czyny ze względu na niską poczytalność, i przykro mi to pisać ale jesteś tego idealnym wręcz przykładem.

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Skoro cięcia są na całym świecie i wszędzie obwiniają sklepy, które nie potrzebnie przyjmowały
zamówienia to nie znaczy, że wina jest tylko po stronie producenta, bo to już samo wyklucza
siebie. No ale po co się z tym godzić skoro lepiej się kłócić.

Sklepy przyjmowały zamówienia w oparciu o dane od dystrybutora który zwyczajnie nie wywiązał się z tego co obiecywał. Rozumiem że sytuacją idealną dla Ciebie będzie jeśli sklep dajmy na to po 200 zamówieniach przestanie przyjmować kolejne ?

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Ślepy czy jaki jesteś?
ile razy mam pisać cholera, że to hipotetyczna sytuacje

Oby bo szczury z Aledrogo które żerują w ten sposób to plaga.

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

I to jest właśnie te wasz wszechobecne wszystko wiem widziałem przeczytałem a oczy mam
w d...

Spokojniej i grzeczniej

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Ooooo będziemy pisać bardziej elokwentnym język bo trzeba debilowi pokazać, że jesteśmy
lepsi...
nie jesteście lepsi, rozumów nie pozjadaliście i brońcie dalej sobie tego sklepu, nie
ma to jak wchodzić bez wazeliny po najdalsze zakamarki.
Już tu siedzę tyle lat i aż nad to się przeżarłem waszym polaczkowaniem! Za każdym razem
news i zero kompletna martwica mózgu na dany temat.

Martwicę owego organu wykazuje na chwilę obecną tylko twoja osoba. Zjawisko "polaczkowania" również jest tylko z twojej strony. Bicie piany i problem z akceptacją faktów to klasyka "polaczkowania".

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Ta cała sprawa tylko mi nie potrzebnie nerwów napsuła i to w większości przez użytkowników
co chcą bronić sklep na każdy możliwy sposób!

Na sklep można psioczyć że drogo i że nie wszystko jest. Ale nigdy nie miałem problemu z obsługą która działa bardzo dobrze.

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

WINA JEST PO OBU STRONACH ALE SKLEP JEST OBARCZONY ZAMÓWIENIAMI NIE DYSTRYBUTOR!

Nie, jeśli dystrybutor wbrew wcześniejszym ustaleniom nie dostarcza towaru to sklep nie jest za to odpowiedzialny. Jego obowiązkiem jest tylko poinformowanie klienta o zaistniałej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i gitara EK zamówiłem na Origin. Jak mielibyście w planie robić pre-order na kolekcjonerkę Diablo 3 to dajcie znać złoże zamówienie jeszcze pierwszego dnia żeby takich numerów nie było,

cYa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 21:49, akne napisał:

/ciach

Cześć Akne!
Przeczytałem Twojego posta i już góry dziękuję za konkretną odpowiedź, ale dla takiego stuprocentowego zapewnienia mam jeszcze jedno ostatnie pytanie o tą kolekcjonerkę.

Co prawda maila nie otrzymałem, ale jak wszedłem na stronkę z moimi zamówieniami otrzymałem komunikat, że mam wybrać grę, bo nakład się wyczerpał itd. (wtedy jeszcze o całej sytuacji nie wiedziałem) i nie wiedząc o co chodzi odświeżyłem zamówienie, komunikat więcej się nie powtórzył.
To jakiś błąd był? Data złożenia mojego zamówienia była we wrześniu poprzedniego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 17:18, skubaczk napisał:

no i gitara EK zamówiłem na Origin. Jak mielibyście w planie robić pre-order na kolekcjonerkę
Diablo 3 to dajcie znać złoże zamówienie jeszcze pierwszego dnia żeby takich numerów
nie było,

cYa


Nie chce siać teorii spiskowych ale właśnie o to chodziło. Warfare Gear jak przyznali nie znalazło się w polskim wydaniu pudełkowym tylko dlatego że chcieli polaków "zachęcić" do dystrybucji cyfrowej. Widząc że niewiele to pomogło dowalili czymś takim. Duże korporacje zrobią wszystko żeby żeby wypromować swoje kanały sprzedaży i zniszczyć sklepy pokroju gram-u. W tedy nie dosyć że więcej kasy dla nich to jeszcze bardziej będą mogli dyktować warunki na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 17:40, Fang napisał:

> no i gitara EK zamówiłem na Origin. Jak mielibyście w planie robić pre-order na
kolekcjonerkę
> Diablo 3 to dajcie znać złoże zamówienie jeszcze pierwszego dnia żeby takich numerów

> nie było,
>
> cYa

Nie chce siać teorii spiskowych ale właśnie o to chodziło. Warfare Gear jak przyznali
nie znalazło się w polskim wydaniu pudełkowym tylko dlatego że chcieli polaków "zachęcić"
do dystrybucji cyfrowej. Widząc że niewiele to pomogło dowalili czymś takim. Duże korporacje
zrobią wszystko żeby żeby wypromować swoje kanały sprzedaży i zniszczyć sklepy pokroju
gram-u. W tedy nie dosyć że więcej kasy dla nich to jeszcze bardziej będą mogli dyktować
warunki na rynku.



Trudno, tym razem im się udało... zresztą EA już wcześniej robiło różne dziwne akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2012 o 17:38, Deturis napisał:

To jakiś błąd był? Data złożenia mojego zamówienia była we wrześniu poprzedniego roku.

To mógł być błąd. Jeśli złożyłeś zamówienie na EK na PC we wrześniu, to Ciebie nie dotyczy anulowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 18:51, Artur_Pawlak napisał:

Kontaktowałem się ale coś długo nie odpowiadają.
PS Coś się dzieje se stroną? Czasami mi jej nie wczytuje.

Są lagi, pracujemy nad tym.\
Dodałam Ci właśnie pkt Bioware do zamówienia na ME3 - rzuć okiem, czy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 19:30, akne napisał:

Dodałam Ci właśnie pkt Bioware do zamówienia na ME3 - rzuć okiem, czy jest ok.

Tak wszystko się zgadza dziękuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 17:18, skubaczk napisał:

no i gitara EK zamówiłem na Origin. Jak mielibyście w planie robić pre-order na kolekcjonerkę
Diablo 3 to dajcie znać złoże zamówienie jeszcze pierwszego dnia żeby takich numerów
nie było,

Nie da się uniknąć takich sytuacji i naprawdę nie mamy na to wpływu, ale faktycznie bardzo wczesne złożenie zamówienia daje dość pewną gwarancję otrzymania towaru.
Pre-ordera na EK Diablo 3 nie odpaliłam, bo nie mam oferty z CDP - cena + gwarantowana ilość.
I niech se wisi na Amazonie albo gdzieś tam, bez wstępnych deklaracji od wydawcy nie zaryzykuję, chociaż na pewno, moim skromnym zdaniem, cena EK D3 będzie na poziomie EK Starcrafta 2: Wings of Liberty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 16:12, Szw3dzik napisał:

Witam czy zamawiając grę Mass Effect 3 (Edycję standardowa z Bonusami) 3 Lutego Również
otrzymam Litografie ? i Czy ta litografia jest na Sztywnym materiale czy jest to zwykła
kartka A5.


Wszyscy, którzy przed premierą zamówią u nas Mass Effect 3, otrzymają litografię.

Ta litografia to wydruk cyfrowy wysokiej jakości artu z Shepardem w formacie A5 z autografem autora (autografem nieodręcznym, tzn. ręcznie żadnej nie podpisywał długopisem, ale "wpisanym" w grafikę), na papierze o gramaturze circa 120 g albo 150 g (dość cienki, nie taki jak pocztówka z poczty, ale wydruk jest perfekcyjny, śliczny, lśniący - mamy je już w biurze, od wczoraj pakujemy w zestawy z komiksami, a potem luzem będziemy pakować w foliowe koszulki, dla tych, którzy się nie załapali na komiks).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 14:39, HanPL napisał:

Dlatego gdzieś mam taką rekompenstatę i zamówiłek EK na Origin.
Wszystkie możliwe bonusy + dlc w dniu premiery.

Daj się dymać przez EA i jeszcze ich wspieraj kupując gry z ich własnego sklepu. Brawa. Jeszcze kilkadziesiąt takich (i kilkadziesiąt tysięcy na świecie) i pracownicy EA mogą świętować. Po prostu brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować