Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

A na Originie gra oczywiście jest dostępna, ale w wersji cyfrowej. I co mam sobie tego PDFa wydrukować? Kpina i tyle. Czuje się oszukany i koniec. Oczywiście, że przeżyję i niestety kupie grę, bo lubię tąhistorię, ale podejście EA jest co najmniej nieprofesjonalne, a i Gram.pl nie wiem czy do końca walczył o swoich klientów.

pozdrawiam


p.s. a origina to nieh sobie wsadzą, już przy BF3 razem z battlelogiem psują mi wystarczająco nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 16:03, wojcio102 napisał:

Aniu, czy będzie szansa na dostawę Saint''s Row 3 po przecenionej cenie(59,99zł)? Kolega
nacisnął "Dodaj do koszyka" i w tym momencie strona się odświeżyła, a produkt otrzymał
status wyczerpanej. Ktoś go wyprzedził o ułamki sekund ;)

Saints Row 3 na PC po 59,90 jest teraz dostępny.
Około 14:00 sklep nam się wywalił i na produktach już wydanych pokazywało status "brak" (nie było synchronizacji stanów z magazynem), ale koło 16:30 wszystko się wyprostowało.
Niech zatem zamawia, już :)
http://www.gram.pl/sk5_8A3eG,C5_Saints_Row_The_Third.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl walczył do końca. (...)
mam zniżkę w aptece pod blokiem na Neopersen Forte na hasło "Mass Effect 3".
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Tak jestem chory i uzależniony od komputera ale %%@#$@# ci do tego bo to moja prywatna
sprawa i będę siedział tak długo jak mi się podoba, jestem dorosły i odpowiadam za siebie,
a nie za ileś-tam-latka co się wymądrza przez internet.

Wycieczki osobiste Cię skreślają.

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Skoro cięcia są na całym świecie i wszędzie obwiniają sklepy,

Tak, sklepy są winne. Czy już pisałem, że jedną z cech ludzi jest szukanie spisków tam, gdzie ich nie ma?

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

które nie potrzebnie przyjmowały zamówienia to nie znaczy, że wina jest tylko po stronie producenta, bo to
już samo wyklucza siebie. No ale po co się z tym godzić skoro lepiej się kłócić.

To przyjmij w końcu do wiadomości, że sklepy działały z tym, co EA im przysłało. W ostatniej chwili zmienili zdanie i jak się okazuje, EK jest więcej na Originie. To EA jest winne (i chciwe, ale to na jedno wychodzi), bo chce przeforsować Origin. A niektóre młotki na to się godzą.

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Ślepy czy jaki jesteś?
ile razy mam pisać cholera, że to hipotetyczna sytuacje

I co z tego? Taka osoba jest sama sobie winna.

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Ooooo będziemy pisać bardziej elokwentnym język bo trzeba debilowi pokazać, że jesteśmy
lepsi...
nie jesteście lepsi, rozumów nie pozjadaliście i brońcie dalej sobie tego sklepu, nie
ma to jak wchodzić bez wazeliny po najdalsze zakamarki.
Już tu siedzę tyle lat i aż nad to się przeżarłem waszym polaczkowaniem! Za każdym razem
news i zero kompletna martwica mózgu na dany temat.

Czekaj, pisałeś, że jesteś dorosły?

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:


Widzisz gwarantowane, gwarantowane czyli jakaś umowa została zawarta na egzemplarze to
znaczy, że obydwie strony nie dopatrzyły sprawy.

Przepraszam, ale niby jak sklep się z umowy nie wywiązał, skoro zmiana ilości egzemplarzy EK została zmniejszona w ostatniej chwili i to bez konsultacji ze sklepem?

Dnia 22.02.2012 o 15:28, Zbulwersowany napisał:

Ta cała sprawa tylko mi nie potrzebnie nerwów napsuła i to w większości przez użytkowników
co chcą bronić sklep na każdy możliwy sposób!
WINA JEST PO OBU STRONACH ALE SKLEP JEST OBARCZONY ZAMÓWIENIAMI NIE DYSTRYBUTOR!

A co ma sklep robić? Wydawca mówi, że będzie tyle a tyle kopii w pre-orderze. Sklep wystawia tyle sztuk ile ma być. Wydawca zmienia postanowienie w ostatniej chwili. Co ma robić sklep i czy sklep jest tu winny? Nie trolluj już tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja cierpliwość do tej nieznośnej branży gier kończy się średnio 6 razy w miesiącu.
Przesuwanie premier (co trzecia premiera zalicza obsuwę, co druga duża), niezgodności w dostawach (co czwarta dostawa to brak towaru albo towar uszkodzony), obcinanie nakładów.
Szlag jasny mnie trafia i nie lubię tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem/cyklistą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 15:46, skodr napisał:

Wiec dajcie spokój ludzie, nie jedźcie tak po Akne i gram.pl za problemy z EK, to EA
POLSKA zawaliło sprawę

I tak i nie. Jeżeli to co piszecie jest prawdą, to obcięcie egzemplarzy dla gramu jest winą EA Polska. Jeżeli obcięto zamówienia wszystkim to winna jest już centrala. A druga opcja jest bardziej prawdopodobna biorąc pod uwagę fakt, że
a) za granicą też anulują zamówienia
b) liczba EK na Origin wzrosła i to całkiem sporo.
A to ludzie na Activision narzekają -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 15:29, sylwasss napisał:

Witaj Akne, właśnie dostałem wiadomość że zakończyliście współpracę z jednym z punktów
odbioru osobistego w Opolu, czy w takim razie kiedyś w niedalekiej przyszłości nawiążecie
współpracę z innym sklepem czy raczej w Opolu już punkt odbioru osobistego nie powstanie?

Wysłałam Twoje pytane do Krzyśka, który zajmuje się siecią punktów odbiorów.
Pewnie znajdzie nowy punkt, bo to duże miasto, ważne, zatem stay tunned.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 15:04, damimav napisał:

Pytanie: Kiedy będą dostępne "Karta PlayStation Network 100zł (kod on-line)" ??

Od miesiąca lub dłużej są problemy z dostępnością tego produktu w Sony, coś tam ciurka do nas co jakiś czas, ale małowato, ale się staramy o więcej permanentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 13:48, damimav napisał:

Konsola PS Vita + reszta z moich zamówień dotarły całe i wszystkie :) Można zmienić status
na ZREALIZOWANE ;)

Spoko, fajnie, cieszę się bardzo z takich postów :)
Ale już dziś nie mam siły na klikanie, statusy się same zmienią w ciągu max 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 11:01, Artur_Pawlak napisał:

Witam.
Czy w grze Dead Space 2 Classic na PC znajduje się kod DLC do Dragon Age 2?

Wątpię, takie "promo" było tylko dla wydania premierowego i wątpię, czy coś się "zaplątało'' w Classic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówił(em) :)
Dostałem w wiadomości e-mail jakieś informace o "Poradniku Premium Komputer Świat". Co to za cudo? Jakiś poradnik do gry czy po prostu czasopismo(swego czasu czytałem KŚ)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 20:17, wojcio102 napisał:

Właśnie zamówił(em) :)
Dostałem w wiadomości e-mail jakieś informace o "Poradniku Premium Komputer Świat". Co
to za cudo? Jakiś poradnik do gry czy po prostu czasopismo(swego czasu czytałem KŚ)?

To jest kod na pobranie poradnika do wybranej gry, z zasobów KŚ online.
Kiedy Twoje zamówienie zmieni status na "zrealizowane", to po kliknęciu na "pobierz kod" w szczegółach zamówienia pod tym "produktem" wyświetli Ci się plik tekstowy z instrukcją, co z tym kodem można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy w Alice: Madness Returns jest załączona pierwsza część gry? Kojarzę, że wydania premierowe zawierały też odświeżoną jedynkę, a nie widzę o tym żadnej wzmianki na stronie sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 20:31, Cierpik182 napisał:

Aniu, czy w Alice: Madness Returns jest załączona pierwsza część gry? Kojarzę, że wydania
premierowe zawierały też odświeżoną jedynkę, a nie widzę o tym żadnej wzmianki na stronie
sklepu.

PC nie zawiera poprzedniej części, ale PS3 i X360 tak:
http://www.gram.pl/sklep/x360/alice-madness-returns-american-mcgees-alice
http://www.gram.pl/sklep/ps3/alice-madness-returns-american-mcgees-alice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam jeszcze jedno pytanko, tym razem odnośnie Mass Effecta 3 (spokojnie, bez stresu ;) ).
Nie wiem dokładnie kiedy, ale chyba pod koniec grudnia, dostałem maila, że metoda dostarczenia mojego zamówienia została zmieniona z odbioru osobistego w punkcie Sferis w Łodzi w Galerii łódzkiej na przesyłkę kurierską. Powodem było to, że (bodajże) punkt zostanie zamknięty, więc nie ma możliwości osobistego odbioru przesyłki akurat w tym miejscu.

Z tego co widzę, to punkt w Galerii jest nadal dostępny. Będzie on dostępny również w przeciagu tych 2,5 tygodnia do premiery ME3? Jeśli tak to prosiłbym Cię o zmianę metody dostawy z kuriera na odbiór osobisty w tym punkcie.
Mogę wysłać prośbę formularzem, ale wolałem się najpierw zapytać u Ciebie, jak wygląda sprawa z tym punktem odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 19:52, Henrar napisał:

To EA jest winne
(i chciwe, ale to na jedno wychodzi), bo chce przeforsować Origin. A niektóre młotki
na to się godzą.


No niestety ludzie się zgadzają a za rok obudzą się z ręką w nocniku tak jak to było z DLC. Gdyby ich nie kupowali na samy początku tego procederu to by się tak nie rozwinął ale nie trzeba było mieć zbroje dla konia a teraz się narzeka... Tu będzie to samo, za 2-3 lata każda firma będzie miała swoją platformy i będziemy zmuszeni do zainstalowania 20 aplikacji...

PS. Daruj sobie polemikę z nim przecież od razu widać że to zwykły troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 22:29, Fang napisał:

No niestety ludzie się zgadzają a za rok obudzą się z ręką w nocniku tak jak to było
z DLC.


Osobiście jakiś czas temu zrezygnowałem z pre0ordera na EK Mass Effect 3 właśnie z tego powodu (Origin, DLC, postawa EA). Jednakże niestety mój protest na niewiele się zda, bo i tak wszystkie EK są już pozamawiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety renoma ME jest na tyle silna ze ludzie sa gotowi pozwolic sobie na takie traktowanie. Ja sam sobie pozwolilem tylko dlatego ze juz dawno postanowilem ze ja kupie. W tym roku to jednak ostatnia moja gra od EA. Zreszta jak wyjdzie GW 2 i D3 to nic juz innego mi potrzebne nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę dziś, co z tą Galerią - jeśli się okaże, że będzie działać w wiadomym tygodniu, to Ci zmienię opcję dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować