Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Sam przystałem na propozycję gram.pl. Chętnie pogram w Shift 2, bo pierwsza część była bardzo dobra. Wczoraj udało mi się już wszystko ładnie zmienić, więc hejtowany przeze mnie skrypt został poprawiony i domyślam się, że działał źle z winy nieprzygotowania, bo dopiero gdy zostały masowo rozesłane maile ktoś zaczął tenże skrypt ustawiać.

Niestety do EA nie da się napisać, chyba że do consumer supportu, który, jak wiemy, jest beznadziejny, dlatego wystosowałem pismo do BioWare. Może oleją, może nie. Warto dać znać, że nie godzimy się na beznadziejne praktyki wydawania gier.

Nie jest to winą sklepu, więc gram.pl serdecznie dziękuję za support, Akne za wyczerpujące odpowiedzi. Domyślam się że praca taka wiąże się z ogromnym stresem i presją. Dlatego życzę mniej kłopotów i pozdrawiam serdecznie ;).

Prosiłbym tylko o jako-takie odpowiadanie na maile. Być może pisałem w sprawach dość błacych ale miło by było wiedzieć, że wasz dział obsługi klienta odpisuje i nie olewa. Mimo wszystko poruszane preze mnie kwestie zostały rozwiązane także problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 15:29, sylwasss napisał:

Witaj Akne, właśnie dostałem wiadomość że zakończyliście współpracę z jednym z punktów
odbioru osobistego w Opolu, czy w takim razie kiedyś w niedalekiej przyszłości nawiążecie
współpracę z innym sklepem czy raczej w Opolu już punkt odbioru osobistego nie powstanie?


Tak będzie inny Punkt , rozmowy już trwają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 19:53, akne napisał:

Szlag jasny mnie trafia i nie lubię tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem/cyklistą itp.

Ale nosisz czapeczkę, albo ziemniaki w siatce... coś się znajdzie!
Życzę więcej dystansu, a radzisz sobie znakomicie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2012 o 13:22, Fallafter napisał:

Prosiłbym tylko o jako-takie odpowiadanie na maile. Być może pisałem w sprawach dość
błacych ale miło by było wiedzieć, że wasz dział obsługi klienta odpisuje i nie olewa.
Mimo wszystko poruszane preze mnie kwestie zostały rozwiązane także problemu nie ma.

Nasz Dział Obsługi Klienta został zasypany mailami z wiadomego powodu.
Prosimy o trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 17:40, Fang napisał:

Duże korporacje zrobią wszystko żeby żeby wypromować swoje kanały sprzedaży i zniszczyć sklepy pokroju
gram-u. W tedy nie dosyć że więcej kasy dla nich to jeszcze bardziej będą mogli dyktować warunki na rynku.

Znasz może sprawę z tuńczykiem jakieś 20 lat temu?
Ludzie przestali kupować te ryby w proteście przeciwko zabijaniu delfinów bo polowania organizowano tak, że znęcone rybami ssaki wpadały w sieci i masowo ginęły od uduszenia.
Ludzie zaprotestowali portfelami i odniosło to skutek. Równolegle w podobny sposób doprowadzono do całkowitego zakazu polowań na wieloryby.
Dzisiaj do dyspozycji ludzie mają internet, a kilka rewolucji krwawych i bezkrwawych już z niego skorzystało. Moim zdaniem to samo zdarzy się z korporacjami. Kwestia czasu. Nieznany jest tylko powód lub towar, od którego wszystko się zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy wiadomo juz moze w jakich jezykach bedzie Mass Effect 3 dostepny na PS3?

chodzi mi o napisy bo wiem ze VA ma byc angielski.

beda tez angielskie? bo nie chce miec kwiatkow w stylu "czlowiek iluzja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na każdą platformę docelową gra będzie posiadać polskie napisy(yeah). Więc na pewno "nie usłyszysz o Człowieku Iluzji", ale pewnie o nim przeczytasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 00:22, TTTr96 napisał:

Na każdą platformę docelową gra będzie posiadać polskie napisy(yeah). Więc na pewno "nie
usłyszysz o Człowieku Iluzji", ale pewnie o nim przeczytasz. ;)



tylko ze wlasnie ja ne chce miec polskich napisow i dzwieku. nie chce miec polskich menu i tekstow.

jesli sie okaze ze tylko jest wersja PL to kupie gre w UK, bedzie pewnie kilka dni pozniej ale pelna angielska.

dlatego wole w polsce kupic, zeby miec w dzien premiery... i stad moje pytanie do konsulatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 00:30, Harrolfo napisał:

Witam,
Nie działa kod na pobranie poradnika z mojego ostatniego zamówienia.

Podeślij mi screen z błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2012 o 23:51, theptrk napisał:

czy wiadomo juz moze w jakich jezykach bedzie Mass Effect 3 dostepny na PS3?

EA na to pytanie odpowiedziało, że prawdopodobnie na 90% będzie możliwość wyboru angielskiej wersji językowej bez napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 21:53, GringoG3 napisał:

Mam pytanie odnośnie zamówienia ER02241298

Jako tako można powiedzieć że mam farta ?!

Tak, ta ostatnia sztuka dziś wyjedzie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anke dlaczego moje zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej ME 3 zmieniło typ dostawy na przesłanie kurierem do domu? Chcę to zmienić na dostawę do wybranego punktu odbioru, ale nawet nie ma takiej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 11:16, akne napisał:

EA na to pytanie odpowiedziało, że prawdopodobnie na 90% będzie możliwość wyboru angielskiej
wersji językowej bez napisów.


A kiedy beda mieli 100% pewnosc? plyty juz przeciez sa tloczone...

sorki ze taki upierdliwy jestem, ale nie chce kupowac kota w worku ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 13:59, theptrk napisał:

sorki ze taki upierdliwy jestem, ale nie chce kupowac kota w worku ; /


Nie chcesz kupować kota w worku i jednocześnie kupujesz grę od EA? Make no sense :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2012 o 13:59, theptrk napisał:

A kiedy beda mieli 100% pewnosc? plyty juz przeciez sa tloczone...

ME2 na PC też miał mieć angielską wersję w menu, a skończyło się na grzebaniu w konfiguracji i podmianie plików, żeby ją ustawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować