Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2012 o 11:40, Javier66 napisał:

Anke dlaczego moje zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej ME 3 zmieniło typ dostawy na przesłanie
kurierem do domu? Chcę to zmienić na dostawę do wybranego punktu odbioru, ale nawet nie
ma takiej opcji...

Widocznie punkt odbioru, który miałeś wybrany, nie jest już aktywny.
Ale napisz mi, jaki punkt powinien być ustawiony w tym zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 15:24, akne napisał:

ME2 na PC też miał mieć angielską wersję w menu, a skończyło się na grzebaniu w konfiguracji
i podmianie plików, żeby ją ustawić :)


EA POLSKA obiecało patcha który pozwoli grać w wersję ANG i kinową ME2, z tego co wiem skończyło się tylko na gadaniu bo za robotę nie miał kto im zapłacić ;)

A mam takie pytanie do ciebie Aniu, czy jeśli złożę zamówienie ale jego nie potwierdzę to oznacza, że produkty które chcę zamówić będą przez te parę dni hmmm "zarezerwowane" do czasu potwierdzenia zamówienia lub minięcia czasu potwierdzenia?
Bo czasem mam takie dni, że chętnie bym coś zamówił ale nie będzie mnie w domu na następny dzień gdy paczka dojdzie i chętnie bym o np. jeden dzień przetrzymał zamówienie (nie potwierdzając zamówienia od razu) ale nie wiem czy czasem później nie dostanę wiadomości, że w zamówieniu jednego produktu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 17:22, skodr napisał:

A mam takie pytanie do ciebie Aniu, czy jeśli złożę zamówienie ale jego nie potwierdzę
to oznacza, że produkty które chcę zamówić będą przez te parę dni hmmm "zarezerwowane"
do czasu potwierdzenia zamówienia lub minięcia czasu potwierdzenia?
Bo czasem mam takie dni, że chętnie bym coś zamówił ale nie będzie mnie w domu na następny
dzień gdy paczka dojdzie i chętnie bym o np. jeden dzień przetrzymał zamówienie (nie
potwierdzając zamówienia od razu) ale nie wiem czy czasem później nie dostanę wiadomości,
że w zamówieniu jednego produktu nie ma.

Tak to wygląda od kuchni:
1) Składasz zamówienie na produkty dostępne (bez pre-orderów i towaru dostępnego 1-7 dni) -> w magazynie powstaje rezerwacja pod to zamówienie, ale w ok. 10% przypadków albo się utworzy niepełna albo w ogóle się nie zrobi (im więcej produktów w zamówieniu, tym większe ryzyko, że pełna rezerwacja się nie utworzy).
2) W przypadku zamówienia pobraniowego masz 5 dni na jego potwierdzenie, jeśli tego nie zrobisz, to zamówienie się anuluje, a rezerwacja wygaśnie.
3) W przypadku zamówienia płatnego z góry przez payU ten okres to 3 dni, a w przypadku wybrania przelewu "ręcznego" to 10 dni - po tym okresie rezerwacja wygasa.
4) Ponieważ systemy omylne są itp., to możesz do mnie napisać, żebym Ci ręcznie zrobiła rezerwację, a zamówienie zrealizujesz w ciągu 14 dni.
Staram się jakoś DOK odciążyć, bo wciąż nie mamy obsadzonego jednego etatu w nim, a zasypali ich mailami po akcji środowej wiadomej.

Aha: w przypadku zamówień, które zawierają sprzęt (nie konsole, tylko np. kable, karty graf. itp.) jest nieco inaczej, bo te zamówienia realizuje Sferis i nie zawsze mogę zrobić ręczną rezerwację.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy będzie jeszcze dostępna w sprzedaży gra Baldur''s Gate w jakiś pełnym wydaniu lub coś podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 19:18, TTBoS napisał:

Chciałem się dowiedzieć czy będzie jeszcze dostępna w sprzedaży gra Baldur''s Gate w
jakiś pełnym wydaniu lub coś podobnego ?

Niestety nie. Wyczyściliśmy magazyn z resztek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 19:25, akne napisał:

Niestety nie. Wyczyściliśmy magazyn z resztek.


Szkoda :/ ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu :) Chciałem się zapytać, teoretycznie oczywiście czy są jakieś może plany dodania jakiś bonusów do zamówień przedpremierowych do Alana Wake''a ? xD
Tak z ciekawości tylko pytam, bo grę już zamówiłem tak czy siak hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy będzie jeszcze można zamówić edycję kolekcjonerską Mass Effecta 3?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 15:28, akne napisał:

Widocznie punkt odbioru, który miałeś wybrany, nie jest już aktywny.
Ale napisz mi, jaki punkt powinien być ustawiony w tym zamówieniu.


Chodzi mi o Salon Sferis w Rzeszowie i tam chce odebrać swoje zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 23:55, Noma napisał:

Witam.
Czy będzie jeszcze można zamówić edycję kolekcjonerską Mass Effecta 3?
Pozdrawiam.

Chyba się nie obrazisz Akne jak odpowiem za Ciebie, bo już ktoś o to pytał. Możliwe, że jakiś tydzień (dwa) po premierze będzie kilka sztuk z niepotwierdzonych, nieodebranych zamówień, ale to tylko może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle mam to samo pytanie. Czy wiadomo coś w sprawie EK Max Payne 3, Risen 2 oraz Prototype 2? Pytam gdyż premiery coraz bliżej, a informacji bardzo mało, więc może Wy coś wieice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nie dotyczy to sklepu ale jak zamówilem gre w gramie to czy może ktoś dzwonić do mnie z Firmy kurierskiej w sprawie o której będe w domu aby odebrać paczke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 20:18, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie nie dotyczy to sklepu ale jak zamówilem gre w gramie to czy może ktoś dzwonić
do mnie z Firmy kurierskiej w sprawie o której będe w domu aby odebrać paczke ?

Oczywiście, że tak. A jak inaczej kurier miałby przekazać przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 20:18, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie nie dotyczy to sklepu ale jak zamówilem gre w gramie to czy może ktoś dzwonić
do mnie z Firmy kurierskiej w sprawie o której będe w domu aby odebrać paczke ?


Z reguły dzwonią jak już stoją pod domem ;> Bardzo pomocne ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na jakichś dziwnych kurierów natrafiacie... W moim przypadku kurier zawsze dzwoni z co najmniej kilkudziesięciu minutowym wyprzedzeniem, bo zwykle nie chce im się przychodzić na próżno. Czasem dzwonią klika godzin wcześniej, ale najczęściej jest to około 30-40 minut przed ewentualnym przybyciem.
A zamawiam dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie 2 szybkie pytania

1.Jeżeli wysyłka jest 07.03.12 to kuriera mam się spodziewać 7 czy 8 ?
2.Jeżeli wybrałem płatność przy odbiorze to jak będzie z tym kodem Na M55 Argus Do ME3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 21:03, Szw3dzik napisał:

1.Jeżeli wysyłka jest 07.03.12 to kuriera mam się spodziewać 7 czy 8 ?

8. Kurier zjawia się zwykle na drugi dzień od zrealizowania zamówienia.

Dnia 25.02.2012 o 21:03, Szw3dzik napisał:

2.Jeżeli wybrałem płatność przy odbiorze to jak będzie z tym kodem Na M55 Argus Do ME3
?

Trza poczekać aż płatność zostanie przekazana gram.pl + jakieś inne bzdurki. Zwykle taki proces odblokowujący DLC trwa według mojej wiedzy do tygodnia czasu, ale może Akne napisze coś bardziej konstruktywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować