Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

ET01651225 poprawiłam na Przemyśl, ale pewnie jutro rano się anuluje.
Zrobiłam Ci ręczną rezerwację na towar, napisz mi maila jutro do 12:00, żeby puścić to zamówienie do realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 10:35, dracko napisał:

Spróbujcie pogonić dystrybutora gry czyli UBISOFT i jak najszybciej niech się pojawi
w sklepie gram.pl.

Próbuję "pogonić" od jakiegoś czasu (...) Skoro Empik wystawił, to może cena itp. już jest potwierdzona, dopytam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 18:59, kmalcherek napisał:

Wiem, że to już się przewinęło, ale czy mogłabyś Akne przycisnąć EA z pytaniem o wersje
językowe Mass Effect 3? Konkretnie chodzi mi o obecność pełnej angielskiej wersji w wersji
na X360. Ciągle waham się między gram.pl a amazonem :)

EA twierdzi, że na 90% będzie możliwość grania po angielsku. 100% pewność pojawi się, kiedy koledzy z grama odpalą to na swoim sprzęcie.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 18:29, Nor2323 napisał:

U mnie tak samo widać tylko komiks, ale spokojnie trzymaj się tego co napisał Phobos_s.
Sklep dotrzymuje obietnic, więc możemy być spokojni, że dostaniemy pełne zestawy - komiks
i litografia.

Sprawdź teraz szczegóły zamówienia - powinieneś widzieć opis bonusu "Komiks coś tam + litografia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 14:50, marcinekroj napisał:

Akne, jest możliwość dodania gry Mirror''s Edge do zamówienia QG00561264?

Niestety Mirrors Edge się sprzedało szybko i wiecej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 13:01, NeroNarmeril napisał:

Takie pytanie

Istnieje szansa, że zwykła edycja ME3 będzie rozsyłana wcześniej, niż 7 marca? Wiem,
że kolekcjonerki mają zwyczaj docierać wcześniej do odbiorców, czy zwykłe edycje też
mają tę szansę?


W idealnym świecie alternatywnym dostawa Mass Effect 3 przyjedzie w całości w poniedziałek 05.03 (wszystkie platformy, wszystkie edycje), a klienci nasi dostaną ją 06.03.
Na ile świat realny pokrywa się z idealnym - to się okaże w poniedziałek 05.03 koło 12:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2012 o 11:58, Fang napisał:

Aniu mi odpowiedziałaś tak samo tydzień temu a do dziś mi się nie zaktualizowało i mam
jedynie komiks w zamówieniu :(

Sprawdź teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 08:37, akne napisał:

> Akne, jest możliwość dodania gry Mirror''s Edge do zamówienia QG00561264?
Niestety Mirrors Edge się sprzedało szybko i wiecej nie będzie.


Tutaj sam zawaliłem, bo zobaczyłem grę i zamiast ją kupić i zapłacić więcej (przesyłka...), to spytałem się tutaj. A sam Mirror''s Edge po chyba 20 minutach stał się wyprzedany. Zdarza się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 08:40, akne napisał:

Sprawdź teraz.


Potwierdziłem zamówienie i teraz jest :) Dzięki i przepraszam za bycie upierdliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym pytanie na temat Alana Wake a mianowicie czy data wysyłki wersji PC 29 marca jest pewna? Bo wydawało mi się, że CDP nie podał żadnej konkretnej daty premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 08:32, akne napisał:

ET01651225 poprawiłam na Przemyśl, ale pewnie jutro rano się anuluje.
Zrobiłam Ci ręczną rezerwację na towar, napisz mi maila jutro do 12:00, żeby puścić to
zamówienie do realizacji.


Dziękuję Aniu, jak zawsze można na ciebie liczyć :)
A zamówienia mi na razie nie cofnęli więc może jeszcze da się z tym zamówieniem coś zrobić, jeszcze raz dzięki za pomoc :)
Jeszcze jedno pytanie (to naprawdę już ostatnie, przysięgam :P)
Czy jest możliwość edytowania zamówienia? bo tak popatrzyłem, że skoro cena spadła to bym sobie z chęcią jeszcze do tego zamówienia Burnot Paradise The Ultimate Box Classic domówił a już go macie (o ten mi chodzi: http://www.gram.pl/sklep/pc/burnout-paradise-the-ultimate-box-classic), nie pamiętam już czy w tej sprawie mam pisać do pomocy technicznej czy też do ciebie więc wolałem się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na Xboxa i ps3 jest już edycja Radnet Prototype 2. Czy na PC pojawi się taka sama edycja tylko, że w późniejszym terminie? Ewentualnie, czy będzie w Polsce Edycja Kolekcjonerska (chyba nazywa się Blackwatch), czy może jeszcze trwają rozmowy w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę potwierdzić swojego zamówienia na EK ME3 w wersji na PC. W szczegółach zamówienia nie widnieje opcja "Potwierdź", a podobno powinna być właśnie w tym miejscu... Jednocześnie jest już dostępny druk przelewu, a zamówienie ma status "oczekiwanie na płatność". Czy jakimś cudem moje zamówienie automatycznie się potwierdziło, czy to błąd systemu? Wolę się upewnić, że moja kolekcjonerka nie zostanie nagle anulowana...

Numer zamówienia: GI01001173

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość zmiany sposobu płatności w preorderze? Interesuje mnie płatność kartą kredytową.

Moje zamówienie: SU02251146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu,

Jakiś czas temu zmieniałem metodę mojego zamówienia EK ME3 z odbioru osobistego na przesyłkę kurierską. Pracownik się chyba pomylił, ponieważ cena przesyłki pozostała taka sama. Zauważyłem to przed chwilą, jak zapłaciłem za zamówienie. Nie chcę wykorzystywać tej sytuacji i oszukiwać gram, więc zgłaszam to (nie mówiąc o tym, że mogłoby się to odbić na terminowości dostawy). Co mam w tej sytuacji zrobić?

Zamówienie: SU05661177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 08:36, akne napisał:

Sprawdź teraz szczegóły zamówienia - powinieneś widzieć opis bonusu "Komiks coś tam +
litografia"


Tak Aniu, już od wczoraj wszystko jest ok :) Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, napisałem do DOKu, coby dodali mi do zamówienia SU01981102 Punkty Bioware 1600 w wersji pudełkowej, ale nie odpisują. Rzuciłabyś na to okiem? Dzień premiery się zbliża i zależy mi, żeby przy okazji to nabyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować