Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2012 o 21:55, akne napisał:

Na Jagiellońskiej mamy tylko siedzibę firmy dla KRS, fizycznie mieścimy się w Zamieniu
pod Piasecznem, od prawie 4 lat, więc nie ma szans na punkt odbioru na Jagiellońskiej.


Leniwcy. Nie chcę wam się zmieniać, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 21:55, akne napisał:

Na Jagiellońskiej mamy tylko siedzibę firmy dla KRS, fizycznie mieścimy się w Zamieniu
pod Piasecznem, od prawie 4 lat, więc nie ma szans na punkt odbioru na Jagiellońskiej.


Jeśli już to od 3 lat bo 4 lata temu jeszcze odbierałem tam gry :D Szkoda nie wiedziałem. Dzięki za wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 21:59, akne napisał:

1) UWIELBIAM (caps celowy) dowiadywać się czegoś istotnego od użytkowników
gram.pl, a nie od wydawców / dystrubutorów.
2) muve ma specjalne traktowanie i inaczej nie będzie, zatem premiery z Cenegi zamawiajcie
w muve.
Taka jest polityka firmy Cenega, że premiuje swój sklep (...).

Myślisz, że uda się, by wspomniany pre-order był także dostępny u Was? EA nie miało jakoś z Wami problemów w tej kwestii przy okazji SWTOR. Chyba, że Wy i EA, to taka para kaloszy jak Cenega i Muve... ;)

Ja tam wole zamawiać u Was lub w Ultimie (mieszkam niedaleko Chłodnej). Muve jakoś mi nie pasi... Zresztą i tak lojalny nie jestem wobec jakiegokolwiek sklepu, tylko wobec najtanszej ceny oraz dodatków jakie są w nią wliczone (DLC głównie)... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:00, Piotrbov napisał:

Leniwcy. Nie chcę wam się zmieniać, czy co?

Wiele firm mieści się fizycznie w większości w jednym miejscu, a siedzibę wg KRS ma gdzie indziej.
To dość skomplikowane (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:08, akne napisał:

Wiele firm mieści się fizycznie w większości w jednym miejscu, a siedzibę wg KRS ma gdzie
indziej.
To dość skomplikowane (...)


Nie nom rozumiem. Więc to znaczy, że zmiana adresu jest o wiele bardziej kłopotliwa, niż np. zmiana prezesa, rady itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2012 o 22:08, Janek_Izdebski napisał:

Myślisz, że uda się, by wspomniany pre-order był także dostępny u Was? EA nie miało jakoś
z Wami problemów w tej kwestii przy okazji SWTOR. Chyba, że Wy i EA, to taka para kaloszy
jak Cenega i Muve... ;)

Napisałam teraz do Cenegi, o co biega z tym pre-orderem i jestem jasnowidzem, bo spodziewam się odpowiedzi, że to na wyłączność dla Empiku. (...) Chyba wyślę cefałkę do empiku i będę miała WSZYSTKO na wyłączność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:10, akne napisał:

Napisałam teraz do Cenegi, o co biega z tym pre-orderem i jestem jasnowidzem, bo
spodziewam się odpowiedzi, że to na wyłączność dla Empiku. (...) Chyba wyślę cefałkę do empiku i
będę miała WSZYSTKO na wyłączność ;)

Ale czy Cenega przy większych produkcjach nie rozdziela DLC pomiędzy czterech głownych detalistów: jedne do Empiku, drugie do Muve, trzecie do Was, a czwarte do Ultimy? Tak chyba było w przypadku zeszłorocznego Mortal Kombat. Każdy z wymienionych sklepów miał inne DLC...

Ja tam wole zamawiać u Was lub w Ultimie (mieszkam niedaleko Chłodnej). Muve jakoś mi nie pasi... Zresztą i tak lojalny nie jestem wobec jakiegokolwiek sklepu, tylko wobec najtanszej ceny oraz dodatków jakie są w nią wliczone (DLC głównie)... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dostałam ostatnio trzy kody DLC do jednej takiej dużej premiery i pewnie losowanie zrobimy wśród klientów ;)

Tymczasem dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2012 o 22:09, Piotrbov napisał:

Nie nom rozumiem. Więc to znaczy, że zmiana adresu jest o wiele bardziej kłopotliwa,
niż np. zmiana prezesa, rady itd.?

No jest kłopotliwa, to tak w skrócie (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:49, akne napisał:

No dostałam ostatnio trzy kody DLC do jednej takiej dużej premiery i
pewnie losowanie zrobimy wśród klientów ;)

Tymczasem dobranoc wszystkim :)

Akne, tak jeszcze przed pójściem spać: Wiadomo coś o Sniper Elite v2 i wersji PC szczególnie? O preorderach i DLC "Zamach na Hitlera"? W ogóle kto tę grę dystrybuuje w Polszy? Na sklepie Gram.pl nie ma żadnej informacji... Pozdrawiam i dobrej nocy życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 21:49, akne napisał:

Dodałam Ci teraz Burnout do zamówienia. Jeśli chcesz, żeby to zostało wysłane jutro,
to napisz mi maila do 12:00, bo to ręcznie muszę skierować.


Dziękuję :)
Maila wysyłam dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy odbierałem zamówienie sprzedawca w Sferisie na Dolnej w Warszawie stwierdził, że Red Bulla nie dostanę, bo promocja jest tylko do końca lutego i już mu nie dowożą nowych, a stare się skończyły. Widzę jednak, że na stronach produktów nadal widnieje informacja, że Red Bull jest dodawany do każdego odebranego osobiście zamówienia. Jak to w końcu jest z tą promocją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie chciałem ci zawracać głowy tutaj na forum więc wysłałem maila do obsługi sklepu ale jak widać tylko ty tam jesteś kompetentna więc jednak napiszę tu :( Zmieniła byś mi odbiór osobisty w moich zamówieniach na Kuflewska 6? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 16:15, Fang napisał:

Aniu nie chciałem ci zawracać głowy tutaj na forum więc wysłałem maila do obsługi sklepu
ale jak widać tylko ty tam jesteś kompetentna więc jednak napiszę tu :( Zmieniła byś
mi odbiór osobisty w moich zamówieniach na Kuflewska 6? Z góry dziękuję.

Tu nie chodzi o kompetencje, tylko o obciążenie - DOK pracuje w okrojonym składzie, stąd te opóźnienia.
Jeśli do jutra do końca dnia nie będziesz mieć formy dostawy poprawionej, to mi napisz maila, bo nie chcę się z DOK dublować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 12:40, Janek_Izdebski napisał:

Witaj ponownie, czy już coś wiadomo w sprawie mojego zapytania? Jak z tym pre-orderem
"Maxa Payne''a"? Dziękuję.

Pre-order pack Maksa jest oczywiście na wyłączność dla Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 09:35, brech napisał:

Kiedy odbierałem zamówienie sprzedawca w Sferisie na Dolnej w Warszawie stwierdził, że
Red Bulla nie dostanę, bo promocja jest tylko do końca lutego i już mu nie dowożą nowych,
a stare się skończyły. Widzę jednak, że na stronach produktów nadal widnieje informacja,
że Red Bull jest dodawany do każdego odebranego osobiście zamówienia. Jak to w końcu
jest z tą promocją?

Ostatnia dostawa dotarła do punktów odbioru dziś, więcej dostaw nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować