Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2012 o 21:27, walgierz napisał:

1. Czy pre-purchase będą w ogóle dostępne w Polsce i w jakich cenach.

http://www.cdprojekt.pl/news/6010/Przedpremierowa_sprzedaz_Guild_Wars_2_w_sklepie_grampl

Dnia 04.04.2012 o 21:27, walgierz napisał:

2. Czy ich ilość (nie mówię o EK) będzie limitowana, lub będzie ograniczenie czasowe
na ich nabycie.

Ilość pre-purchase''ów jest ograniczona. Będzie tylko jedna dostawa do nas, kto pierwszy, ten lepszy.

Dnia 04.04.2012 o 21:27, walgierz napisał:

3. Czy dostepna będzie wersja Digital Deluxe.

Oficjalnie (info z dziś) ta wersja jest dostępna tylko w Ncsoft, kupując online u nich, ale staramy się, aby była także dostępna u nas (klucze, ona nie ma wersji pudełkowej), ale moim zdaniem marne szanse na to.

Dnia 04.04.2012 o 21:27, walgierz napisał:

Rychłe otrzymanie odpowiedzi na te pytania jest mi o tyle potrzebne, że przesyłanie pieniędzy
na Paypala trwa trochę, a 10 kwietnia coraz bliżej :)

Hmmm, a po Ci Paypal? Ktoś w Polsce złoży zamówienie w Twoim imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 20:11, akne napisał:

Hmmm, a po Ci Paypal? Ktoś w Polsce złoży zamówienie w Twoim imieniu?


Chciałem paypalem kupować edycję Digital Deluxe ze sklepu NCSoftu, ale chyba jednak na gramie kupię zwykłą, a zaoszczędzone grosiki zamienię na dodatkowy slot.
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żal do Was i tak kupię w gram .pl (mimo wielkiego nadal żalu za akcję z Wiedźminem 2), ale chodzi o to, że mogli się wystarać o wersję Deluxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Jeśli zamówisz pre-purchase edycji standardowej, to musisz zapłacić za jego dostawę - wysyłkę do domu (13,90/15,90 - płatność z góry/pobranie) albo 3,99 za odbiór w punkcie GO24.
Jeśli zamówisz pre-purchase edycji kolekcjonerskiej, to musisz zapłacić za jego dostawę - wysyłkę do domu (13,90/15,90 - płatność z góry/pobranie), odbiór w GO24 nie jest możliwy; a potem za dostawę EK 15,90 zł przy odbiorze kolekcjonerki od kuriera (również nie jest możliwy odbiór osobisty w GO24 oraz płatność z góry też nie - tylko przy odbiorze).[quote]

Według powyższej wypowodzi ponieważ nie wiem czy dobrze zrozumiałem za EK płacąc z góry płace dwa razy za dostawę? raz na stronie drugi raz u kuriera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Ubi odpisało mi na fb, że podobno trwają rozmowy z sieciami handlowymi na temat AC3 Freedom Edition. Czy to prawda, czy kolejna ściema Ubisoftu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę Panią/Pana konsul/a o choćby ogólnikowe określenie szans na polską wersję Guild Wars 2. Bardzo bym się cieszył z odpowiedzi i z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 22:54, die4heniek napisał:

Bardzo proszę Panią/Pana konsul/a o choćby ogólnikowe określenie szans na polską wersję
Guild Wars 2. Bardzo bym się cieszył z odpowiedzi i z góry dziękuję. :)


Ja z chęcią za Anię odpowiem. Pani Ania nie ma z polską wersja Guild Wars 2 nic do czynienia i na pewno nic nie wie na ten temat ( chociaż tak mi się wydaję).

Spróbuj tutaj u konsula CDProjektu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&u=992
Lecz jak widzę rzadko zagląda tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje 3 pytania dot. GW2:

1) Kiedy będzie to wysyłane? W przyszłym tygodniu? później? dużo póxniej ?:P
2)Jak rozumiem można normalnie zapłacić za pobraniem ?
3) Raczej z obowiazku no, ale cóż. Znacie konkretną liczbę dostępnych pre? DE jak i CE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 01:04, szmarcin napisał:

Czy przy zakupie 10 egzemplarzy, w tym 2 CE, można liczyć na jakąkolwiek zniżkę z uwagi
na ilość?


Po co ci aż tyle egzemplarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba kupuję dla całej gildii czy to takie dziwne? A co do zniżki to wątpię chociaż sam byłbym zainteresowany bo też biorę większą ilość :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie zapomniałem się zapytać o jedną sprawę. Na stronie jest napisane, że posiadacze EK oprócz tego co jest napisane w katalogu będą miały bonusy takie jak w wersji Deluxe Digital. Czy te dodatki będą również w zestawie, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 09:06, Piotrbov napisał:

Czy te dodatki będą również w zestawie, czy nie?


To się przecież rozumie samo przez się. Kupujesz Ek + serial, który udostępnia ci zawartość całej EK, a że cała EK to również zawartość DD to pytanie co najmniej zbędne. :P
Jedyne co na ta chwilę jest wiadome, czyli kupno samej DD w Polsce nie będzie możliwe. Trzeba się nastawić na zwykłą digital ( w moim przypadku).

@Akne

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w sklepie będzie dostępna wersja Guild Wars 2 Deluxe? Jak tak to w jakiej cenie?
Czy 199zł za GW2 to ostateczna cena? Istnieje szansa na obniżkę ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 08:25, Fang napisał:

Jedna osoba kupuję dla całej gildii czy to takie dziwne? A co do zniżki to wątpię chociaż
sam byłbym zainteresowany bo też biorę większą ilość :>


Dla gildii co się zwie "Alledrogo" chyba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować